Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

na asszem akkor én kilógok a sorból: egy csepp alkoholt sem ittam, és 3/4 10 kor lefeküdtem aludni :devlish:

Cserébe most megbontok egy sört asszem :D

Az én szilveszteri fogyasztásom 1 dl pezsgő volt, ami az éves alkoholfogyasztásom kb. fele. Lehet fújolni... :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Az én szilveszteri fogyasztásom 1 dl pezsgő volt, ami az éves alkoholfogyasztásom kb. fele. Lehet fújolni... :lol: :devlish:

BÚÉK mindenkinek!

Igazán józan társaság jött itt most össze,(ahogy az előttem szólók üzijeit olvasgatom),igaz én sem lógok ki a sorból,mert én is csak talán 1-2 deci pezsgőt ittam. :D

Link to comment
Megosztás:

Boldog Új Évet minden opelosnak!

Lenne hozzátok egy kérdésem! Van itt valaki aki utólag rakott be az alsó rekesz helyére cd tartót (fischer boxot)? Ugyanis azt hallottam, hogy nem lehet berakni csak abba amit gyárilag cd tartósra csináltak. Lehetséges, hogy több típusú középkonzol van?

Link to comment
Megosztás:

Az én szilveszteri fogyasztásom 1 dl pezsgő volt, ami az éves alkoholfogyasztásom kb. fele. Lehet fújolni... :D :devlish:

Ez a duplája az én adagomnak,igaz azt is ma délben ittam. Hogy miért kellett nekem ma korhelylevest ennem? :lol:

Meg van az év első meghibásodása:ma este kiégett a rádiókijelző jobb oldali izzója. Megvárom, míg kiég a másik is, én nem borítom szét ezért a középkonzolt.

Link to comment
Megosztás:

Lenne hozzátok egy kérdésem! Van itt valaki aki utólag rakott be az alsó rekesz helyére cd tartót (fischer boxot)? Ugyanis azt hallottam, hogy nem lehet berakni csak abba amit gyárilag cd tartósra csináltak. Lehetséges, hogy több típusú középkonzol van?

Ez sztem hülyeség.

Nekem gyárilag volt Fischer Boxom (azóta kiszedtem), de ránézésre nem különbözik a középkonzolom másétól semmiben sem.

Ha kiszeded, egy ugyanolyan üres fach lesz a helyén, mint a rádiónál. És rádiót sem csak olyanba lehet rakni amiben gyárilag is volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Először is Boldog Új Évet Mindenkinek!

Másodjára: a hőmérő mármint ami a kintiről tájékoztat az úgy gondolta, hogy +54 C fok van kint. Néha meg 36. Kicsit drasztikusnak találtam így télen. Mi lehet a hiba forrása? Megnéztem a szenzort nem ér a hűtőhöz a helyén van, mozgatásra nem javult. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Először is Boldog Új Évet Mindenkinek!

Másodjára: a hőmérő mármint ami a kintiről tájékoztat az úgy gondolta, hogy +54 C fok van kint. Néha meg 36. Kicsit drasztikusnak találtam így télen. Mi lehet a hiba forrása? Megnéztem a szenzort nem ér a hűtőhöz a helyén van, mozgatásra nem javult. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm

Az a szenzor valószínű cserés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ezt le kell írnom:

Szilveszterkor hívtam egy dobókockás taxit, egy idősebb bácsi jött egy dízel Zafira A-val.

Szemre teljesen korrekt volt kívül-belül, a futóműve kicsit gatya volt mondjuk, megnézem az óráját, 492.000km :lol:

Mondta, hogy nem tudja valós-e, mert behozott autó és ~90-el az órában vette egy kereskedésben, de 400at már ő tekert bele :D

Ilyen is van :devlish:

Link to comment
Megosztás:

köszönöm a sok ezermesternek a hozzászólást. majd ha megjön a kipufogó, akkor én is körbenézek, mi van kéznél. így elsőre 10es betonvasat már találtam :lol:))

Ha megnézed az oldalam (aláírásban), találhatsz ötletet a felfogatásra. Bármilyen saválló alapanyaggal foglalkozó kereskedésben találsz hozzá köracélt, ha jól emlékszem ezer forintért vettem egy métert...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.