Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

holnap megy a családi G astra műszakira...nemhinném h lesz vmi vele mert csak 10.000 van benne---.csak az dühít h már csak 2 évre kapja mert 6 éves :(

pont ennél lesz majd jól berohadva a fék, kiszakadva a szilent, berohadva a kézifékkötél.... :roll:

használni kell néha a gépállatot...

Link to comment
Megosztás:

pont ennél lesz majd jól berohadva a fék, kiszakadva a szilent, berohadva a kézifékkötél.... :roll:

használni kell néha a gépállatot...

Ákos ugye most csak viccelsz és ijjesztgetsz...????????????

a használat nem rajtam múlt eddig...a felét igy is én raktam bele 1 év alatt :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hali

Köszi mindenkinek a felnivel és a gumival kapcsolatos hozzászólást.

Rastalosnak: Szóval akkor szerinted penge lesz az 50-es gumi?

Az a 9mm úgy sem vehető észre ránézésre. Gondolkodok azért az 55-ösön is. Annál elvileg a kocsi hasmagassága csak kb fél cm-ert nőne igaz?

Link to comment
Megosztás:

Hali

Köszi mindenkinek a felnivel és a gumival kapcsolatos hozzászólást.

Rastalosnak: Szóval akkor szerinted penge lesz az 50-es gumi?

Az a 9mm úgy sem vehető észre ránézésre. Gondolkodok azért az 55-ösön is. Annál elvileg a kocsi hasmagassága csak kb fél cm-ert nőne igaz?

Szasz, hey!

Nézd meg az avatarom, ott a 205/50 16, már amennyi látszik belőle.

Szép a vasad! A következő nekem is kombi lesz újra! Nagy motorral...

"Még csak álom, de nem adom fel!" :(

Link to comment
Megosztás:

Rastalos: Köszi szépen. A tiéd is király. Mekkora moci van bent? Az enyém 1.6 16v XE. Most nem megy rosszúl. Még a vágét nem próbáltam de az Opelnél az eladó esküdött a 200-ra. De attól félek ha ráveszem a széles gumit lefogja a teljesítményt. (Használtan vettem az Opelnél. Még nincs egészen 3 éves. A felszereltsége is király, korm.vez.rád, klíma stb)

Link to comment
Megosztás:

Rastalos: Köszi szépen. A tiéd is király. Mekkora moci van bent? Az enyém 1.6 16v XE. Most nem megy rosszúl. Még a vágét nem próbáltam de az Opelnél az eladó esküdött a 200-ra. De attól félek ha ráveszem a széles gumit lefogja a teljesítményt. (Használtan vettem az Opelnél. Még nincs egészen 3 éves. A felszereltsége is király, korm.vez.rád, klíma stb)

Hi, Szaby!

Az enyém csak 1.2-es :lol: , de meglepően jól megy, amolyan "lendületautó". Tegnap Szlovákiában játszottunk, busszal és két kocsival mentünk, kicsit kiégettem az autópályán. Főleg visszafelé, mert a busz még maradt a többiekkel. Szal, tartós 150-160. Kellemes. Így nincs vele gáz, csak nagyon hiányzik belőle a nyomaték. Nagy végsebességgel ritkán kell járkálnom, annál többet a városi forgalomban. Itt van az, h néha gyorsan kell "eltűnni", kilőni, ilyesmi. Ekkor kéne még pár Nm. Azért nem panaszkodom, nem rossz a verda. Szeretem.

De azért egy nagy motoros kombi... :(

A szélesebb gumid nem igazán fog érezhető teljesítményromlást eredményezni, ne aggódj. Majd megtanulod használni. Ezekre egyébként is vmivel kevesebb súly jut (kg/cm2), mint a keskenyebb gumikra, de, mondom, ezek elenyésző különbségek hétköznapi használatnál. Gondolom, azért versenyezni nem akarsz vele...

Písz

Link to comment
Megosztás:

Rastalos: Hát versenyezni azért nem. De mindenképpen szeretném olyan királyra feloptikázni mindt te. Állati jól néz ki. :wink: Spoilerek felni szemöldök...... :lol: Mennyibe került kb mindez és hol csináltattad?

