Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem kaptam még meg a részletes programot, de uhu gyors felsorolásából ilyesmikre emlékszem:

- ügyességi versenyek

- tudás teszt (kecskeméti szekció jóvoltából)

- autó szépségverseny

- vmi kisebb felvonulás

... (többire nem emlékszem), uhu küdd mán azt a programtervet... :roll:

Link to comment
Megosztás:

a lányok közt pedig autótulaj szépségverrseny ? :lol: vagy vizespóló ? :lol: :wink:

na ez nem volt szép!!!! micsoda .... beszólás, akkor mi akiket nem épp férfiideál idomokkal áldott meg az ég megint bújjunk a föld alá?brrrrrrrr :twisted:

de ha nálunk vizes póló, nálatok??????? 8)

Link to comment
Megosztás:

na ez nem volt szép!!!! micsoda .... beszólás, akkor mi akiket nem épp férfiideál idomokkal áldott meg az ég megint bújjunk a föld alá?brrrrrrrr :twisted:

de ha nálunk vizes póló, nálatok??????? 8)

Nyuszi ! honnan tudod h nálunk mi az ideál ? :roll: :lol:

és különben is ...a nyulak nem is bújnak a föld alá :lol:

ha nálatok a vizespóló akkor bizony nálunk a kamera lesz :wink:

Link to comment
Megosztás:

dehogy ismersz :lol: :oops:

vmit vmiért ??? hááát....én nem nyilatkozhatok a klubtársak nevében :wink: szerencsére :lol:

sejtettem :roll:

na most volt itt egy pesti srác, a 4-en jött azt mondta katasztrófa, Szolnokról 2 óra alatt jött a lezárások miatt. :lol:

sose fogok odaérni holnap

Link to comment
Megosztás:

Nézzél egy másik utat a www.utak.hu oldalon

Köszönöm, megtettem, Berettyóújfalu felé lehetne, de az állítólag nagyon rossz út. s azt még kevésbé ismerem

elindulok, valamikor majdcsak odaérek :wink: max kicsit tovább tart az út, ha eltévedek majd vkit csörgetek.hogy gyeretek megmenteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, megtettem, Berettyóújfalu felé lehetne, de az állítólag nagyon rossz út. s azt még kevésbé ismerem

elindulok, valamikor majdcsak odaérek :wink: max kicsit tovább tart az út, ha eltévedek majd vkit csörgetek.hogy gyeretek megmenteni :lol:

Ugye nem is volt olyan nehéz! :shock:

Link to comment
Megosztás:

Soha nem volt klímám, de most van. Egy hónapja vettem, Astra G Classic. Most van először igazán meleg. Normális az, hogy ebben a melegben csak teljesen hidegre csavarva a hőfokszabályzót, 4-es ventillátorral tudok valami enyhülést elérni? Városi, rövid útról van szó, kb. 15 perces. A beömlő levegő hűvöske, de nem mellbevágóan hideg. Dideregni pedig egész biztosan nem tudnék, még így maximum hűtésre csavarva, akkor sem, a a benti levegőt áramoltatom vissza. Ennél sokkal erősebb hűtésre számítottam. Azt hallottam, hogy ha maximumra állítok mindent, akkor hideg lesz - hát erről szó sincs. Hibás a klíma, vagy ez így jó?

(Feltettem a kérdést a klíma topicban is, de hátha itt előbb sikerül választ kapni, esetleg itt nagyobb a forgalom).

:?: :!: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Soha nem volt klímám, de most van. Egy hónapja vettem, Astra G Classic. Most van először igazán meleg. Normális az, hogy ebben a melegben csak teljesen hidegre csavarva a hőfokszabályzót, 4-es ventillátorral tudok valami enyhülést elérni? Városi, rövid útról van szó, kb. 15 perces. A beömlő levegő hűvöske, de nem mellbevágóan hideg. Dideregni pedig egész biztosan nem tudnék, még így maximum hűtésre csavarva, akkor sem, a a benti levegőt áramoltatom vissza. Ennél sokkal erősebb hűtésre számítottam. Azt hallottam, hogy ha maximumra állítok mindent, akkor hideg lesz - hát erről szó sincs. Hibás a klíma, vagy ez így jó?

(Feltettem a kérdést a klíma topicban is, de hátha itt előbb sikerül választ kapni, esetleg itt nagyobb a forgalom).

:?: :!: :lol:

Bocs, de nem írtad, hogy megnyomtad volna a klíma be gombod és a beépített led narancs fényben világít?!

Mégegyszer bocs , ha lame-nak gondollak, de nem írtad.

Ha mégis be van nyomva és világít a led és 4-esen megy a venti és max hidegre van állítva, akkor mennie kell! Nálam 5 perc és nagykabát kell.

A venti fokozat csak gyorsítja a folyamatot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.