Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hi, Everybody!

KoPi, Mélykék, köszi a fogadtatást és a válaszokat! Szóval, szívesen benne lennék egy mini-meetingben. Nem tudom, hogyan szoktátok szervezni az ilyesmit, lehet, most feltalálom a meleg vizet, de annak idején a suzukis arcokkal a Pólus Center parkolójában röffentünk össze. Esetleg simán alkalmas még a Lurdy-ház nagy parkolója, megbeszélés kérdése. A lényeg, h nagy legyen, 1részt, h sokan elférjünk, másrészt ne zavarjuk azokat, akik csak a "multi"-t akarják igénybe venni. Ráadásul ingyen van, legalábbis úgy tudom. De ez csak egy javaslat. Bármiben benne vagyok, de mondjuk egy Észak-Kamcsatkát megjelölő 5let láttán erősen mérlegelni kezdek...

Kérdés: ha addig még nem léptem volna be a MOTE köreibe, azért mehetek a talira? Esetleg, valamelyikőtöknél be lehet lépni? Bocs, h ennyit kérdezek, nem voltam még klubtag...

Ha megbeszéljük, szívesen segítek a szervezkedésben, ha tudok.

Peace

Link to comment
Megosztás:

Hi, Everybody!

KoPi, Mélykék, köszi a fogadtatást és a válaszokat! Szóval, szívesen benne lennék egy mini-meetingben. Nem tudom, hogyan szoktátok szervezni az ilyesmit, lehet, most feltalálom a meleg vizet, de annak idején a suzukis arcokkal a Pólus Center parkolójában röffentünk össze. Esetleg simán alkalmas még a Lurdy-ház nagy parkolója, megbeszélés kérdése. A lényeg, h nagy legyen, 1részt, h sokan elférjünk, másrészt ne zavarjuk azokat, akik csak a "multi"-t akarják igénybe venni. Ráadásul ingyen van, legalábbis úgy tudom. De ez csak egy javaslat. Bármiben benne vagyok, de mondjuk egy Észak-Kamcsatkát megjelölő 5let láttán erősen mérlegelni kezdek...

Kérdés: ha addig még nem léptem volna be a MOTE köreibe, azért mehetek a talira? Esetleg, valamelyikőtöknél be lehet lépni? Bocs, h ennyit kérdezek, nem voltam még klubtag...

Ha megbeszéljük, szívesen segítek a szervezkedésben, ha tudok.

Peace

A belépést az opelklub oldalon megteheted. Amint sikerül a tagdíjat eljuttatnod máris MOTE klubtag vagy.Találkozókat pedig a rendezvények találkozók között keresd. :wink: Holnap du 5-től a római parton lesz ASTRA G tali. Hogy pontosan hol nem tudom, de a szentendrei úti Auchan parkolóban 16:45-kor gyűlekező. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért nem olyan egyszerű az a belépés én mar egy hete várom a csekket.

kitartás! lesz bewlőle valami lassan...

ha gyorsitani akaROD, akkor sétálj be egy otp be, és utald át. annál gyorsabb nincs.......

illetve óvan egy Chiga nevü klubtársunk, aki szintén tatabányai, neki adtam 10 db csekket :wink:

Link to comment
Megosztás:

Telo bácsi tegnap belegitározott az éjszakába :roll:, mer jól érezte magát és jól kitombolta magát. Ezt most megosztja veletek is :roll: :

http://telo-opel.uw.hu/me/orult.zip

Azok kedvéért, akik nem értenék a dolgot: én vagyok az, aki ütemet tévesztve, ritmusból kiesve hangos gitárjával elnyomja kunos bácsit és pataky bácsit is kissé... :oops: De azért sztem jól sikerült annak ellenére, hogy a szólót eredetileg későbbre gondoltam pozicionálni, a szóló felét csak érzésre játszottam, illetve a szám végét sem tudtam rendesen eltalálni. Túlságosan beleéltem magam, tessék elnézni a lelkes amatőrnek :wink: :lol:

Ha néhol kicsit torz basszusokat hallotok, az nem a ti készüléketek hibája, hanem az enyimé. Nem lőttem nagyon be a szinteket, meg hát a felvételi technika sem túl magas szintű (SB live line-in).