Köszi. Azért még nincs kész. Pl. a hátsó szoknya még kicsit várat magára. De, ami késik, nem múlik. :(

Hogy hol: Uhuhu cartárs hozzászólásában említ egy honlapot: ez a hely. A cég neve: Autóplastic-A Kft. A szárny és az első szoknya tőlük származik, a szemöldök az Auto-Sun-tól (Hungária krt.). A fényezés Opel műhelyes. Összeg nem mérvadó, mert itt-ott szívesség, kapcsolatok, ismerősök, szal, nem az utcáról mentem...

Písz

Link to comment
Megosztás:

Rastalos: Csak az a gáz hogy én Zalai vagyok. Itt a környéken kellene valami ilyen helyet találnom. Zalaegerszegen van de az a hej méregdrága, és még fel sem szerelik a cuccot csak meg lehet venni.

Nem baj. Az Opeltalálkozóra majd a felnik már fent lesznek. :(

Link to comment
Megosztás:

hali, akinek 1.2-ese van segítsen megmondani hogy van e neki elöl klíma hütő? vagy egybe van a ventivel és az végze el a munkát.

Hi!

Az enyémben elől csak hűtője van a klímának, de úgy tudom, hogy a régebbiekben még egy plusz ventillátor is van.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Az enyémben elől csak hűtője van a klímának, de úgy tudom, hogy a régebbiekben még egy plusz ventillátor is van.

A 2003-as szériától már nem szerelnek plusz klímahűtő ventit... Viszont a rendes hűtőventinek adtak egy nagyobb teljesítményfokozatot, de lehet, hogy maga a venti is más. Ez a nagyobb fokozat a 3. fokozat (3 fokozatú lett a régi 2 helyett asszem, vagy lehet hogy erősebb lett a 3. fokozat, nem emlékszem pontosan). De ezzel együtt nemrég egy klímás azt mondta nekem, hogy azért ez így nem ugyanaz, mintha lenne még plusz egy venti... nem éri el azt a hűtőhatást 2-es venti fokozaton a sima venti, mint amit a két ventis megoldás elért. Csak legnagyobb fokozaton hűt jól, akkor meg már remeg az autó, és ez a fokozat eleve nagyon ritkán és a klíma szempontjából későn kapcsol csak be és eleve a hűtővíz hőfok tudja ezt a bekapcsolást triggerelni (ilyenkor már vmi nagyon nagy 20 bar fölötti is lehet a nyomás a klíma rendszerben, amitől morgó hangja van a kompreszornak). Az új megoldásnál a vezérlés nem sokat változott: alapból klímával is csak 2-es fokozatra kapcsol max a sima venti, és csak extrém esetben (nagy melegben) kapcsol 3-ast, amikor is a vízhőfok megkívánja. Szóval vmi ilyesmit mondott nekem a szaki, lehet, hogy nem teljesen jól adtam vissza, de erre emlékszem. 40-ért ajánlotta, hogy beszerel egy plusz klímahűtő ventit (nem gyárit, de állítólag jó fajtát: kb 28 maga a venti, de elvileg van olcsóbb 15 ért is...) Egyelőre még gondolkozom rajta...

Mindenesetre azért attól nem kell félni (amivel rémisztgetett a klímás szaki), hogy hamar tönkremegy a kompresszor az új szériákban, erről azért uhu biztosított :roll: Tehát horvátba még nyugodtan lemehetek vele... :roll: És még utána is jó lesz... még sokáig :( Azért az Opel mérnökök is tudták, mire terveznek. Szóval jónak kell lennie ennek így ahogy van.

Link to comment
Megosztás:

Azért az Opel mérnökök is tudták, mire terveznek. Szóval jónak kell lennie ennek így ahogy van.

Szerintem ez a kulcsmondat. Egyébként a hőszivattyúk (ez esetben a klíma) akkor működnek optimális hatásfokkal, ha a hőleadó oldal kb. 50-55 fokos, a hűtő oldal 5-10 fokos. Lehet, hogy a régebbi 2 ventis megoldás inkább túlhűtötte a meleg oldalt, és ezért csökkent a hatásfok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.