Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na, volt egy fél órám, kicseréltem a váltó- és kézifékszoknyát az itt belinkelt vaterás forrásból vásárolt vajpuha műbőr - piros cérnás kombó szoknyára (kösz a linket valakinek). Nyamm,de fincsin néz ki, és nemcsak a gyári lekoszlott rongyhoz képest. Nem is volt nagy munka, még nekem sem, pedig a kézügyességem nem (minden esetben :D ) a legtutibb...

Link to comment
Megosztás:

Na, volt egy fél órám, kicseréltem a váltó- és kézifékszoknyát az itt belinkelt vaterás forrásból vásárolt vajpuha műbőr - piros cérnás kombó szoknyára (kösz a linket valakinek). Nyamm,de fincsin néz ki, és nemcsak a gyári lekoszlott rongyhoz képest. Nem is volt nagy munka, még nekem sem, pedig a kézügyességem nem (minden esetben :D ) a legtutibb...

Ez a link engem is érdekelne.Ha megvan még belinkelhetnéd...

Az enyémre is ráférne egy csere.

Link to comment
Megosztás:

Z17DTL

Környezetvédelmi osztályba sorolás: 10 (forgalmi V.9 rovata) azaz EURO IV.

Itt egy táblázat.

Viszont ez a táblázat a Tgabika76 által mondottakat támasztja alá.

Itt pedig az általad linkelt táblázat 6. környezetvédelmi osztályánál (nekem ez van a forgalmiban) hivatkozott ENSZ EGB előírás követelményei találhatóak, de ezen visszább az oldalon az összes ENSZ EGB előírás fent van.

Link to comment
Megosztás:

Ez a link engem is érdekelne.Ha megvan még belinkelhetnéd...

Az enyémre is ráférne egy csere.

Ez az, nekem fél óra volt egy G és egy F astrában a 2 váltónál a csere:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1445594602.html

korrekt és gyors az eladó,mivel 2-t rendeltem, a 2 szett (4 db bőr) volt 4600 Ft postával.

A kéziféknél ragasztanom kellett,mert tűzőgéppel volt odafogatva, de a váltónál sima ügy.

Ég és föld a régi és az új :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nekem most,nem biztos,hogy menne...,vagy ha megpróbálnám,lehet mehetnék megint buszozni...

Erre mondják mifelénk, hogy minek iszik, aki nem bírja? :lol:

Habár múlt héten nekem is jól sikerült a "farsangi" ünneplés!

Nem volt buszozás, de a billentyűzettartót úgy levertem az asztalról, mint a ****t.

Reggel játszhattam az asztalost remegő kézzel! :D

Link to comment
Megosztás:

Azt nem mondta. Simán lehet, h csak az alkoholt veti meg, közben meg keményen nyomja a hernyót :D

:lol:

Sajnos naponta egy doboz Marlboro elcsúszik helyette... :) Társaságban mindig húznak ezzel, mert kevés köztük a bagós. Mondják, ha innék, az legalább meglátszódna rajtam. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.