Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Huhh, én meg csak nem akarok kikeveredni a kálváriámból.

Vettem ugye másik fényszórót (evidens, azért árulom a korábbi nJoy-t), de ez projektoros és azon túl hogy fizikailag bemegy a helyére, semmi másban nem hasonlít a korábbi lámpámhoz.

Azt tudtam hogy a tompított a korábbi H7 helyett D2S izzó lesz, ezzel számoltam is. De ezen felül a távolsági fény izzója is HB3-ról H7-re változik, valamint az index is egy speciális HPV16W típusjelű izzót igényel. Szóval egyedül a helyzetjelzőt tudtam átrakni a régebbi lámpámból, de hogy teljes legyen az öröm, még az sem működik, mert míg a korábbi fényszórónál egyenként mentek az izzóra a csatlakozók, ennél egy közös csati van a lámpa hátulján, és a lámpatesten belül ágaznak el a vezetékek az összes izzóhoz. Azt már mondanom sem kell hogy ilyen csatlakozót külön nem lehet kapni csak komplett motortéri kábelköteggel együtt, úgyhogy szégyenszemre forrasztás lesz a vége, hiába nem szeretem ezt a megoldást... <_<

De ezen felül is kell még egy-két dolog: ma voltam vásárolni az Opelnél, és 2db adapterkarikáért ami a D2S izzót rögzíti a lámpatestbe, valamint 2db fent említett speciális indexizzóért (semmilyen más autóban nincs ilyen, nem lehet beszerezni egyszerű autósboltban, csak márkaszervizben) fizettem 13e forintot. :P

Drága mulatság ez a projektoros lámpa... :angry:

Link to comment
Megosztás:

És valószínű,hogy a síma izzóval,olyan lesz mint a gyertyafény...ezt xenonnal az igazi.tudom,mert már volt ilyen autóm,amiben projektoros lámpa volt.

Xenonom van, nem utolsó sorban ezért kellett a projektoros lámpa. <_<

Amúgy tapasztalat nekem is van, az előző autóm (Calibra) is projektoros volt, xenonnal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.