Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Amikor szervezel.

Korábban néhányszor volt ott Blitz Weekend, de idén sztem nem ott lesz...

A múltkor említette itt már valaki ,hogy tavasszal kéne Veszprémben csinálni egy mini OPEL talit,de most nem jut eszembe a neve,asszem neki is Astra Coupe Bertone-ja van méghozzá szürke ill. bocsánat ezüst színű.

Link to comment
Megosztás:

Ja!Majdnem elfelejtettem említeni,az imént olvastam egy cikket,miszerint az 1.7 DTI G astra tipus betegsége a motorvezérlő elektronika meghibásodása,és ezt legalább 3-an,4-en is írták,egy új pedig 200-400 ezer körül van.Ebből mi igaz szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Ja!Majdnem elfelejtettem említeni,az imént olvastam egy cikket,miszerint az 1.7 DTI G astra tipus betegsége a motorvezérlő elektronika meghibásodása,és ezt legalább 3-an,4-en is írták,egy új pedig 200-400 ezer körül van.Ebből mi igaz szerintetek?

Nem zörög a haraszt... :D Van esetleg vmi gond vele, v csak beparáztál? Weszi egyébként eléggé otthon van a javitásában, lényegesen olcsóbban. De reméljük, nem lesz rá szükséged! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja!Majdnem elfelejtettem említeni,az imént olvastam egy cikket,miszerint az 1.7 DTI G astra tipus betegsége a motorvezérlő elektronika meghibásodása,és ezt legalább 3-an,4-en is írták,egy új pedig 200-400 ezer körül van.Ebből mi igaz szerintetek?

Nem az ECU, hanem az EDU. Adagoló vezérlő elektronika.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.