Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

egy kőnyom miatt nem szabad cserélni...tudják javítani.mifelénk minden tesco-és tsai-parkolójában van ilyen lehetőség....
nálunk is, csak......még gondolkodom 8)

a képeid köszönik jól vannak :lol: bocsi de most még nem megy...csütörtök után felrakom őket-vagy elküldöm emilben..oksi ?

ok

Link to comment
Megosztás:

nyuszifül!

Egy csomó autós újságban van ilyen hirdetés, hogy horpadás javítás fényezés meg minden nélkül. Ha jól tudom, akkor vákuumtechnológiával dolgoznak, és szerintem olcsóbb is, mint egy "sima" lakatos. Ha látom vhol a hirdetést, majd szólok.

köszönöm, :wink:

de a szélvédőmről van szó, bár igazad van Gelko azt akarja kalapálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

szia! már hiányoltalak, levizsgáztál?

Suia Nyüszi ! megjöttem...

tegnap sikeresen levizsgáztam.innentől kezdve már tényleg ki leszek pihenve mert részemről elkezdődött a :butthead: vakarás ideje :lol:

tegnap este meg is lett ünnepelve... :wink:

te hogy vagy ?

Link to comment
Megosztás:

Suia Nyüszi ! megjöttem...

tegnap sikeresen levizsgáztam.innentől kezdve már tényleg ki leszek pihenve mert részemről elkezdődött a :butthead: vakarás ideje :lol:

tegnap este meg is lett ünnepelve... :wink:

te hogy vagy ?

szia, Öcsi!!! :lol:

Gratulálok, bár kétség nem fért hozzá, hogy levizsgázol :wink:

a szemem még mindig dagadt, de egyébként jól vagyok, péntek van, s bár a hétvégi programomnak lőttek, azért örülök a hétvégének :wink:

Link to comment
Megosztás:

szia, Öcsi!!! :lol:

Gratulálok, bár kétség nem fért hozzá, hogy levizsgázol :wink:

a szemem még mindig dagadt, de egyébként jól vagyok, péntek van, s bár a hétvégi programomnak lőttek, azért örülök a hétvégének :wink:

vigyázz a szemedre Nővérkém...szemcsepp ??? :roll:

én ma reggel prüszkölök és szenvedek..de nagyon :lol:

a hétvégének én is örülök..megyek Balatonra.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

vigyázz a szemedre Nővérkém...szemcsepp ???  :roll:  

én ma reggel prüszkölök és szenvedek..de nagyon :lol:  

a hétvégének én is örülök..megyek Balatonra.... :wink:

van szemcsepp, de ez nem allergia, mert tavaly télen volt hasonló, a túl sok szgépezés megerőltetés az oka :shock:

Balcsi? jól hangzik, de nem inkább a hegyekben kéne allergiamentes környezetben pihenni?

Link to comment
Megosztás:

van szemcsepp, de ez nem allergia, mert tavaly télen volt hasonló, a túl sok szgépezés megerőltetés az oka :shock:  

Balcsi? jól hangzik, de nem inkább a hegyekben kéne allergiamentes környezetben pihenni?

sztem a szgépezésre is van szemcsepp :twisted: mindegy....

nem fogok allergiamentes környezetben pihenni (nekem nincs is olyan környzet :oops: :lol: ) Balcsin pedig pont füvet fogk nyirni....

majd kezelem magam ősi gyógymódokkal..belsőleg :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.