Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Arcok!

Megnéztem a Redline által ajánlott oldalt. A címe azóta sebessegmeres.info lett. Nem túl jók a hírek rajta számomra. De harcolok!!! Azé' eléggé benyeltem... Ellettem volna nélküle.

KoPikám, azért 30-nál nem szögelném le a mutatót. A para viszont az, h egy ideje a Váci út elején (egész pontosan a Lehel tértől egészen a Dózsa György útig!) 50 km/h a speed limit! Csak onnantól kifelé 70. Szal, vigyázzatok, mert méricskélnek ott is. Mondom ezt magamnak is, mert én mindennap arra járok, s néha - főleg késő este, mikor menekülök a mhelyemről -, hát, időnként tolom neki.

Nincs jó kedvem!!! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Arcok!

Megnéztem a Redline által ajánlott oldalt. A címe azóta sebessegmeres.info lett. Nem túl jók a hírek rajta számomra. De harcolok!!! Azé' eléggé benyeltem... Ellettem volna nélküle.

KoPikám, azért 30-nál nem szögelném le a mutatót. A para viszont az, h egy ideje a Váci út elején (egész pontosan a Lehel tértől egészen a Dózsa György útig!) 50 km/h a speed limit! Csak onnantól kifelé 70. Szal, vigyázzatok, mert méricskélnek ott is. Mondom ezt magamnak is, mert én mindennap arra járok, s néha - főleg késő este, mikor menekülök a mhelyemről -, hát, időnként tolom neki.

Nincs jó kedvem!!! :lol: :lol:

Nyugi azért a fejedet nem veszik, de nekem azt tanácsolták érdemes abba az irányba menni hacsak már nem tettél vallomást, hogy az autót Te vagy családtagod vezette és ezért ez és ez a törvény mentesít az adatok kiadása alól. A média is foglalkozott ezzel a dologgal. Állítólag az autósok 60 %-a kibújik így a büntetések alól. Sajnos erről sokat én sem tudok, de ha van jogban járatos ismerős mindenképpen érdemes utána nézni. A másik, sokszor az első fellebezés után elállnak, mert pont a fent jelzett oldalon adott kritérumoknak nem felelnek meg. Az ilyen kis sebességek túllépésénél egyébként enyhébbek a bírságok. Bocs, nem gúnyos akartam lenni, nekem is fent van a zabszem!

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1 rendőr ismerősöm mondta,hogy irjam rá nyugodtan ,hogy olyan közeli hozzátartozóm vezetett,akiröl nem kivánok nyilatkozni.Ennek a válasznak van 1 külön irattartója és 1 idő után ezeket nem örizgetik és stornozzák!Hozzáteszem,hogy nem mertem megtenni és becsületesen mindig befizettem a zsét!

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1 rendőr ismerősöm mondta,hogy irjam rá nyugodtan ,hogy olyan közeli hozzátartozóm vezetett,akiröl nem kivánok nyilatkozni.Ennek a válasznak van 1 külön irattartója és 1 idő után ezeket nem örizgetik és stornozzák!Hozzáteszem,hogy nem mertem megtenni és becsületesen mindig befizettem a zsét!

szia földi! te itt?

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem gúnyolódásnak, sőt, jólesik az érdeklődés.

Az a szitu, h nagyon megoszlanak a vélemények, pl. a nyilatkozattételről. Vki azt mondja, ha nem teszed meg (márpedig jogod van hozzá, h ne tegyél magadra v a családtagodra terhelő vallomást), elfogadják a dolgot, de "feketelistás" leszel, ezért életedben többé ne kövess el szabálysértést, mert akkor minden "bűnöd" hatványozottan nyom majd a latban.

Az a rohadt az egészben, h elég lutri, mi a büntetési tétel. A feljebbi honlapon olvasottak szerint én 50%-nál is többel léptem túl a seb.határt, ugyan 30-at, de a 49 az, ugye több 50%-nál, ezért én 60000 Ft pénzbírsággal, vmint sziajogsival vagyok sújt6ó. De lehet, h rosszul értelmezem. Lehet, h - mivel 18 éves gkvez-i praxisomban ilyen szabálysértésnek írásos nyoma nincs - megúsznám egy enyhébb büntivel. Szal, nem tudom.

