Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Lecseréltem viszont az olajat, lég-és pollenszűrőt.

Olaj Mobil1 new life 0w40 ment bele, amit nagyon jó áron sikerült beszereznem :D

A pollenszűrőt először cseréltem és végül is egy olyan 20perc alatt megvolt, az egyik ujjamról kis mértékben lenyúztam közben a bőrt, véremet adtam érte. Mindemellett csókoltatom az anyukáját aki így oldotta meg, mert ennyi idő alatt kb:10 pollenszűrőt cseréltem volna ki az F astrában B)

1év, 10.000km volt benne, hát asszem legközelebb csak minimum 2év múlva akarom látni, hogy mi van a kesztyűtartóm mögött :)

Link to comment
Megosztás:

Célszerszám szükséges! Valaki nemrég írta, hogy egy rossz fogóból csinált házilag.

Plííííz! Képpel ne idézz! Töröld belőle: img.gif

Én szakszervizben cseréltettem, szűrő árában cserélték, srác felemelte, és a csavarhúzójával meg leszedte. Szóval neki semmi célszerszám nem volt...oldalanként vannak pöckök, azokat kell benyomni. B)

Link to comment
Megosztás:

Multkor valaki irt valamelyik témába csak nem találom,a hátsó ajtokba tett be ajtó nyitás kapcsolot és ezt keresném,hogy hogy halászta ki a csatikat ert nekem nem nagyon megy..........

Én pár napja csináltam.

Bal oldalt ott van a nyilasnál egy szürke szivacsba beburkolva, oda 5 perc sem kellett...

Jobb oldalon viszont valahol a küszöbnél volt, dróttal nem sikerült elkapnom (valakinek sikerült kb 2 hete itt írta a fórumon, én tanácsoltam neki), ezért leszedtem a kárpitot, a leszedés egyszerű, de nagyon nehéz visszarakni, sztem azzal 20 percet is eljátszottam....

Link to comment
Megosztás:

híres lett szilas city B)

becsokizok, amúgy itt lakok én is

kistarcsán is simán zúgnak az f1 gépek.

ja a rajtot lehalkított tvvel szoktam nézni az igazi hanggal .

amúgy az f1 nekem olyan mint a velencei haveromnak a tó

5évente egyszer megy bele fürödni.

én meg imádok lejárni

nekem nem egy extra dolog egész évben itt van a pálya motorversenyek, kupák hallom ezeket de le se ejtem.

f1 kor este jó, teli minden táncos pillangókkal

meg mindenhol a helyi és környékbeli huligánokkal találkozok a külföldiek mellett.

Link to comment
Megosztás:

somogybabod

úúúú az igazi agyhalál év újra indító

3 nap delírium csak kell hozzá egy terepjáró szerű valami

egyszer voltam a 20. offroad on

annál brutálabb nem igen volt eddig soha még a rendszeresen kilátogatók szerint sem.

a hegyoldal is folyt lefele viccen kívül, vádliközépig állt a sár még a parkolóba vezető úton is.

gondolj bele fellocsoltak mindent rendesen ahogy kell

csak nem számoltak az éjszakai kiadós esővel.

életem egyik legnagyobb élménye volt.

Link to comment
Megosztás:

somogybabod

úúúú az igazi agyhalál év újra indító

3 nap delírium csak kell hozzá egy terepjáró szerű valami

egyszer voltam a 20. offroad on

annál brutálabb nem igen volt eddig soha még a rendszeresen kilátogatók szerint sem.

a hegyoldal is folyt lefele viccen kívül, vádliközépig állt a sár még a parkolóba vezető úton is.

gondolj bele fellocsoltak mindent rendesen ahogy kell

csak nem számoltak az éjszakai kiadós esővel.

életem egyik legnagyobb élménye volt.

Na minket akkor nem engedtek be. Mondták, csak gyalog mehetünk fel, akkora eső volt.

Hogy mentünk volna fel gyalog, két autónyi cuccal?

