Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én sem pedig bontóban is kérdeztem utána.

Csorváson van 1 bontó ott britt kocsikat szecskáznak őket még meg fogom próbálni hátha. Ha sikerült szólok róla.

Én is csak angol astrákon láttam eddig, de csodálom hogy nálunk nem foglalkozik ilyesmikkel egy cég sem. Pedig szerintem nagyon feldobja a hátulját. Majd írj, hogy mire jutottál!

Link to comment
Megosztás:

Boldog új esztendőt kívánok minden kedves cartársnak és családjának, valamint az újévben és utána is sok sok balesetmentes Opel-es közlekedést kívánok. :D

Köszönöm Nektek az egész éves fórumozást, azt a sok és önzetlen segítséget és az aranyat érő infókat, amiket Tőletek kaptam ebben az évben is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a csík a kupékon volt használva, ha jól tudom ott is a turbós változatokon használták.

De majd valamelyik kupés szaki kijavít, ha tévedtem volna...

Coupéra és Cabrióra volt rendelhető extra, de motorváltozattól független, nekem is van az 1.8-ason.

Viszont cikkszám szerint is csak erre a két karosszériaváltozatra jó, lehetséges volna hogy a 3-4-5 ajtósnak más a csomagtérfedele?

@Mc-elek:

Van rendes cikkszáma is, nem csak Irmscheres (0177637), ez alapján 40e-ért csak komoly kedvezményel kaphatnád meg mert a teli ára az bizony 55e Ft... :lol:

Link to comment
Megosztás:

@Mc-elek:

Van rendes cikkszáma is, nem csak Irmscheres (0177637), ez alapján 40e-ért csak komoly kedvezményel kaphatnád meg mert a teli ára az bizony 55e Ft... :lol:

közben túrtam epc-t és egyiket se találtam,vagy benéztem valamit :devlish:

amit viszont láttam

i2001474 a teli ára 40814ft (nem kapható)

0177637 a teli ára 56284ft (kapható )

a kedvezményes árat nem írhatom ki egyikre se :D

Link to comment
Megosztás:

boldog új évet kívánok minden fórumlakónak !

2 órával ezelőtt megkaptam az idei év utolsó poénját.

telibe tolatták (kolegina) a kocsim jobb hátsó sarkát. lökös lámpa heló

tehát ha valaki tud njoy sötét kombi lámpát gyárit + egy gyári jó állapotú lököst olcsón esetleg fekete metált, kombira érdekelne

+ a kasznin lévő fekete lökhárító tartó műanyagokra kéne gyári számot mondani esetleg árat

köszönöm a segítséget

boldog és kármentes új évet mindenkinek :lol:

Link to comment
Megosztás:

na asszem akkor én kilógok a sorból: egy csepp alkoholt sem ittam, és 3/4 10 kor lefeküdtem aludni :devlish:

Cserébe most megbontok egy sört asszem :lol:

Öregszel apukám! :D

Én 30.-án szétcsaptam magam, tegnap éjjel pedig kipihentem magam! Most röhögök a sok másnaposon! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

na asszem akkor én kilógok a sorból: egy csepp alkoholt sem ittam, és 3/4 10 kor lefeküdtem aludni :D

Cserébe most megbontok egy sört asszem :lol:

de vicces: nem vagy egyedül. Én 1/4 11 voltam fent abszcinensen tegnap és cserébe most szopogatok egy sörikét...

mintha idén - legalábbis itt zuglóban - kevesebbet durrogtattak volna - vagy én voltam nagyon álmos...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.