Rossz a kedvem!!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1 rendőr ismerősöm mondta,hogy irjam rá nyugodtan ,hogy olyan közeli hozzátartozóm vezetett,akiröl nem kivánok nyilatkozni.Ennek a válasznak van 1 külön irattartója és 1 idő után ezeket nem örizgetik és stornozzák!Hozzáteszem,hogy nem mertem megtenni és becsületesen mindig befizettem a zsét!

Kb. 4 éve volt egy tilos parkolásom. Rendőrségi papír a szélvédőn és kis idővel megjött a levél is. Akkor volt egy magasabb beosztású ismerős akinek szóltam. Annyit mondott, ne töltsek ki semmit. A lap alján úgy írjam alá, hogy fölötte legyen hely, mert oda majd ír. Azóta sem tudtam kiszedni belőle mit írt oda, de büntetés nem jött, pedig legalább 3 várakozási szabályt sértettem meg egyszerre.

Link to comment
Megosztás:

:shock: 3 szabályt egyszerre?Az nem semmi!Lehet azért nem büntettek meg :lol: !

1. Megállni Tilos tábla

2. útkereszteződés 5 m-en belül

3. forgalommal szemben "ezért nem láttam a táblát"

4. Akadályoztam a gyalogos forgalmat "járda vonala az uttesten át"

5. nem tartózkodtam a jármű körül

És ha le sem zártam volna az autót, megsértem a vagyonvédelmet is.

Na azért ezt úgy kell elképzelni, hogy egy félre eső kis utcában a kutyát nem zavartam vele.

Link to comment
Megosztás:

1. Megállni Tilos tábla

2. útkereszteződés 5 m-en belül

3. forgalommal szemben "ezért nem láttam a táblát"

4. Akadályoztam a gyalogos forgalmat "járda vonala az uttesten át"

5. nem tartózkodtam a jármű körül

És ha le sem zártam volna az autót, megsértem a vagyonvédelmet is.

Na azért ezt úgy kell elképzelni, hogy egy félre eső kis utcában a kutyát nem zavartam vele.

Hát, hallod, ez már a "nekérdezzensemmitcsaktérdeljenle"-kategória...

Na, üdv!

Link to comment
Megosztás:

Engem 1x ,úgy büntettek meg(akkor még 2000ft volt),hogy a megállni tilos táblát 1 füzfa teljesen benőtte,ki sem látszott belöle.Amikor ezt megjegyeztem a polisznak azt mondták,hogy attól még az a tábla ott van,hogy nem látszik!Jópofák!

Várost inkább nem írok, de volt ahol szándékosan vittek vizsgázókat egy így benőtt STOP táblás kereszteződésbe és a motoros forgalmi vizsga útvonalában is benne volt.

Link to comment
Megosztás:

Két hete szombat reggel 6-kor mosolyogtam bele a vakuba.

Volt "Osztyapenko" után, 70-es táblánál 90-el.

Remélem az asszony kapja a levelet!

(Én bajszos vagyok!)

Ha kifele mentél, akkor 60-as tábla játszik :!: :!: Ott, ahol az utat ketté osztya Penkó, féléve már 60-as táblát tettek ki az uccsó 100m-re.

Ha befele, akkor tényleg 70.

Link to comment
Megosztás:

Rastalos!

Neked van kis jamaica zászló a kocsid hátulján meg rasta felirat az astra helyett? Ha igen, akkor tegnap egymás mellett álltunk lámpánál békáson. :lol:

De, elvileg neki van olyanja... :lol: Piros 3 ajtós G Rasta...

Rastalos: akkor most szombaton ZP? :supz: :rock: :smt020 :smt028 :smt025 Játsszátok majd azt a 3 számot, ami fennt van a honlapotokon? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.