Irány a balcsi. Ha már kocsikáztunk 450 km-t, csak ne hozzuk haza azt a sok sört. B)

Két éve voltam, de akkor szar volt az idő. Lehet most leruccanunk, már június lesz.

Link to comment
Megosztás:

Én szakszervizben cseréltettem, szűrő árában cserélték, srác felemelte, és a csavarhúzójával meg leszedte. Szóval neki semmi célszerszám nem volt...oldalanként vannak pöckök, azokat kell benyomni. :D

Csak nem árt hozzá három kéz, mert egyikkel be kell nyomni a pöcköt az egyik oldalon, a másik kezeddel a másik oldalon, a harmadik kezeddel meg közben szét kell(ene) húzni a csatlakozót. Ezért jó ha van olyan célszerszám (pl. fogóból) amivel a kétoldali pöcköt egyszerre be tudod nyomni... sajna nekem ez nem jutott eszembe, ezért el is törtem ezt a műanyag csőcsatlakozót, és meg kellett vennem a gyárit 13e Ft-ért. Úgyhogy többé nem cserélek SK benzinszűrőt, megfogadtam. Többe került a leves mint a hús. B)

Link to comment
Megosztás:

Multkor valaki irt valamelyik témába csak nem találom,a hátsó ajtokba tett be ajtó nyitás kapcsolot és ezt keresném,hogy hogy halászta ki a csatikat ert nekem nem nagyon megy..........

Én voltam! Ne add fel. Én harmadik próbálkozásra találtam meg, és az második napon volt. Hajlított végű dróttal próbált. A kábel kb 1cm átmérőjű műanyag csőben van. És a végén van a csatlakozó. A műanyag cső az "rücskös" tehát a hajlított drótba jól belefog akadni. ami nehezíti, hogy ragacsos szivacsban van, és lehet valahol letapadt. De pont a merev cső miatt kicsi az esély hogy lecsúszott, de valakinek még is...

Szóval amelyik oldalon keresnem kellett, ott kb a lyuk alatt 2-3 cm-el volt, egészen a B oszlop külső sarkában.

Sok sikert a halászathoz!

Link to comment
Megosztás:

Na minket akkor nem engedtek be. Mondták, csak gyalog mehetünk fel, akkora eső volt.

Hogy mentünk volna fel gyalog, két autónyi cuccal?

Irány a balcsi. Ha már kocsikáztunk 450 km-t, csak ne hozzuk haza azt a sok sört. B)

Két éve voltam, de akkor szar volt az idő. Lehet most leruccanunk, már június lesz.

na mi éjfél fele értünk le nissan cargoval reggel 6 ig próbáltuk feltolni, terepjáróval felvonszolni

nem jött össze de szerencsére haver előzőnap érkezett a kamionnal és feltudott még menni

rajta a kicsi luival .világverő gép csak lenne egy kicsit magasabb. Vmotoros 4henger

Link to comment
Megosztás:

Nahát, mi történt most. Nemrég vettem az Opel centrumtól ajtókapcsolókat. Ma felhívtak, hogy rendben, gyorsan megérkezett-e a csomag, és használjam egészséggel. :D

Tiszta Európa...

Pénteken pedig telefonáltak a felnis boltból, hogy postára adták a műbizonylatomat. Majd beszkennelem ha megérkezett és megosztom. Egyelőre még nem is akarom elhinni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nahát, mi történt most. Nemrég vettem az Opel centrumtól ajtókapcsolókat. Ma felhívtak, hogy rendben, gyorsan megérkezett-e a csomag, és használjam egészséggel. :D

Tiszta Európa...

Pénteken pedig telefonáltak a felnis boltból, hogy postára adták a műbizonylatomat. Majd beszkennelem ha megérkezett és megosztom. Egyelőre még nem is akarom elhinni. :)

Na,csak sikerült :D

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Tudna esetleg valaki segìteni???

van egy astra g(2.0 dti-2003-as)-m,szeretnèm ha 30-40 lòval több lenne bent,de nem talälok hozzà sehol normàlis àron boxot!milyen megoldàst tudnàtok ajànlani ezen kivül???

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.