Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jácccós képek,Elek módra.

Bent van a helyén az el ablak.És az is memóriás,és még a riasztó fel is húzza az ablakokat.

:icon13:

T. Elek Na ezt űbereld :lol:

Ja meg neked is csináltam ajtókárpit dugókat.Szépen fel van polírozva

T Norbert :D

először is :kell az arcodnak fájás? :devlish:

majd azzal überelem ha a madzagot beraktam :devlish:

ez a minimum ,hogy csináltál nekem is :icon13:

látom 33as korong +csap fellövő

tudsz Te ha akarsz :D

Link to comment
Megosztás:

elvileg igen...

egyenlőre kábelt keresek... két színűt... de esélytelenek látszik :lol:

Esélytelen keress egy komplett utastérköteget amibe benne vannak ezek a kábelek. Én 3 napot szántam arra, hogy keressek egyszínű még csak csak akadt de azt is csak 100m-t adtak volna színenként!

Meguntam vettem egy komplett köteget. Nem viccelek egy fa alól halászta ki a bontós tiszta kosz meg falevél volt. Azt mondta nem keresi senki ezeket. A kábel ha megvan akkor már csak a cstiba való spéci csatlakozó ami a másik érdekes kérdés az sincs csak úgy sehol. A bal első ajtóba meg neked kell készíteni a négyes csatiba a vezetékeket.

Link to comment
Megosztás:

Esélytelen keress egy komplett utastérköteget amibe benne vannak ezek a kábelek. Én 3 napot szántam arra, hogy keressek egyszínű még csak csak akadt de azt is csak 100m-t adtak volna színenként!

Meguntam vettem egy komplett köteget. Nem viccelek egy fa alól halászta ki a bontós tiszta kosz meg falevél volt. Azt mondta nem keresi senki ezeket. A kábel ha megvan akkor már csak a cstiba való spéci csatlakozó ami a másik érdekes kérdés az sincs csak úgy sehol. A bal első ajtóba meg neked kell készíteni a négyes csatiba a vezetékeket.

oksi

az bal első ajtó az be van kábelezve 4 el.ablakra...

onnan kell átvinni a két hátsó + a tápkábelek

legalább is így néztem ...

igen a pin-ek az még egy jó kérdés lesz

bemegyek bontóba és túrok valamit :lol:

Link to comment
Megosztás:

oksi

az bal első ajtó az be van kábelezve 4 el.ablakra...

onnan kell átvinni a két hátsó + a tápkábelek

legalább is így néztem ...

igen a pin-ek az még egy jó kérdés lesz

bemegyek bontóba és túrok valamit :lol:

Ha bontóban jársz néznél nekem gyári ködlámpát? (jobbos-balos)

Felénk nincs egy normális bontó!

Előre is köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

oksi

az bal első ajtó az be van kábelezve 4 el.ablakra...

onnan kell átvinni a két hátsó + a tápkábelek

legalább is így néztem ...

igen a pin-ek az még egy jó kérdés lesz

bemegyek bontóba és túrok valamit :lol:

Ja mind szépen egybe van fogva a fehér mindenképpen mert az blokkolja a 2 hátsót. A vastag pirosak meg a vastag barnák meg a bal eső A oszlop zöld csatijába megy onnan meg a biztosítéktáblába meg a testpontra. A piros sárga meg a közontizár vezérlőjébe amit nem értek tisztán. Én kifogtam egy olyan köteget amiben mindkét ajtós megoldás benne volt tehát duplaannyi kábel volt benne mint ami kellett de változtattak a színeken is időközben. Ami még nehezytette a munkámat az volt, hogy az utólagos riasztót pont a hátsó ablakemelőről tápolta meg valami istenbarma, egyszerűen tőben elvágta 2 órám ráment míg kibontottam és megoldottam, hogy jó legyen. Nektek automata az ablak? Nekem az egyik nem a másik igen!

Link to comment
Megosztás:

Ja mind szépen egybe van fogva a fehér mindenképpen mert az blokkolja a 2 hátsót. A vastag pirosak meg a vastag barnák meg a bal eső A oszlop zöld csatijába megy onnan meg a biztosítéktáblába meg a testpontra. A piros sárga meg a közontizár vezérlőjébe amit nem értek tisztán. Én kifogtam egy olyan köteget amiben mindkét ajtós megoldás benne volt tehát duplaannyi kábel volt benne mint ami kellett de változtattak a színeken is időközben. Ami még nehezytette a munkámat az volt, hogy az utólagos riasztót pont a hátsó ablakemelőről tápolta meg valami istenbarma, egyszerűen tőben elvágta 2 órám ráment míg kibontottam és megoldottam, hogy jó legyen. Nektek automata az ablak? Nekem az egyik nem a másik igen!

így van ahogy írtad...

én még nemtom hogy automata-e vagy sem :lol:

a piros sárga meg azért megy kp vezérlőhöz hogy fel húzza kulccsal az ablakot ,gondolom én

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg drága egy kicsit.

TYC-t tudok már 3950ft-ért.

Félek az utángyártottól a gyári új pedig veszett drága!

Most kaptam egy mail-t egy siófoki bontóstól 17.500ft-ért akarja adni a jobbos-balost együtt. :lol:

Inkább egy új utángyártott, mint egy bizonytalan bontott gyári, drágábban mint az új.

Én DEPOt veszek bele, néztem, az teljesen jó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.