Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem zörög a haraszt... :D Van esetleg vmi gond vele, v csak beparáztál? Weszi egyébként eléggé otthon van a javitásában, lényegesen olcsóbban. De reméljük, nem lesz rá szükséged! :lol:

Szia!

Nincs,hála Istennek (KOP-KOP-KOP),csak amint írtam 3-an 4-en is arra panaszkodtak y17dt-nél.

Link to comment
Megosztás:

Na,még a végén összejön valami. :lol:

Van erre egy topik ahol az ilyesmit meg lehet beszélni (Opel klub Közép-Dunántúl) bár azt asszem csak a klubtagok láthatják :D

Amúgy csak rajtatok/rajtunk múlik, meg kell beszélni egy dátumot amikor mindenki ráér, és félig-meddig spontán, különösebb szervezett programok nélkül is lehet találkozni...

Link to comment
Megosztás:

ez nagyon beteg :D :)

Hátezmegmiezmán? ;) Ez nekem rossz hatással van az idegpályáimra! :D

Ui:elek,ha megmutatod nekem mi az az AWI,meg hogy kell dolgozni vele,én megcsinálom! :D

Valamelyik nap jót nevettem .Debrecenben voltunk vásárolni és a Tecsóból előttem jött ki az ajtón

egy jómunkásember valami sárga-fekete overallban és találd ki,melyik szerszámgyár neve volt

ráhímezve a hátára! :lol:

Utána meg ideges lettem,mert egy fehér színű ajtórányitásnyom éktelenkedett a kocsi

hátsó ajtaján a parkolóhoz érvén.Nagyon jól mutat a sötétzöld színen mondhatom,hogy

száradna le a keze az ilyennek!De sose látom ki volt,mert előre hajtanám az ajtaját a kerékig!

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság hogy tapasztalt emberke kell...aki nem ilyed a 0.8 lemeztől se : D, de szívesen megtanítalak

Hátezmegmiezmán? :D Ez nekem rossz hatással van az idegpályáimra! :D

Ui:elek,ha megmutatod nekem mi az az AWI,meg hogy kell dolgozni vele,én megcsinálom! :)

Valamelyik nap jót nevettem .Debrecenben voltunk vásárolni és a Tecsóból előttem jött ki az ajtón

egy jómunkásember valami sárga-fekete overallban és találd ki,melyik szerszámgyár neve volt

ráhímezve a hátára! :lol:

Utána meg ideges lettem,mert egy fehér színű ajtórányitásnyom éktelenkedett a kocsi

hátsó ajtaján a parkolóhoz érvén.Nagyon jól mutat a sötétzöld színen mondhatom,hogy

száradna le a keze az ilyennek!De sose látom ki volt,mert előre hajtanám az ajtaját a kerékig!

Link to comment
Megosztás:

Hátezmegmiezmán? :) Ez nekem rossz hatással van az idegpályáimra! :lol:

Ui:elek,ha megmutatod nekem mi az az AWI,meg hogy kell dolgozni vele,én megcsinálom! ;)

Valamelyik nap jót nevettem .Debrecenben voltunk vásárolni és a Tecsóból előttem jött ki az ajtón

egy jómunkásember valami sárga-fekete overallban és találd ki,melyik szerszámgyár neve volt

ráhímezve a hátára! :D

Utána meg ideges lettem,mert egy fehér színű ajtórányitásnyom éktelenkedett a kocsi

hátsó ajtaján a parkolóhoz érvén.Nagyon jól mutat a sötétzöld színen mondhatom,hogy

száradna le a keze az ilyennek!De sose látom ki volt,mert előre hajtanám az ajtaját a kerékig!

Hy!

Nekem is fehér a gépem,de nem jártam még sajna Debrecenben.

Sajnos jellemző az ilyen helyekre,hogy így "parkolnak" az emberek,már ha lehet az ilyeneket annak nevezni. :D

Link to comment
Megosztás:

Hol áll ki?Mindig ilyen volt?

Ennyire nem állt ki soha, mint most. Olyan, mintha valami miatt nem záródna be rendesen. Kívülről teljesen úgy látszik, mintha rosszul lenne becsukva, de jobban meg nem lehet. Felül és hátul is szinte a kisujjam betudom dugni a gumi és az ajtó között. Be nem ázik, csak szelel befelé, és rondán is néz ki :S Üssek rá kalapáccsal, hogy helyre menjen? :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyire nem állt ki soha, mint most. Olyan, mintha valami miatt nem záródna be rendesen. Kívülről teljesen úgy látszik, mintha rosszul lenne becsukva, de jobban meg nem lehet. Felül és hátul is szinte a kisujjam betudom dugni a gumi és az ajtó között. Be nem ázik, csak szelel befelé, és rondán is néz ki :S Üssek rá kalapáccsal, hogy helyre menjen? :D

kép?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.