Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Neked ök csinálták v. gyári a tiéd?

Az enyém gyári 80LE, 170Nm. Miért baccak ki egy 250e km-t hibátlanul futott motorral? Ez nem fighter v. racer, ez dízel. B)

Persze, ha valaki azt mondaná "itt van, próbáld ki", biztos nem tiltakoznék. És ha ezek után hiányozna az a plusz lóerő és nyomaték ... akkor vennék Astra H-t (bármennyire is nem tetszik az a formavilág) vagy bármit, ami tuning nélkül tud többet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2004-es 1,4-es G Astra az csak Z14XE lehet? Vagy elképzelhető bármi más is?

Illetve lehetett párhuzamosan lehetett kapni X14XE-t és Z14XE-t is? Vagy csak az egyik volt mindig?

2004-es modellévben már Z14XEP is lehet. Akkor indult a lengyel gyártás (Classic II).

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom ez az auto ment más országokba 101 lovasan engem az a tartalom érdekelne elsösorban ,ha valaki tudna olyat.

Rossz info. Az nem G és nem Cl II, hanem H Astra, Meriva, stb. volt és nem csak más országokban, nálunk is. Z17DTH motorkóddal a Z17DTL helyett. Csak a külső felirat egyezett: 1.7 CDTI

Link to comment
Megosztás:

valakinek van tapasztalata nyestriasztásról?

haj, kutyaszőr, volt már, nem használt. Ugyanúgy mászkál az autón és a motortérben is.

Én nyestriasztót vettem bele még régebben amíg nem volt garázsom. Beletettem egy darabig hagyták, majd bemászott a motortérbe és mit rágott el? B) A nyestriasztó kábelét. :D A testvezetékben látszik pár fognyom, de a szigetelésben, s a kocsiban semmi más kárt nem csinált, csak a motortér volt állandóan piszkos. Majd vettem valami nyestriasztó sprayt, jól körbefújkáltam a motorteret, s ment a riasztó, úgy nem ment bele. De ezek után vagy macska, vagy nyest csúszdának nézte a kocsit, elöl felmászott, végiggyalogolt a kocsin, majd a hátsó ajtón lecsúszott, néha 'drazsét' hagyva maga után.... Az antennát is megrágcsálta, mintha tűvel bele lenne szurkálva pár helyen...

Link to comment
Megosztás:

valakinek van tapasztalata nyestriasztásról?

haj, kutyaszőr, volt már, nem használt. Ugyanúgy mászkál az autón és a motortérben is.

Féltető alatt álló (gyakorlatilag a szabadban) két autóra láttam hangot és fényt (vaku) használó szerkezetet. Azóta nyoma sincs náluk nyestnek.

Neked hol kéne megoldanod? Gondolom lakótelepen egy ilyen kütyünek hamar lába kél.

Pl. ezt dobta a Google.

Link to comment
Megosztás:

Féltető alatt álló (gyakorlatilag a szabadban) két autóra láttam hangot és fényt (vaku) használó szerkezetet. Azóta nyoma sincs náluk nyestnek.

Neked hol kéne megoldanod? Gondolom lakótelepen egy ilyen kütyünek hamar lába kél.

Pl. ezt dobta a Google.

többek között lakótelepen. amióta kijött a jó idő, teljesen mindegy hol állok meg éjjel mikor megyek ki látom a nyomait. lekopogom, még nem rágott meg semmit, de ami késik....

ezt az oldalt találtam én is, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire jön be.

köszi Imy, akkor te mitt tettél hogy ne is menjenek rá az autóra?

Link to comment
Megosztás:

többek között lakótelepen. amióta kijött a jó idő, teljesen mindegy hol állok meg éjjel mikor megyek ki látom a nyomait. lekopogom, még nem rágott meg semmit, de ami késik....

ezt az oldalt találtam én is, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire jön be.

köszi Imy, akkor te mitt tettél hogy ne is menjenek rá az autóra?

A spray és a riasztó kombinációja hatott. Akkor már csak kint mászkált valami, de ott nagy kárt nem tud csinálni...

Kerestem neked, de azért böngéssz Te is... link

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.