Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azt hogyan lehet kinőni, anélkül nincs rendes hifi... :confused:

Az biztos, de nekem már megfelel egy vállalható hangzás is, tudom, hogy sub nélkül soha nem lesz megfelelő dinamika, de kibírom. Rendes hifi van a nappaliban azt inkább kihasználom. :D

camaron

Esetleg fiatalodtál vissza, ha már a gondolat menetre szerettél volna reagálni. :icon13:

:D akkor én is most fejlődtem vissza, mert 2 hete bekerült a jobb hangzás érdekében :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem rég vettem egy 2000-es évjáratu g astrát kis családunknak .1.6 16v .

Egy két dolog aggaszt kopog az eleje kanyarodásnál elég rendesen , alacsony alapjáraton fuldoklik magason elfogy az erő es kicsit rángat 3-4ezer nél utána húz mintha kihagyna a motor ,a motortérből kattogás hallatszik járás közben mintha valami hol hol hozzáérne valamihez .mielött szerelöt keresnék ( esetleg ha tud valaki egy korrektet Érd Tárnok környékén ) és lehuzna egy vagyonnal valami ötlet ?

Előre is köszönöm Laci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem rég vettem egy 2000-es évjáratu g astrát kis családunknak .1.6 16v .

Egy két dolog aggaszt kopog az eleje kanyarodásnál elég rendesen , alacsony alapjáraton fuldoklik magason elfogy az erő es kicsit rángat 3-4ezer nél utána húz mintha kihagyna a motor ,a motortérből kattogás hallatszik járás közben mintha valami hol hol hozzáérne valamihez .mielött szerelöt keresnék ( esetleg ha tud valaki egy korrektet Érd Tárnok környékén ) és lehuzna egy vagyonnal valami ötlet ?

Előre is köszönöm Laci

Ötlet? Át kellett volna nézni vásárlás előtt. Most majd költhetsz rá, ingyen rendbe hozni senki nem fogja...

Link to comment
Megosztás:

:confused: http://motorvitamin.hu/barocco/ :lipssealed: :rolleyes: :omg:

Összetevői:

Nátrium-karbonát (mosószóda), nátrium-hidrogénkarbonát (szódabikarbóna), ill. nátrium-perkarbonát (fehérítőpor). Kilója 2500Ft körül van.

Egyébként amerikai oldalakon olvastam már ezekről a nátriumsókról, ott a bóraxxal kísérleteztek, állítólag működik, kitisztítja az égésteret, illetve állítólag bomlása, égése közben létrejön egy olyan anyag, ami valahogy csökkenti a súrlódást. Én még nem mertem kipróbálni... :)

Link to comment
Megosztás:

Összetevői:

Nátrium-karbonát (mosószóda), nátrium-hidrogénkarbonát (szódabikarbóna), ill. nátrium-perkarbonát (fehérítőpor). Kilója 2500Ft körül van.

Egyébként amerikai oldalakon olvastam már ezekről a nátriumsókról, ott a bóraxxal kísérleteztek, állítólag működik, kitisztítja az égésteret, illetve állítólag bomlása, égése közben létrejön egy olyan anyag, ami valahogy csökkenti a súrlódást. Én még nem mertem kipróbálni... :)

A boraxot ismerem nagy hő hatására tisztitja a felületet marja, ha lehül üvegkeménységü bevonat képződik ami szerintem nem igazán tesz jót semminek

Link to comment
Megosztás:

A boraxot ismerem nagy hő hatására tisztitja a felületet marja, ha lehül üvegkeménységü bevonat képződik ami szerintem nem igazán tesz jót semminek

Akkor még jó, h nem próbáltam ki... :D Én is arra jutottam, h nem biztos, h szeretném, h egy "csúszós" bevonat keletkezzen a hengerfalon, dugókon... Így hová ülne bele az olaj...?

Egyébként honnan ismered?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem rég vettem egy 2000-es évjáratu g astrát kis családunknak .1.6 16v .

Egy két dolog aggaszt kopog az eleje kanyarodásnál elég rendesen , alacsony alapjáraton fuldoklik magason elfogy az erő es kicsit rángat 3-4ezer nél utána húz mintha kihagyna a motor ,a motortérből kattogás hallatszik járás közben mintha valami hol hol hozzáérne valamihez .mielött szerelöt keresnék ( esetleg ha tud valaki egy korrektet Érd Tárnok környékén ) és lehuzna egy vagyonnal valami ötlet ?

Előre is köszönöm Laci

szia!

keresd öket:

http://wesziautoszerviz.5mp.eu/web.php?a=wesziautoszerviz&o=G4vxU38Q_0

kicsit kerülő!! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Akkor még jó, h nem próbáltam ki... :D Én is arra jutottam, h nem biztos, h szeretném, h egy "csúszós" bevonat keletkezzen a hengerfalon, dugókon... Így hová ülne bele az olaj...?

Egyébként honnan ismered?

Keményforrasztásnál és Fémek tüzihegesztésénél alkalmazzák többek közt,a szakik :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem rég vettem egy 2000-es évjáratu g astrát kis családunknak .1.6 16v .

Egy két dolog aggaszt kopog az eleje kanyarodásnál elég rendesen , alacsony alapjáraton fuldoklik magason elfogy az erő es kicsit rángat 3-4ezer nél utána húz mintha kihagyna a motor ,a motortérből kattogás hallatszik járás közben mintha valami hol hol hozzáérne valamihez .mielött szerelöt keresnék ( esetleg ha tud valaki egy korrektet Érd Tárnok környékén ) és lehuzna egy vagyonnal valami ötlet ?

Előre is köszönöm Laci WESSZ Törökbálinton a tuti.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.