Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudom, hogy ez nem ide való téma, de lezárták a fóliás topikot.Szóval felrakattam egy csíkot és az egyenes "szabást" választottam, mivel gőzöm sem volt mi a különbség a kettő között.Azóta is káromkodok magamban...

Szerintetek nagyon gáz ez a fólia:

http://kep.psharing.com/523885.jpg

Nekem is ilyen, és hivatalos helyen rakták föl. Így szokták. Először furcsa volt, de megszoktam gyorsan. Szerintem/nekem jó!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom, hogy ez nem ide való téma, de lezárták a fóliás topikot.Szóval felrakattam egy csíkot és az egyenes "szabást" választottam, mivel gőzöm sem volt mi a különbség a kettő között.Azóta is káromkodok magamban...

Szerintetek nagyon gáz ez a fólia:

http://kep.psharing.com/523885.jpg

ízlések és pofonok. ha neked tetszik akkor jó, ha nem akkor vedd le. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az opel astra g Így csináld című 98-as kiadású kis könyvet??

Konkrétan azért kéne mert a gép kiírta INSP-t hogy elérte a szerviz intervallumot, tavaly már egyszer kiütöttem belőle de elfelejtettem hogy kell és abban benne van.Vagy ha valaki megírná azt is megköszönöm!Az autó egyébként egy 2000-es Z16XE.Meg azért sok más jó dolog van még a könyvben.Elöre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az opel astra g Így csináld című 98-as kiadású kis könyvet??

Konkrétan azért kéne mert a gép kiírta INSP-t hogy elérte a szerviz intervallumot, tavaly már egyszer kiütöttem belőle de elfelejtettem hogy kell és abban benne van.Vagy ha valaki megírná azt is megköszönöm!Az autó egyébként egy 2000-es Z16XE.Meg azért sok más jó dolog van még a könyvben.Elöre is köszi!

napiszámlálót benyomod és nyomva tartod közben ráadod a gyújtást,pár mp

múlva eltünik az insp ! B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az opel astra g Így csináld című 98-as kiadású kis könyvet??

Konkrétan azért kéne mert a gép kiírta INSP-t hogy elérte a szerviz intervallumot, tavaly már egyszer kiütöttem belőle de elfelejtettem hogy kell és abban benne van.Vagy ha valaki megírná azt is megköszönöm!Az autó egyébként egy 2000-es Z16XE.Meg azért sok más jó dolog van még a könyvben.Elöre is köszi!

hali!

írj PÜ-t az e-mail címeddel és átküldöm.

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Multkor érdeklödten itt benzinszürövel kapcsolatban,hogy avn egy benzinszüröm jo e az astra G-re,irtátok hogy jo.

Most viszont nézegetem autosboltok webshopját,és ott olyan benzinszüröt mutat aminek a csatlakozoi valami olyan rugos valami van,az én benzinszüröm meg csak olyan amin egy váll van.

Most akkor melyik jo,nem akarom potyára megbontani addig......

Link to comment
Megosztás:

"Motortér védő lemez rossz útviszonyok csomaghoz, Astra G-H, Zafira A-B"

De fogalmam sincs hogy mibe kerül...

Köszi! Akkor remélem fel bírom rakni az autóra....

Nem nagyon találok róla infót. Első ránézésre nem passzolnak a felfogatási pontok....

Majd hétvégén valahogy felemelem. Jó lenne egy akna a garázsban....

Link to comment
Megosztás:

Első ránézésre nem passzolnak a felfogatási pontok....

Megnéztem még egyszer EPC-ben, és az az érdekes hogy nem ír motorkódot, tehát eszerint bármelyikhez jó, viszont alvázszám alapján csak 2006-os modellévtől... B) A Classicoknak más lenne a bölcsője mint a sima G Astrának?

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem még egyszer EPC-ben, és az az érdekes hogy nem ír motorkódot, tehát eszerint bármelyikhez jó, viszont alvázszám alapján csak 2006-os modellévtől... B) A Classicoknak más lenne a bölcsője mint a sima G Astrának?

Más motor is van benne, szóval van rá esély... Mármint az 1.4-re gondolva....

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Multkor érdeklödten itt benzinszürövel kapcsolatban,hogy avn egy benzinszüröm jo e az astra G-re,irtátok hogy jo.

Most viszont nézegetem autosboltok webshopját,és ott olyan benzinszüröt mutat aminek a csatlakozoi valami olyan rugos valami van,az én benzinszüröm meg csak olyan amin egy váll van.

Most akkor melyik jo,nem akarom potyára megbontani addig......

Ilyen kialakításúnak kell lennie gyártótól függetlenül:

80_287146.jpg

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem még egyszer EPC-ben, és az az érdekes hogy nem ír motorkódot, tehát eszerint bármelyikhez jó, viszont alvázszám alapján csak 2006-os modellévtől... B) A Classicoknak más lenne a bölcsője mint a sima G Astrának?

Csergőnél nekem az mondták, hogy a cl2-nél már nincsenek is meg azok a felfogatási pontok és nem is lehet csak hegesztéssel ilyet tenni rá. Én elhittem. DE majd mindjárt megcáfolja valaki.

Link to comment
Megosztás:

Csergőnél nekem az mondták, hogy a cl2-nél már nincsenek is meg azok a felfogatási pontok és nem is lehet csak hegesztéssel ilyet tenni rá. Én elhittem. DE majd mindjárt megcáfolja valaki.

Pénteken aláfekszek egy cl2-nek (2005, nem twinport 1,4) és az enyémnek (2003). Összehasonlítom, kiderül mi van.....

Link to comment
Megosztás:

Nem vágom teljesen a szitut.

Ez most olyan, mint egy kartervédő, és neked van ilyen, csak nem lehet felrakni?

Majdnem. Annál nagyobb és nem a durva mechanikai hatások ellen van. Elsősorban mint aerodinamikai elem jótékony hatással bír a fogyasztásra. Emellett a kosz-mocsok és a rágcsálók bejutását nehezíti meg. Fellelhető fémből és műanyagból készült változatban is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.