Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Asszeretnémkérdezni hogy most hogy a Saab úgy néz ki tönkremegy, lehet számolni azzal hogy az Opel mint GM leány is padlót fog? Teccikérteni....

A Saab már nem a GM-é. Már egy ideje svéd és kínai pénzből tengődik. Most talán végleg vége.

A GM-nek csak a szabadalmak miatt van beleszólási joga a Saab pénzszerzésébe.

A GM jelentős tervező része pedig maga az Opel, így gyakorlatilag szerves része, nem tekinthető leánynak.

De javítson ki aki közelebb van a tűzhöz!

Link to comment
Megosztás:

A Saab már nem a GM-é. Már egy ideje svéd és kínai pénzből tengődik. Most talán végleg vége.

A GM-nek csak a szabadalmak miatt van beleszólási joga a Saab pénzszerzésébe.

A GM jelentős tervező része pedig maga az Opel, így gyakorlatilag szerves része, nem tekinthető leánynak.

De javítson ki aki közelebb van a tűzhöz!

Szerintem sem fog tönkremenni. Az Opel fejlesztései hatalmas értéket képviselnek. Nem véletlen, hogy az oroszok nem kaptak lehetőséget ennek a megszerzésére. Szerintem az Opel magában is piacképes lenne, csak a globalizáció lenyomja :lol: Magam részéről nagyon kíváncsi lennek mire lenne képes önállóan.

Link to comment
Megosztás:

Mekkora poén!

Gyereknek kéne venni, röptethetné apa kocsiját! :lol:

Éppen az ABS-ről olvasgatok a neten, és kiderült számomra, hogy van egy csomó fajtája.

A G Astrában hány csatornás, hány kerékre ható rendszer van?

szerintem négy csatornás. vagyis úgy tudom ez a legjobb. lehet tévedek. ha ESP-s modell akkor kell a 4 csatorna. szerintem legalábbis ez a logikus. DE lehet hogy tévedek? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szégyen ide vagy oda,de látott már valaki ilyen caraván B corsát? Mert én már egy pár évet megéltem,de ilyet még életemben nem láttam.

http://kepfeltoltes.hu/view/110909/Opel_co...ltoltes.hu_.jpg]

http://kepfeltoltes.hu/view/110909/Opel_co...ltoltes.hu_.jpg]

Nem vagyok benne biztos, de ilyen Caravan B Corsát D-amerikában gyártottak és lehethogy még gyártanak is, Chevroletként, biztos onnan jött és Opelesítették. Sedan B Corsa is volt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szégyen ide vagy oda,de látott már valaki ilyen caraván B corsát? Mert én már egy pár évet megéltem,de ilyet még életemben nem láttam.

[

Debrecenben én is láttam már ,ezüst színűben!Valamelyik Opeltalin is volt egy!

Nem sok lehet amúgy az országban belőle,talán 5-10 ha van!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.