Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

na megint van baj...

gondolom nem megoldható hogy egy 32bit-es program mennyen a 64bit-es gépen...???

nekem is mennek a 32bit-es programok és azokat a Program Files (x86)-ba települnek...

próbáld meg vagy kézzel (Jobb katt./Tulajdoságok/Kompatibilitás és valami kompatibilitási módot válassz és rendszergazdaként futtasd) vagy a windows autómatikusan megpróbálja beállítani: Jobb katt. a programon vagy ikonon és Kompatibilitási problémák megoldása menüpontot kiválaszd.

Link to comment
Megosztás:

nekem is mennek a 32bit-es programok és azokat a Program Files (x86)-ba települnek...

próbáld meg vagy kézzel (Jobb katt./Tulajdoságok/Kompatibilitás és valami kompatibilitási módot válassz és rendszergazdaként futtasd) vagy a windows autómatikusan megpróbálja beállítani: Jobb katt. a programon vagy ikonon és Kompatibilitási problémák megoldása menüpontot kiválaszd.

közben kiderült hogy 16 bit.es az a program... és nem támogatja...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ne add fel! A win7 sokkal jobb, stabilabb, és gyorsabb az xp-től megfelelő hardver esetén. Én itthon az összes gépre 7-est raktam, a cégnél pedig 1 kivételével szintén win7 van mindegyiken. A cikk az már egy éves, azóta kijött az SP1-is a win7-hez. Milyen programmal van gondod?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ne add fel! A win7 sokkal jobb, stabilabb, és gyorsabb az xp-től megfelelő hardver esetén. Én itthon az összes gépre 7-est raktam, a cégnél pedig 1 kivételével szintén win7 van mindegyiken. A cikk az már egy éves, azóta kijött az SP1-is a win7-hez. Milyen programmal van gondod?

win 7 home premium 64 (SP1)

most kapta az sp1-t úgyhogy megpróbálom még...

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt, Urak!

Nem ide tartozik, de kellene egy kis segítség.

Egyik csajszinak c corsa van. Ez a nagy rádió van benne gyárilag. Tennénk bele neki egy normálisat, csak kellene egy ilyen átalakító keret.

Létezik e ilyen, mi a hivatalos neve, mennyibe fájna?

Tudom, a gugli a barátunk, de én hadilábon állok vele! B)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt, Urak!

Nem ide tartozik, de kellene egy kis segítség.

Egyik csajszinak c corsa van. Ez a nagy rádió van benne gyárilag. Tennénk bele neki egy normálisat, csak kellene egy ilyen átalakító keret.

Létezik e ilyen, mi a hivatalos neve, mennyibe fájna?

Tudom, a gugli a barátunk, de én hadilábon állok vele! B)

Szia így hirtelen ezt találtam.:

LINK1

LINK2

És valszeg a rádió bekötésénél is egy átalakító csatira lesz szükséged, mert a fejegység memóriáját veszti. eltünnek a tárolt adók stb.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt, Urak!

Nem ide tartozik, de kellene egy kis segítség.

Egyik csajszinak c corsa van. Ez a nagy rádió van benne gyárilag. Tennénk bele neki egy normálisat, csak kellene egy ilyen átalakító keret.

Létezik e ilyen, mi a hivatalos neve, mennyibe fájna?

Tudom, a gugli a barátunk, de én hadilábon állok vele! B)

http://autohifibolt.unas.hu/spd/autohifibo..._keret_dupla_DI

valami ilyesmire gondolsz??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.