Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Márkatársak!Ti milyen festéket használtok a féknyereg lefestéséhez? Nem fújni szeretném,hanem ecsettel óvatosan lekenni.Szerintetek a kalapácslakk festék,amivel tudomásom szerint a vegyes tüzelésű kazánokat festik,az megfelelő lenne rá?Ha valakinek van jobb ötlete,szívesen fogadom.

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Márkatársak!Ti milyen festéket használtok a féknyereg lefestéséhez? Nem fújni szeretném,hanem ecsettel óvatosan lekenni.Szerintetek a kalapácslakk festék,amivel tudomásom szerint a vegyes tüzelésű kazánokat festik,az megfelelő lenne rá?Ha valakinek van jobb ötlete,szívesen fogadom.

Előre is köszönöm a segítséget!

Szia!!

A kazánokat hőálló festékkel festik. A kalapácslakk jó lehet,mert nem melegszik annyira a nyereg,mint a kazán.

Arra figyelj,hogy rendesen takarítsd meg a felületet a festés előtt. :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!!

A kazánokat hőálló festékkel festik. A kalapácslakk jó lehet,mert nem melegszik annyira a nyereg,mint a kazán.

Arra figyelj,hogy rendesen takarítsd meg a felületet a festés előtt. :D

Szia!

Nagyon köszönöm a segítségedet,nekem azt mondták,hogy féknyerget takarítani a brigéciollal lehet a legjobban.

Link to comment
Megosztás:

és arra,hogy ne pirossárgarózsaszinkék legyen :D

Szia Lipi-G!

Asszem ezt a jó múltkor már megbeszéltük,és a tanácsaitok alapján (Rajtad kívül egy páran ajánlottak még pár szint), úgy döntöttem,hogy szivárvány színű lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

De egyre gondoltunk sajtós úr! :)

:D Nem is jelentkeztem a tegnapi hírekkel! Katasztrófavédelmi gyakorlat volt Solton. Rengeteg tűzoltó, 7 tűzoltó autó, meg rendőrök stb...

Majdnem Zozor-ék is jöttek, csak nem lett nekik engedélyezve a megyehatár átlépés! :D

Közelről vettem hogy vágnak szét egy autót és kimentettek két "sérültet"....

A B oszlop és a hátsó ajtó szétfeszítése az annyi mint egy szelet kenyér levágása késsel. Jó erőben van a gép.

Szóval látványos volt. De az biztos, hogy ha a tűzoltóknak az az utasítás hogy ki kell szedni az embert, akkor nem érdekli őket, hogy marad-e az autóból valami.

Persze jogos, csak mégis....

Link to comment
Megosztás:

Azt a büdös ku.va hétsz...ségit, :D ez mocskos gusztustalan.Ez a pali tuti,hogy aznap nem evett semmit,mert szerintem még a beleit is kihányta volna.

Jackass 3D egyik nevezetes jelenete... és aki még nem látta a filmet, annak elmondom hogy nem is ez a legdurvább... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.