Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

...és hajnali 3-kor nekiállsz leszerelni a kormányt? Nem kis elhivatottság kell azért ehhez hogy ilyenkor nekiállj szerelni! :D

Vagy csak előkészíti a szerszámokat.... :lol: lehet éjjel 3kor jobban megismeri az eszközöket, mint reggel, mikor a csipától még nem lát :lol:)))

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van itt valaki akinek rövidített/rövidebb szárú lengéscsillapítója van bent? Ha igen, milyen márka? Vagy van normál, ami kicsit keményebb az átlagnál? Most kerültek be az ültetőrugók, de egy lehelletnyivel keményebb csillapítást még el tudnék képzelni. És így akkor a lassan közeledő gátlócserénél kiküszöbölném ezt a hiányosságot.

Más: Nem tud valaki egy jó bontót, ahol találnék üllésfűtéskapcsolót? A neten taláható összes bontót felhívtam már. (GAstrá-é tökéletes az enyémbe is)

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenki!!

Az lenne a kérdésem hogyan lehetne házilag hibakódot kiolvasni ?

G asta x14xe

Vagy okozhatja -e az Egr szelep felakadása(elkoszolódása)azt hogy nem indul be a jármű?

gyertyák jók,ac jó, sortrafó jó!

Jelenség: egyről a kettőre nem volt benne erő padlógáz és 50 a vége!

Majd leállítás és többet nem indul!

Mi lehet?

Előre is köszi mindenkinek a segítségért!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van itt valaki akinek rövidített/rövidebb szárú lengéscsillapítója van bent? Ha igen, milyen márka? Vagy van normál, ami kicsit keményebb az átlagnál? Most kerültek be az ültetőrugók, de egy lehelletnyivel keményebb csillapítást még el tudnék képzelni. És így akkor a lassan közeledő gátlócserénél kiküszöbölném ezt a hiányosságot.

Más: Nem tud valaki egy jó bontót, ahol találnék üllésfűtéskapcsolót? A neten taláható összes bontót felhívtam már. (GAstrá-é tökéletes az enyémbe is)

Köszönöm!

Javaslom, hogy olyan gátlót nézz, ami az ültetőrugóhoz van. Mondjuk első körben azonos gyártónál. Én is annó, mikor az Astrába nézegettem a rugókat, több helyen mondták, hogy inkább komplett szettet vegyek gátlóval együtt, mert a gyáriak nem az ültetőrugókhoz vannak "konfigurálva". Majdnem minden cég, aki gyárt ültetőrugót, gyárt hozzá gátlót is, amit külön meg lehet venni.

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak előkészíti a szerszámokat.... :lol: lehet éjjel 3kor jobban megismeri az eszközöket, mint reggel, mikor a csipától még nem lát :lol:)))

:D

Elkészült a kormánybőrözésem, majd igyekszem képeket felrakni. A kormányt is torx fogta, de alig volt meghúzva. Gyárilag nem a jelölésnél volt a kormány, hanem egy fokkal balra, mivel amúgy is egy kicsit balra állt, így gondoltam akkor kerüljön a helyére. Így viszont most jobban jobbra áll. :S

Úgy is akartam újra futóműveshez menni, így leglább akkor lesz okom. Vagy visszarakom, hogy csak kicsit álljon balra...

áhhhhhh.....

Na meg a másik. Az akksim + sarujának a rögzítő csavarja átforog. És a menete is gallyra van. le kell vágnom valószínűleg, és rendes fejű csavarokkal pótolni. :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Elkészült a kormánybőrözésem, majd igyekszem képeket felrakni. A kormányt is torx fogta, de alig volt meghúzva. Gyárilag nem a jelölésnél volt a kormány, hanem egy fokkal balra, mivel amúgy is egy kicsit balra állt, így gondoltam akkor kerüljön a helyére. Így viszont most jobban jobbra áll. :S

Úgy is akartam újra futóműveshez menni, így leglább akkor lesz okom. Vagy visszarakom, hogy csak kicsit álljon balra...

áhhhhhh.....

Na meg a másik. Az akksim + sarujának a rögzítő csavarja átforog. És a menete is gallyra van. le kell vágnom valószínűleg, és rendes fejű csavarokkal pótolni. :lol:

1. Hajrá, mielőbb! :D

2. Én meg ez miatt csütörtökön viszem a vasat, nekem is kicsit balra áll és elkezdte a gumik belső szélét faragni- pedig nemrés még nyoma sem volt, csak a kormány állt picit balra. 1 hete meg mintha húzna is jobbra, néha balra, ez változó. 4e-t modtak rá, ha máshoz nem kell nyúlni. Majd kiderül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

kicsit lemaradtam. mi szeretnél tudni a fényszóróról?

jaj, bocsi, elég szűkszavú voltam... :lol: szóval melyiket érdemesebb venni?

Tic vagy Depo? Melyik jobb minőségű, pontosabb, tartósabb?

Egyszer valaki mondott egy webcímet, ott tic és depo is volt, sötétített, 8ezer körüli áron. Sőt, asszem akciósan volt 7 fél.

De sajna win7 reinstallnál elfelejtődött. :lol:

Üdv

G.

Link to comment
Megosztás:

jaj, bocsi, elég szűkszavú voltam... :lol: szóval melyiket érdemesebb venni?

Tic vagy Depo? Melyik jobb minőségű, pontosabb, tartósabb?

Egyszer valaki mondott egy webcímet, ott tic és depo is volt, sötétített, 8ezer körüli áron. Sőt, asszem akciósan volt 7 fél.

De sajna win7 reinstallnál elfelejtődött. :lol:

Üdv

G.

Fényszoró: http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?s...utal&tkisz=

Szerintem erre gongoltál. Bár már 8-9eft. (infláció) :D

Üdv

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

van egy kerdesem amiben kellene a segitsegetek!

g astra `99 valamiert nem vilagit a tompitott, vegig bogarasztam az osszes biztositekot de mind jo, az izzok ujjak....

mi lehet????

segitsetek legyetek szivesek!!!!

ezer koszonet

Esetleg még a csatlakozókat is megnézheted,lehet kis érintkezési hiba!

Amúgy más minden jól világít elől-hátul?Világításkapcsoló?

Link to comment
Megosztás:

Javaslom, hogy olyan gátlót nézz, ami az ültetőrugóhoz van. Mondjuk első körben azonos gyártónál. Én is annó, mikor az Astrába nézegettem a rugókat, több helyen mondták, hogy inkább komplett szettet vegyek gátlóval együtt, mert a gyáriak nem az ültetőrugókhoz vannak "konfigurálva". Majdnem minden cég, aki gyárt ültetőrugót, gyárt hozzá gátlót is, amit külön meg lehet venni.

kerestem, de nem találtam külön H&R gátlót. (mert ez az ültetőrugó márkája) de álítólag többen is gyártanak rövidített szárú lengéscsillapítót. viszont egyre többen mondják, hogy 35mm-s rugó nem rövidíti meg kimagaslóan a sima gátló élettartamát, szóval lehet majd veszek valami keményebbet csak simán aztán kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.