Link to comment
Megosztás:

Hi, Redline!

A zenekar neve Re-G (ejtsd:redzsí). Bővebb infó a honlapunkon:

www.re-g.hu Remélem, ez nem minősül reklámnak...

Más. Szal, sikerült lemaradnom a tegnapi rómais taliról. Így jár, aki nem olvassa mindennap a Fórumot... És ha elmondom azt is, h sokat vagyunk Békáson, a Kedvesemnél... S így volt ez tegnap is... Bakker!!!

Na, majd legközelebb!

Peace&Love

Link to comment
Megosztás:

Hi, Redline!

A zenekar neve Re-G (ejtsd:redzsí). Bővebb infó a honlapunkon:

www.re-g.hu Remélem, ez nem minősül reklámnak...

Más. Szal, sikerült lemaradnom a tegnapi rómais taliról. Így jár, aki nem olvassa mindennap a Fórumot... És ha elmondom azt is, h sokat vagyunk Békáson, a Kedvesemnél... S így volt ez tegnap is... Bakker!!!

Na, majd legközelebb!

Peace&Love

És neked is gyönyörű piros géped van :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Hi, Redline!

A zenekar neve Re-G (ejtsd:redzsí). Bővebb infó a honlapunkon:

www.re-g.hu Remélem, ez nem minősül reklámnak...

Más. Szal, sikerült lemaradnom a tegnapi rómais taliról. Így jár, aki nem olvassa mindennap a Fórumot... És ha elmondom azt is, h sokat vagyunk Békáson, a Kedvesemnél... S így volt ez tegnap is... Bakker!!!

Na, majd legközelebb!

Peace&Love

Jó kis zene ez! :lol: Meghallgattam a 3 számot, ami fennt van... :roll: Nagyon tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Ya, szeretem a reggae-t és a piros színt. Köszi az elismerő szavakat! :lol:

Meséljetek, milyen volt a tegnapi tal (hadd egyen a fene)! Sokan voltatok? Merre volt a "séta"? Minden érdekel!!!!!!!!!!

Peace

Csak 4-en voltunk (Kopi, Jim, Amusing és én), de így is jó volt. A Rozgonyi Piroska utcánál lévő vendéglátóegységek egyikénél voltunk. Én kóbászt ettem mustárral, kólát ittam :oops:, többiek söröztek :lol: Jót dumcsiztunk...

Link to comment
Megosztás:

Csak 4-en voltunk (Kopi, Jim, Amusing és én), de így is jó volt. A Rozgonyi Piroska utcánál lévő vendéglátóegységek egyikénél voltunk. Én kóbászt ettem mustárral, kólát ittam :oops:, többiek söröztek :lol: Jót dumcsiztunk...

és mi volt abban a kolbászban ami úgy megihletett????? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak 4-en voltunk (Kopi, Jim, Amusing és én), de így is jó volt. A Rozgonyi Piroska utcánál lévő vendéglátóegységek egyikénél voltunk. Én kóbászt ettem mustárral, kólát ittam :oops:, többiek söröztek :lol: Jót dumcsiztunk...

én a monostori ut végén lévő LIDO sportcentrumnál lévő Evezős halasnál ettem....

az is finom........

Link to comment
Megosztás:

Aha. Sztem, ilyesmit sűrűn előad6nánk. Opel van, téma van, hasunk van, a Római meg tele vendégváró helyekkel... pl. hal, lángos... ;)

Írjatok! Itt punnyadok a mh-emen, ahelyett, h a vízparton lógatnám...

szia újonc :wink:

ti csak ne nagyon szervezkedjetek(csak viccelek) mert akkor én megint lemaradok mindenről :lol:

és ugye nam akarjátok, hogy szomorkodjak? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.