Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

sziasztok,ne haragudjatok nekem egy kerdesem lenne. Opel astra G-ben kopott a kormanyom. Talaltam egy masikat,de az a simo verzio,az enyem meg multi,azaz van rajta az a par vezerlo.

Kerdesem az lenne hogy at tudom cserelni simara? talalnak a gombok bele vagy nem?!

Koszonom elore is.

Link to comment
Megosztás:

Atya ég--> Coupe

Ez az autó klubos volt (mármint az Astra Coupé Club-ban), nemrég adta el a gazdája. Már akkor is matt volt (és ugyan nem az én ízlésem, de tiszteletben tartom hogy neki így tetszett), de azóta valószínűleg össze is törhették, mert már sima G Astra első lökhárító és hűtőrács van rajta, nem Coupé, valamint eladáskor még az első fényszórók sem voltak mattfeketére fényezve (ami mellesleg helyszíni tarkólövést ér egy igazoltatáskor szvsz)...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,ne haragudjatok nekem egy kerdesem lenne. Opel astra G-ben kopott a kormanyom. Talaltam egy masikat,de az a simo verzio,az enyem meg multi,azaz van rajta az a par vezerlo.

Kerdesem az lenne hogy at tudom cserelni simara? talalnak a gombok bele vagy nem?!

Koszonom elore is.

Nem, cikkszám szerint különböznek, azaz a multikormány gombjait elvileg nem tudod áttenni a nem távirányítós kormányba, de én azért megnézném közelebbről, hátha egy kis faragással mégis megoldható a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.