Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ááááá,csak a torka véres... :D

no akkor:klimakompri,klimahűtő,lambdaszonda,katalizátor,hátsó dob,toronycsapágyak,két első teló,féktárcsa-betétek,hátsó fék komp+kézifékmadzag,valami kipufogó tömítés,meg valami elektronikai bizbasz,de arra már nem figyeltem,hogy mi az...asszem csak ennyi :)

ja,és 2000 km alatt majd egy lityó olaj...

.

.

.

Elek,mit hagytam ki? :(

Nem hangzik jól. B) Katalizátornak barátságtalan ára van. Motorról derült már ki valami?

Link to comment
Megosztás:

Szia! Múlt héten a Papírgyári úton az aluljáróban találkoztam szembe a kollégáiddal, vagy lehet, hogy veled is! Hú, azt hittem megborul a jármű, de gondolom már tujátok mennyivel lehet bevenni a kanyart. Mindenesetre hirtelen ijesztő látvány volt! :)

szerk.: Így visszagondolva ezen a héten volt!

Mikor is? Mert még én is lehettem B)

Tényleg hülye annak a kanyarnak az íve- nem borul fel, de néha ha kamion vagy busz is van bent, na akkor oda kell figyelni, nehogy szűk legyen... :)

Amúgy merre is lakolsz? Mert azért ha legközelebb erre jársz, nyugodtan írj, csörögj, 'oszt ilyen minimeet -ben benne vagyok ám! Még ha csak pár percre is, ha nincs sok időd (pl. unatkozol, mee'r a zasszony vásárol, stb. :) ). :(

Vagy bárki, aki ösmer innen a fórumról... :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor is? Mert még én is lehettem B)

Tényleg hülye annak a kanyarnak az íve- nem borul fel, de néha ha kamion vagy busz is van bent, na akkor oda kell figyelni, nehogy szűk legyen... :D

Szia! Ezen a héten volt, hétfőn vagy szerdán 13 és 14 óra között. E két napon szoktam Dunaújvárosba menni.

Te vezettél? :) Ha tudtam volna integetek!

Köszönöm a meghívást! Én neked a Dunán túlról vagyok Hartáról. Holnap is megyek hozzátok fóliáztatni, utána pedig a vasműbe tanulni. Ha gondolod szívesen megmutatom a matricákat!

Link to comment
Megosztás:

egy olyan közvélemény kutatás jutott az eszembe..

hány év alatt hányszor kellet használni a pótkereket??

Amióta vezetek? Lássuk csak (amikre emlékszek):

1., Még a D Kadettel, felpuklisodott a bal első (szálszakadásos lett), észrevettem, félregurultam egy mellékutcába cserélni, és mikor már levettem, a kezemben durrant el. Roh@dtul megijedtem. B)

2., Céges autóval, a 33-ason Debrecen határában, februárban, hajnali 5-kor, 10 centis hóban. Még 1km volt hátra a célállomásig, lesz@rtam, elgurultam odáig lapos kerékkel, ott a targonca megemelte (küszöbnek annyi), én meg lecseréltem a kereket.

3., Úgyszintén céges autó (már másik), egy lemezdarab kivágta éjszaka az országúton.

4., És a Coupéval egyszer volt egyszer lassú defektem, de nem kellett a pótkerék, fújattam bele levegőt és elgurultam a gumisig, javítható volt.

Link to comment
Megosztás:

most fejből nem megy.. hogy a katalizátor a z16xe-nél egyben van-e a leömlővel..de ha nem akkor occón meg lehet uszni

én bosal-t 15e vettem a corsa-ra

Egyben van, nem egyszerű...

- Szerk.: Lehet, hogy gyűrűtörés volt, és telement olajjal. Nem tudom, finoman ki lehet-e égetni egy ilyen után.

Link to comment
Megosztás:

Gáborom ,ez hány százezer km alatt történt?

egyébként köszi B)

Hű, hát ez jó kérdés... az első eset '97-ben volt, az utolsó 2008-ban.

Mostanra túl vagyok 1millió levezetett kilométeren, őszintén szólva fogalmam sincs hol jártam 2008-ban, amióta átléptem a milliót, nem számolom.

Link to comment
Megosztás:

Hű, hát ez jó kérdés... az első eset '97-ben volt, az utolsó 2008-ban.

Mostanra túl vagyok 1millió levezetett kilométeren, őszintén szólva fogalmam sincs hol jártam 2008-ban, amióta átléptem a milliót, nem számolom.

én kérek elnézést B) ,hogy le százezreztelek :D :)

érdekes statisztika egyébként :(

Link to comment
Megosztás:

Szia! Ezen a héten volt, hétfőn vagy szerdán 13 és 14 óra között. E két napon szoktam Dunaújvárosba menni.

Te vezettél? :D Ha tudtam volna integetek!

Köszönöm a meghívást! Én neked a Dunán túlról vagyok Hartáról. Holnap is megyek hozzátok fóliáztatni, utána pedig a vasműbe tanulni. Ha gondolod szívesen megmutatom a matricákat!

Akkor nem én voltam :)

Persze, gyere csak be holnap, mindjárt megy pm! :(

ha volt pálinkás pohár a kezében akkor igen :) :)

B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.