Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

URAIM.tud -e valaki olyan felirat gyártot aki székely-magyar rovásirást tud legyártani, elfogadhato áron . Akár matricaként vagy mint a feliratok a kocsin /OPEL, ASTRA Y17DT/

Hali! Én itt dolgozok. A kapcsolatok-nál ott van Nagy Csilla. Mindenféle levonót csinál. Mondjuk Debrecenben van, de mindent meg lehet oldani.

Link to comment
Megosztás:

Mi a hivatalos megnevezése a középdobot tartó fém kütymütynek? Gugliban kerestem, csak a tartó gumibakot találtam, de a középdobot egy ilyen U alakban középen meghajlított fém "rúd" tartja 2 gumibakkal az alvázon található felfogatási helyekhez. És én olyat kerenék. B)

Link to comment
Megosztás:

Mi a hivatalos megnevezése a középdobot tartó fém kütymütynek? Gugliban kerestem, csak a tartó gumibakot találtam, de a középdobot egy ilyen U alakban középen meghajlított fém "rúd" tartja 2 gumibakkal az alvázon található felfogatási helyekhez. És én olyat kerenék. B)

12-es cső :D

Link to comment
Megosztás:

na megint van baj...

gondolom nem megoldható hogy egy 32bit-es program mennyen a 64bit-es gépen...???

Alapból mennie kellene. Nekem már elég régóta 64-bites a rendszerem, és a telepített kb 20-25 programból csak 2 db 64 bites. Az összes fut gond nélkül.

Többnyire a driverek és a hardverek szoftverei válogatnak csak, de azokat a gyártó honlapjáról le lehet tölteni.

Link to comment
Megosztás:

Alapból mennie kellene. Nekem már elég régóta 64-bites a rendszerem, és a telepített kb 20-25 programból csak 2 db 64 bites. Az összes fut gond nélkül.

Többnyire a driverek és a hardverek szoftverei válogatnak csak, de azokat a gyártó honlapjáról le lehet tölteni.

ebben is van valami .. lehet hogy win. 7 nem tetszik neki..

Link to comment
Megosztás:

Az XER az 100 valóban, amiről itt szó van, az XEL.

http://www.opel.hu/gepjarmuvek/opel-valasz...ssegvaltok.html

Csak nem egészen értem a dolog létjogosultságát, tekintve hogy az erősebb 1.4-es is decire annyit fogyaszt mint a gyengébb, sőt még a károsanyag-kibocsájtása is ugyanannyi, épp csak a teljesítményben különböznek. Valakinek ennyire számítana a teljesítményadó? Majd jönnek az adócsaló tunerek, mert a sok ember megveszi az XEL-t azért hogy a forgalmiban csak 64kW legyen és kevesebb adót kelljen utána fizetnie, aztán meg chiptuninggal feltornásszák 100-ra hogy azért menjen is valamennyire... B)

Link to comment
Megosztás:

Csak nem egészen értem a dolog létjogosultságát, tekintve hogy az erősebb 1.4-es is decire annyit fogyaszt mint a gyengébb, sőt még a károsanyag-kibocsájtása is ugyanannyi, épp csak a teljesítményben különböznek. Valakinek ennyire számítana a teljesítményadó? Majd jönnek az adócsaló tunerek, mert a sok ember megveszi az XEL-t azért hogy a forgalmiban csak 64kW legyen és kevesebb adót kelljen utána fizetnie, aztán meg chiptuninggal feltornásszák 100-ra hogy azért menjen is valamennyire... B)

Én sem, azért írtam...elektronikával gondolom leszabályozva, amúgy ugyanaz a motor lehet...megnézném azért a 2 teljesítménygörbét, ha alsó fordulatokon ugyanaz akkor jó, a nyomatéka mind2 motornak ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.