Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Határolni nem tudod, de van egy gyerekzár funkció hozzá, amivel teljesen ki tudod kapcsolni a hátsó elektromos ablakok működtetését a hátsó ajtókról.

Ehhez a vezetőoldali ajtó fogantyújában levő tolókapcsolót balra kell tolni (piros jel látszik), így a hátsó ablakokat csak innen elölről, a vezetőoldali ajtóról tudod fel/le húzni, a saját kapcsolójukkal amik a hátsó ajtón vannak, nem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Korábban már érdeklődtem it első fékbetét cserével kapcsolatban,most egy olyan kérdésem lenne e téren,milyet érdemes megvenni?Mert árban a skála elég nagy a 4 ezer Forinttól-egészen a 20 ezerig ??Milyen a 4 ezer forintos,annyira rossz lehet minőségben????És úgyanez a kérdésem a tárcsával kapcsolatban is,mert ott is elég hullámzó az ár?Tárcsánál az ár az egy párra vonatkozik gondolom,nem?De ott is a pár ezer forintól-akár a csillagos égig is lehet választani.Ennyire rosszak lennének az olcsok?Konkrétan a Cromax oldalán nézegettem.

Segitségeteket,válaszaitokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

szerintem fékkel ne spóroljunk

ami már jó , a ferodo innentől csak feljebb lehet menni brembo,bosch,ate

ezek közül válasz valamit :)

szerintem :)

Köszi ebben igazad is van!megmértem a tárcsát 23 mm az még nem szorul cserée akkor,csak betét csere lesz,de az aggaszt hogy az új betétet nem e fogja zavarni a tárcsa szélén,és belül lévő perem?Ettől parázom.....bár elvileg ha a betét ugyanolyan méretű mint a mostani akkor nem....

Link to comment
Megosztás:

Köszi ebben igazad is van!megmértem a tárcsát 23 mm az még nem szorul cserée akkor,csak betét csere lesz,de az aggaszt hogy az új betétet nem e fogja zavarni a tárcsa szélén,és belül lévő perem?Ettől parázom.....bár elvileg ha a betét ugyanolyan méretű mint a mostani akkor nem....

Hát szerintem cseréld egybe. Nekem ~110e van a kocsiban, s még sztem 150e-ig elmegyek ezekkel. Majd utána cserélek mindent egybe, ha még meg lesz a kocsi.

Én ezeket venném: (de sztem a bekeretezettek jók, a többi passz)

Betét: Opel

Tárcsa: Brembo

( persze ha eredetiek :) )

fekAstraG_www.kepfeltoltes.hu_.png

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem cseréld egybe. Nekem ~110e van a kocsiban, s még sztem 150e-ig elmegyek ezekkel. Majd utána cserélek mindent egybe, ha még meg lesz a kocsi.

Én ezeket venném: (de sztem a bekeretezettek jók, a többi passz)

Betét: Opel

Tárcsa: Brembo

( persze ha eredetiek :) )

fekAstraG_www.kepfeltoltes.hu_.png

Végülis betétből én is a Bosh-t néztem ki..persze semmi biztositék arra sem hogy eredeti....80 ezer van az autóban,tárcsa még 23 mm,addig végülis felesleges cserélni nem?Igaz hogy perem van rajt de talán ez nem okoz gondod az uj fékbetétnek....Amúgy tárcsánál ez az ár egy darabra vonatkozik,vagy ez is párban van?mert mintha azt olvastam volna hogy ez az ár tárcsánál,1 darabra vonatkozik.

Link to comment
Megosztás:

Végülis betétből én is a Bosh-t néztem ki..persze semmi biztositék arra sem hogy eredeti....80 ezer van az autóban,tárcsa még 23 mm,addig végülis felesleges cserélni nem?Igaz hogy perem van rajt de talán ez nem okoz gondod az uj fékbetétnek....Amúgy tárcsánál ez az ár egy darabra vonatkozik,vagy ez is párban van?mert mintha azt olvastam volna hogy ez az ár tárcsánál,1 darabra vonatkozik.

Jó kérdés, nem tudom, lehet darabár... (de a pár logikusabb lenne)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A hátsó ajtók ablakemelőjét lehet határolni hogy ne lehessen teljesen lehúzni? Gyerkőc miatt lenne jó.

Határolni nem tudod, de van egy gyerekzár funkció hozzá, amivel teljesen ki tudod kapcsolni a hátsó elektromos ablakok működtetését a hátsó ajtókról.

Ehhez a vezetőoldali ajtó fogantyújában levő tolókapcsolót balra kell tolni (piros jel látszik), így a hátsó ablakokat csak innen elölről, a vezetőoldali ajtóról tudod fel/le húzni, a saját kapcsolójukkal amik a hátsó ajtón vannak, nem.

Nem elektromos sajnos. Más tipusoknál van olyan funkció hogy nem lehet letekerni csak félig az ablakot , hogy a gyerkőc ne tudjon kihajolni. Ha az ajtó gyerekzárat átállítom hogy csak kintről lehessen nyitni akkor ez a funkció elő jön vajon?

Link to comment
Megosztás:

Nem elektromos sajnos. Más tipusoknál van olyan funkció hogy nem lehet letekerni csak félig az ablakot , hogy a gyerkőc ne tudjon kihajolni. Ha az ajtó gyerekzárat átállítom hogy csak kintről lehessen nyitni akkor ez a funkció elő jön vajon?

Mas tipusoknal azert nem tudod lejjebb tekerni, mert olyan a hatso kerek kikepzese, hogy nem fer le az ablak. Ez nem funkcio, hanem adottsag.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az also sorban kiirt szamokra tudtok vmit mondani? :) es nem a homersekletre :D

http://p.coldline.hu/2013/09/22/1194769-20130922-VvOp4s.jpg

A szám passz, nekem nem ír számot, egyébként ez a szöveg akkor jelenik meg, ha az olajpálcán minimum szintre csökken az olajszint. Vagy nagyon mocskos az érzékelő. Vagy le van húzva a csati... :D A csereintervallumhoz nincs köze.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.