Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy szeretnék megvenni 2db opc sportülést astra g hez.A baj csak az hogy angol autóból való.

Az eladó azt mondja hogy nem gond mert az anyósülés ugye az nem gáz legalább az is magasság állitós lesz.A vezető ülésre azt mondta hogy ami jelenleg bent van gyári ülés arról le lehet szedni a párnát és a háttámlát 4 csavar fogja és ki lehet cserélni.Igaz ez a dolog vagy csak mese szerintetek?Az ülőpárnát mi tartja amugy?

Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Csutortok du vagy pentek reggel megoldhato. Osszenezzuk.

Njoy 14 a par

Akkor majd egyeztetünk.Csatornáznak az utcánkban és a garázsban ragadt a kocsi.Motorral járok melózni.Remélem péntekig betemetik a gödröt és betudok menni kocsival a dolgozdába.Gondolom az árán nem fogunk összeveszni:)

Link to comment
Megosztás:

Ezeket már én is meg akartam venni, csak sajnos egy hülye vagyok, és csak ragaszkodok az eredeti kárpitom színéhez.

Az eladónak igaza van. Egyszerű szerelni

Sőt!!! Az angol autóból valóval jársz legjobban, mert ott eddig a jobb oldali ülést terhelték jobban, mostantól pedig az eddig kíméltebb bal oldali használódik inkább. Így sokkal később lesz kiülve.

Csak le kell szedni körbe a műanyagokat (pár csavar tartja), és le kell pattintani a támla dőlésszögének a tekerőjét.

Utána 2-2 nagy Torx csavar fogja a háttámlát az ülésvázhoz, kitekered és már le is szedhető. Fejre fordítod és alulról elöl 2 Torx csavar, hátul meg két kis csavar rögzíti az ülőlapot.

Ha ezeket már leszedted csak a tartó vázszerkezet marad. Szétszeded a mostani ülésedet is és ezt a támlát és ülőlapot csavarozod fel magasságállítós vázadra. Nagyon egyszerű munka!!!

Én egyszer csináltam ilyet! Direkt vettem egy Vauxhall ülést, hogy magasság állítósra cseréljem az anyósülésemet.

Hátsóülést nem cseréled? Nekem ülésépítés miatt, van itthon 3, 4 és 5 ajtósba való, ilyen kárpitú hátsó ülés ülőlapom és háttámla 1-es részem. A 2-es részt sajnos fel kellett áldoznom az átépítés miatt.

Módosítva : merenyi85
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Srácok, lámpasötétítésről mi a véleményetek, mivel érdemes csinálni? fólia vagy valami festék? a festék utólag egyáltalán eltávolítható?

954d5e39c8911fd7164397f1664682cb.jpg

a kép csak illusztráció, valami ilyen füstös hatást szeretnék elérni, nem kell sötétebb.

Ötletek, vélemény?

Én már ilyennel vettem az autót. Feldobja az autó megjelenését, de esős időben és nappal nem nagyon látszik a fény mögüle.

Amikor vizsgáztattam, akkor az Opelnél belekötöttek, hogy az autóm nem NJoy ... pfff Persze utána elvittem az Autóklubhoz, ahol egy szó nélkül levizsgázott.

Ettől függetlenül visszacserélném a gyárira.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm a segítségedet!!!!!

Köszönöm de a hátsó ülések nem érdekelnek

Ezeket már én is meg akartam venni, csak sajnos egy hülye vagyok, és csak ragaszkodok az eredeti kárpitom színéhez.

Az eladónak igaza van. Egyszerű szerelni

Sőt!!! Az angol autóból valóval jársz legjobban, mert ott eddig a jobb oldali ülést terhelték jobban, mostantól pedig az eddig kíméltebb bal oldali használódik inkább. Így sokkal később lesz kiülve.

Csak le kell szedni körbe a műanyagokat (pár csavar tartja), és le kell pattintani a támla dőlésszögének a tekerőjét.

Utána 2-2 nagy Torx csavar fogja a háttámlát az ülésvázhoz, kitekered és már le is szedhető. Fejre fordítod és alulról elöl 2 Torx csavar, hátul meg két kis csavar rögzíti az ülőlapot.

Ha ezeket már leszedted csak a tartó vázszerkezet marad. Szétszeded a mostani ülésedet is és ezt a támlát és ülőlapot csavarozod fel magasságállítós vázadra. Nagyon egyszerű munka!!!

Én egyszer csináltam ilyet! Direkt vettem egy Vauxhall ülést, hogy magasság állítósra cseréljem az anyósülésemet.

Hátsóülést nem cseréled? Nekem ülésépítés miatt, van itthon 3, 4 és 5 ajtósba való, ilyen kárpitú hátsó ülés ülőlapom és háttámla 1-es részem. A 2-es részt sajnos fel kellett áldoznom az átépítés miatt.

Link to comment
Megosztás:

És még annyi kérdésem lenne hogy az övfeszitőt hogyan kell átszerelni mire kell vigyázni?

Vedd le az akksisarut és várj kb két percet, utánna ki veszed az ülést es mar látod hogy egy műanyag takaró alatt egy csavar fogja azt kitekered es kész. Ja előtte az ülés alatt húzd szét a csatlakozót utánna mar adja magát.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valakinek nem kell egy kopásmentes, gyakorlatilag új kormány? Aki a legtöbbet adja érte azé..... Még ha fillérekről lesz is szó....

http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/eroatviteli_alkatresz/kormanyzas_iranyitas/astra_g_kormany_1933619219.html

Uh! Hát ez nagyon jó! Régóta keresek ilyet.

Néztem bőrösöket is, de azok irreálisan drágák.

Én már beraktam figyelőbe :-)

Jó hosszú az aukció időtartama. Nem lehet rövidíteni rajta? :$

Módosítva : oriat
Link to comment
Megosztás:

Uh! Hát ez nagyon jó! Régóta keresek ilyet.

Néztem bőrösöket is, de azok irreálisan drágák.

Én már beraktam figyelőbe :-)

Jó hosszú az aukció időtartama. Nem lehet rövidíteni rajta? :$

Ha kicsit felmegy az ára zárom. (onnantól 24 óra múlva fejeződik be)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ma elhoztam az autót a lakatostól, szépen megcsinálta, a fényező is jól dolgozott. Csinálok majd pár képet.

Viszont keresek elegance feliratot a jobb oldali díszlécre, olyan rossz állapotban volt, hogy vissza sem rakták.

Van a Cromaxnál, alig több mint 6000 HUF-ért. :omg: Biztos arany...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.