Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Estét mindenkinek!

Az lenne az én nagy kérdésem, hogy: Van 1 klímahűtőm fölöslegben. A saját 2002 es 1.4 16v astrámhoz szereztem. Az belemegy egy 2001 es 1.6 os ba?

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1502503718.html

Elvileg igen, EPC szerint a turbós OPC-t leszámítva az összes benzinesnek egyforma a klímahűtője 1.2-estől 2.2-es motorig.

Link to comment
Megosztás:

Első körben Uhuhu-tól kérdezném, hogy vajon lehet-e külön kapni légmennyiség mérőt?

Konkrétan az a kérdés, hogy ha ki szeretném váltani az autóban a légszűrőt direktszűrőre, akkor a légszürőházhoz csatlakoztatott mérőt hogy lehetne átbűvészkedni a direktszűrőhöz?

Link to comment
Megosztás:

Még izzótémában lenne kérdésem.

Hogy kell állnia a H7-es foglalatnak, milyen irányban?

Mostanság nemigen tudom eltalálni.

A képeken a bal oldali az előző szettben is kicsit magasabbra világított, úgy mint most.

tompított

tompított2

refi

Nem tudom hogy kellene hivatalosan állnia a foglalatnak / a barna csokinak a foglalatban / azért kérdem.

Előzőleg teljesen lefele állt mind a kettő.

Másik érdekesség: a képeken a jobb oldali szerintem jó, az jól áll ha lefele van a csoki, meg ha ferdén akkor is.

A bal oldali a hunyó, az semelyik irányban nem az igazi, akkor viszont a foncsorral lehet valami?

Megnéztem egy céges G-ben, hogy áll és ferdén áll mind a kettő, most így van beállítva.

Tapasztalatok?

Link to comment
Megosztás:

Első körben Uhuhu-tól kérdezném, hogy vajon lehet-e külön kapni légmennyiség mérőt?

Konkrétan az a kérdés, hogy ha ki szeretném váltani az autóban a légszűrőt direktszűrőre, akkor a légszürőházhoz csatlakoztatott mérőt hogy lehetne átbűvészkedni a direktszűrőhöz?

Ez a j-be kell?

Ott a szűrőházban van a mérő?

Link to comment
Megosztás:

Első körben Uhuhu-tól kérdezném, hogy vajon lehet-e külön kapni légmennyiség mérőt?

Konkrétan az a kérdés, hogy ha ki szeretném váltani az autóban a légszűrőt direktszűrőre, akkor a légszürőházhoz csatlakoztatott mérőt hogy lehetne átbűvészkedni a direktszűrőhöz?

erre nem tudok válaszolni. elméletileg légtömegmérő általában külön kapható...

az a baj, hogy nem tudom hogy a tied hogy néz ki....

Link to comment
Megosztás:

Szia! Bocsi, hogy beleírok, de hasonló fényszóróval küzdök de nálam a D2S lefogatásával vannak problémák. Leszorítógyűrűt nem tudod hol lehet felhajtani? Ez az orosz megoldás elég kókány ;)

Meg lehet venni Opel márkaszervizben, ha jól emlékszek Hella adapterkarika néven fut (most nincs kedvem cikkszámot nézni hozzá), én idén tavasszal vettem olyan 2000Ft körüli áron.

Link to comment
Megosztás:

Ez a j-be kell?

Ott a szűrőházban van a mérő?

Hát ahogy néztem úgy van megoldva a dolog, hogy a szűrőház kimeneti csonkján van a mérő, mielőtt az első cső rá van szorítva bilinccsel. tehát igen egybe van öntve a szűrőházzal. ;)

de nagyon nem akarok vele trükközni, kókányolni. mondjuk típusspecifikus direktszűrőt még nem láttam hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Meg lehet venni Opel márkaszervizben, ha jól emlékszek Hella adapterkarika néven fut (most nincs kedvem cikkszámot nézni hozzá), én idén tavasszal vettem olyan 2000Ft körüli áron.

Köszönöm! Felhívtam "BOSCH valami" ajánlottak 8000 ért ;) találtam egy céget 2.900/db árulnak!

Még egyszer köszi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy néztem úgy van megoldva a dolog, hogy a szűrőház kimeneti csonkján van a mérő, mielőtt az első cső rá van szorítva bilinccsel. tehát igen egybe van öntve a szűrőházzal. ;)

de nagyon nem akarok vele trükközni, kókányolni. mondjuk típusspecifikus direktszűrőt még nem láttam hozzá.

pedig K&N biztos van. de tuti hogy úgy van? nem

lenne túl jó koncepció ez szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.