Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Thx, Fejek!

Asszem, kezdem érteni. Csak eddig nem vettem le, h az idézeteknél ki kell törölni a felesleges szöveget. Meg aztán, a képek elérhetőségét 1xűen átmásoltam Mélykék szaktárs üzenetéből tag-ek közé illesztve. Több-kevesebb sikerrel... :wink:

Dremu kolléga! Honnan intézted a hátsó ablak fölötti kis szárnyadat? Érdekelne 1 ilyen. Főleg jó áron... Gratula, gyönyörű a vasad!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Szeva!

Együtt várjátok meg míg veteránok lesznek a G Astrák?

Neked már a Rekordos, a más astrás stb nem is jó? Hát ember vagy te??? :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :wink:

Helló Gregó! Dehogynem jó! Csak gondoltam, ösztönzöm itt a G Astrásokat kicsit... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hey, Mindenki!

Hát senki se nincs talpon e vidéken?! Én szedek itt egyedül Béres cseppet??? :lol:

Hogy vagytok, G Astrások (és persze, Kedves Többiek)?

T. Óbuda! 7végi halazáskolbászozáslángospalacsintaevészet aaa... Rómain pl.? Vasárnapi Kapcsolat-Koncert - Felvonulási tér (Lionel Richie, Jimmy Cliff)?

BrékóBrékó!!!

Link to comment
Megosztás:

Hey, Mindenki!

Hát senki se nincs talpon e vidéken?! Én szedek itt egyedül Béres cseppet??? :lol:  

Hogy vagytok, G Astrások (és persze, Kedves Többiek)?

T. Óbuda! 7végi halazáskolbászozáslángospalacsintaevészet aaa... Rómain pl.?

BrékóBrékó!!!

Én hétvégén kecsón leszek, meg siófokon, meg komlón... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Én hétvégén kecsón leszek, meg siófokon, meg komlón... :oops:

Sajnos az én hétvégémet betáblázta a család. Ma túl vagyok a fodrászatokon, holnap ruhavásárlás a szomszéd városokban. :Hangman: Vasárnap a lányt viszem Várpalotára főiskolás gyakorlatra. Ez legalább egy jó kis autózás lesz. :supz:

Majd legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Én hétvégén kecsón leszek, meg siófokon, meg komlón... :oops:

Ya! Értem, Uram. Én most ezt a kecsói témát kihagyom, sajnos. Támadnak az Anyagiak. :evil: Meg aztán - mily vicces, h tegnapelőtt fejtettem ki, h nincs bajom a "szervvel" - rám küldtek egy "Nyilatkozat a jármű vezetőjének adatairól" c. enyhén szólva lehangoló formanyomtatványt egy levélke kíséretében. Ebédidőben! Ismeri vki a fenti papiruszt? A levélben utalnak arra, h bizonyos sebességkorlátozást nem tartottam be. 30 helyett 49... A vicc az az egészben, h 1általán nem emléxem, h a levél szerinti időben én arra kavartam volna, nemhogy a traffira... Biztos még ittas is voltam akkor... Na jó, ez vicc, aki ismer, az tudja rólam, h nem nagyon iszom szeszt, mert mindig kocsival megyek mindenhová, következésképp sose ülök a bal1-be még 1 korty sörrel sem. Ennél fogva ki is maradok a haveri sörözésekből, pedig néha jól tudna esni, a fene egye (igya) meg...

Na, szal ez történt velem az eddig eltelt időben.

So, I am not very happy...

Link to comment
Megosztás:

Értem, Fejek. Ez van.

Hát, én Várpalotán voltam katona... Nem túl sok kellemes emlékem van a helyről, amely, amúgy szép kis város. Asszem... Amennyit láttam belőle a lőtér felé vezető úton... Egy teherautó platóján csücsülve...

Na jó, ne sajnáljatok! Túléltem! És... Astrás lettem... :lol: 8)

PÍÍÍSZ

Link to comment
Megosztás:

Ambre!

Asszed, nem jön infó a telómra (bocs, Telo... :wink: ), a traffikról? Bár sztem csak némelyikről. Mindenesetre köszi! Ránézek...

Elárulod mennyi idő telt el az "esemény" és a felszólítás között? Én már reménykedhetem, hogy két hónap után már megúsztam?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.