Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ha eláll az eső, majd lesz :S

Már csak azért, hogy lássuk hol áll ki.Egyáltalán lehet -e mondjuk a

zárral valamit javítani rajta?

Mitől állhat kintebb amúgy szerinted?Kapott ütést,nyomást?

Ha nem a zár körül van akkor lehet,hogy feszítéssel,hajlítással

esetleg visszaalakítható!

Link to comment
Megosztás:

A Coupénak ugye keret nélküli oldalablaka van, és a múltkor amikor kereket cseréltem, akkor szembesültem vele hogy ha meg van emelve az autó és kinyitom valamelyik ajtót, akkor amíg le nem engedem az emelőről, nem tudom visszacsukni anélkül hogy ne maradna egy rés az ablak és a B oszlop között... ennyit a merevítésről.

Link to comment
Megosztás:

Ma vóttam a kerepesin a wallisban a gyári visszahívás okán (ők ugyan nem hívtak, de én jó szokás szerint meghívattam magam), megkapargatták kicsit a motor alatti védőlemezt. Pontosan nem néztem, mit csináltak, nem volt kedvem letérdelni ebben a mocsok időben. De alkatrészt nem cseréltek, csak lekezeltek valamit valamivel (hogy precíz legyek). Más visszahívás nem érvényes a 2003-as ottómra, direkt kérdeztem. Lehet, hogy semmit nem ér az egész, de legalább occó volt <_<

Link to comment
Megosztás:

én tudom .. a miliómmal van a baj <_< :angry:

Igen Livi valójában a harmadik nickem ez és a csíra után...:P

Az ISTVÁN a VÁGÓóó István:D!

Hmm.. amúgy vettem egy ilyen féknyeregfestékszettet 5ezerért (tartalom: Festék (4 nyeregre elég), edző, keverőspatula, féktisztító:P)...

kj5ttnh29n9rzsyl3cka.jpg

Színváltozatok tuning kék dinamikus fekete stb:D:

cqs9z7sdypa3w5q5hjdr_tn.jpg

Holnap, vagy ha szebb idő lesz lekenem vele a dobokat mert rozsdásak, hülyén néznek ki az alufelni mögött, meg mert kerékcserénél kalapálni kell...

Link to comment
Megosztás:

Igen Livi valójában a harmadik nickem ez és a csíra után...<_<

Az ISTVÁN a VÁGÓóó István:D!

Hmm.. amúgy vettem egy ilyen féknyeregfestékszettet 5ezerért (tartalom: Festék (4 nyeregre elég), edző, keverőspatula, féktisztító:angry:)...

Holnap, vagy ha szebb idő lesz lekenem vele a dobokat mert rozsdásak, hülyén néznek ki az alufelni mögött, meg mert kerékcserénél kalapálni kell...

100as benzines nincs?? :P :P

Link to comment
Megosztás:

Igen Livi valójában a harmadik nickem ez és a csíra után...<_<

Az ISTVÁN a VÁGÓóó István:D!

Hmm.. amúgy vettem egy ilyen féknyeregfestékszettet 5ezerért (tartalom: Festék (4 nyeregre elég), edző, keverőspatula, féktisztító:angry:)...

%7Boption%7Dhttp://www.kephost.com/images4/2011/3/17/kj5ttnh29n9rzsyl3cka.jpg

Színváltozatok tuning kék dinamikus fekete stb:D:

[url="http://www.kephost.com/view3.php?filename=cqs9z7sdypa3w5q5hjdr.jpg"http://www.kephost.com/images4/2011/3/17/cqs9z7sdypa3w5q5hjdr_tn.jpg

Holnap, vagy ha szebb idő lesz lekenem vele a dobokat mert rozsdásak, hülyén néznek ki az alufelni mögött, meg mert kerékcserénél kalapálni kell...

B@zssus ,piros-fehér-zöld ecset!!!!!!!!!!!!!! és NM. térkép :P :P Király!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.