Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nálam is elvált kb. 5 cm hosszon,de eddig még nem tapasztaltam beázást!

Nekem sem ázik be. :icon4:

Tényleg rozsdás, de hogy azért állna el... Valamit akkor kitalálok, de odaragasztani nem akarom....kissé csúnya. :icon4: Meg a rozsda.... :D

Link to comment
Megosztás:

mindjárt töltök fel képet:

na itt a kép

Tök egyformák, csak a classic-é rövidebb.... ki érti ezt... és persze sokkal roszabbúl fogja ezért az adókat, hosszúval sokkal jobb a rádió.

:D Ez már röhely tényleg, hogy ezt is elspórolták.

Össze kellene már gyűjteni, hogy mi mindent spóroltak ki belőle. :icon4:

Egyet nem bánok, hogy Z14XEP motor ketyeg az enyimben. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

mindjárt töltök fel képet:

na itt a kép

....

Tök egyformák, csak a classic-é rövidebb.... ki érti ezt... és persze sokkal roszabbúl fogja ezért az adókat, hosszúval sokkal jobb a rádió.

Nem lehet, hogy valahogy a C corsa antenna került rá..........azok jöttek ki rövid antennával. Kici auto > kici antenna :-D

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy valahogy a C corsa antenna került rá..........azok jöttek ki rövid antennával. Kici auto > kici antenna :-D

0 km óta nálunk van az autó. Mi nem cseréltünk antennát. Vagy a gyárban rakták rá, vagy a szalonban cserélték át, vagy valaki lelopta az eredetit, és csavart helyére egy rövidet.

Vagy a Classicoknak rövidebb az antennájuk. Akinek Classicja van gyári antennával megírhatná, hogy az melyik változat! Hú, hirtelen nem tudtam mit írjak....

Link to comment
Megosztás:

0 km óta nálunk van az autó. Mi nem cseréltünk antennát. Vagy a gyárban rakták rá, vagy a szalonban cserélték át, vagy valaki lelopta az eredetit, és csavart helyére egy rövidet.

Vagy a Classicoknak rövidebb az antennájuk. Akinek Classicja van gyári antennával megírhatná, hogy az melyik változat! Hú, hirtelen nem tudtam mit írjak....

Becsavart állapotban, a 'foglalattól' mérten 28cm.

Link to comment
Megosztás:

Becsavart állapotban, a 'foglalattól' mérten 28cm.

Köszi! Kiszaladtam én is lemérni. Szülők Classicján 28cm, enyémen 41cm! Wow.

Van ám spórolás....

Ne felejtsük akkor a listához hozzá írni tényleg! :D

Nekem 36cm.

Sziasztok!

Kedvet kaptam én is, és leszaladtam az első emeletről megmérni,nekem 40,5 cm hosszú,mármint az antennám a kocsin :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kedvet kaptam én is, és leszaladtam az első emeletről megmérni,nekem 40,5 cm hosszú,mármint az antennám a kocsin :D

Az, az. Én kerekítettem. Gondoltam fél cenit ide-vagy oda.... Néztem most az utcán másik Classicot, azon is a 28-as volt.....

Beszarás.....

Azért ez még a hátsó ajtó kapcsolóknál is durvább....

Még jó hogy kormányt adtak az autóhoz...

Link to comment
Megosztás:

A tegnap megjelent AUTO-MOTOR (15. szám) -ban van egy összehasonlítás egy Opel Astra G 1.2 És egy Seat Leon 1.4 a szereplő. Az astrát lehordják motor tekintetében a Seattal szemben (a SEAT is 75Le, de 110Nm helyett 128Nm-es nyomatéka van)...

És érdekes hibákat írnak sztem, csak 2002-ig jelentkezik a beragadó kormányzár....illetve írták, hogy jelentős az olajfogyasztása... Érdemes elolvasni... :D

Link to comment
Megosztás:

Az, az. Én kerekítettem. Gondoltam fél cenit ide-vagy oda.... Néztem most az utcán másik Classicot, azon is a 28-as volt.....

Beszarás.....

Azért ez még a hátsó ajtó kapcsolóknál is durvább....

Még jó hogy kormányt adtak az autóhoz...

Igen,és nem spórolták ki a pedálokat,mert akkor Frédi-Béni stílusban kellene menni az autóval.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.