Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azt tudja valaki,hogy ha a laptopomra mikrofont csatlakoztatok(karaoke),akkor

pl. a Youtube-on levő karaoke számokra rá tudok énekelni? ,úgy hogy a zene és a hangom

is egyszerre hallatszódjon?

Áthoztam,hogy ne a műszakiba offoljak!

csak úgy tudod , hogy softveres kiiktatod az agr-t,vagy simán lezárod.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudja valaki,hogy ha a laptopomra mikrofont csatlakoztatok(karaoke),akkor

pl. a Youtube-on levő karaoke számokra rá tudok énekelni? ,úgy hogy a zene és a hangom

is egyszerre hallatszódjon?

Áthoztam,hogy ne a műszakiba offoljak!

Így ismeretlenül minden tisztelettel kérdezem:

a családod is szeretné, hogy te énekelj?

Link to comment
Megosztás:

Mikrofon bedug kis hangszóróra rákatt duplán ami az óra mellet van a tálcán. Mikrofon némításából pipát ki kell venni, és már szóllsz is indítod a zenét aztán mehet a karaokee. Ha indítasz egy olyan progit ami tud hangot is rögzíteni, abba beállítod a stereo keverőt mint bemeneti forrást. És akkor felveszi azt is ami szóll + amit énekelsz :D Ha halkan szóll a mic, akkor a keverő ablakban katt a beállítások fülre ott kiválasztod a speciális lehetőségeket, akkor a mikrofon sávba alul lesz egy olyan hogy speciális. Arra katt majd kiválasztod a mikrofon erősítése vagy mic boost vagy +5 db vmelyikét.

Ezer köszi!Majd kereslek,ha elakadok!

A kétkedőknek meg üzenem ......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

leszedtem, mert drága lipi barátomnak szúrta a szemét. :lol:

Nemá" mutass má' képeket-lécci :D . Vagy ahogy felraktad a szárnyakat, olyan lett a gép, mint az avatarod? Mert akkor qrva jó cuccot vettél... :)

Ezer köszi!Majd kereslek,ha elakadok!

A kétkedőknek meg üzenem ......... :D

Nem is, mi neeem kétkedünk... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Látom, ide nagyon rég írtatok.

Ha valaki astra g első fényszórókat szeretne venni, mert nem lát vele, akkor előtte keressen meg.

Szívesén tudok neki segíteni a felújításban.

Üdv Zoli!

a telom: 0630-282-82-82

Csak egy sima polír és joccakát? A honlapod sem túl informatív a technológiát illetően!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ezzel a verdával kacsingatok! Astra G

Kérdésem a következő lenne felétek mik a kritikus pontjai? Elektronikailag? Motorilag? Kaszniilag?

Benzin/Gázos ugyan, de mit fogyaszthat a benzinből? Láttam itt volt valakinek ilyen mocival szerelt egyed.

Köszönöm a segítséget előre is.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ezzel a verdával kacsingatok! Astra G

Kérdésem a következő lenne felétek mik a kritikus pontjai? Elektronikailag? Motorilag? Kaszniilag?

Benzin/Gázos ugyan, de mit fogyaszthat a benzinből? Láttam itt volt valakinek ilyen mocival szerelt egyed.

Köszönöm a segítséget előre is.

Szép autó! :D

TGabikának van ilyen 1,8 -as.Ő az aláírásában úgy írja hogy 8-at fogyaszt.

Majd jön és elmondja részletesebben.Általánosságban ugyanúgy mint a többi G-nél.

A vásárlós topikban tudsz olvasgatni sokat!

Viszont én úgy látom,hogy a kürt gomb már meg van csináltatva ezen az autón,ami azt

jelenti,hogy a 140 -nél lehet többet ment!Persze ez nem biztos,de az ördög azért

nem alszik,jó alaposan át kell nézni a gépet!Az sem baj amúgy ha 180 ezret ment ,bírják ezek!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ezzel a verdával kacsingatok! Astra G

Kérdésem a következő lenne felétek mik a kritikus pontjai? Elektronikailag? Motorilag? Kaszniilag?

Benzin/Gázos ugyan, de mit fogyaszthat a benzinből? Láttam itt volt valakinek ilyen mocival szerelt egyed.

Köszönöm a segítséget előre is.

A xenonra majd figyelj ha odakerülsz, mert nincs rajta mosó meg automata magasságállító, ez valami utólagos beszerelés, amit nem szeretnek a rendőrök...

Link to comment
Megosztás:

Viszont én úgy látom,hogy a kürt gomb már meg van csináltatva ezen az autón,ami azt

jelenti,hogy a 140 -nél lehet többet ment!

Ebben ne legyél biztos, az enyémben csak 105e km van, de már javított a kürtgombja - mondjuk nem csoda, olasz piacról jött, azok meg használják a kürtöt ha kell, ha nem.

Ellenben ez a rendszám alapján magyarországi (a HIF-*** rendszám nagyjából megfelel az évjáratnak), tehát elvileg meg kell legyen a szervizkönyve, azt kérd el, abból kiderül a valós futásteljesítmény (már ha rendesen vezették). Ha nincs meg a szervizkönyv az már eleve gyanús, véletlenül nem szokott ilyesmi elveszni, azt akkor szándékosan "elveszítették", talán mert titkolnivalójuk van az autóval kapcsolatban. Amúgy vállalható állapotúnak tűnik, és az ára is reális. Típushibáról nem tudok, a fogyasztás ügyében meg katt az aláírásom megfelelő sorára, az egy spritmonitoros link ahol össze lehet hasonlítani az ilyen motorral szerelt autók fogyasztását, ott láthatod hogy az enyém a 8l-rel nagyjából a középmezőny első felében helyezkedik el ami a fogyasztást illeti (katt a "Comparison"-ra jobboldalt), van aki megáll 6.6l/100km-ben ugyanilyen motoros autóval, másnak meg 10.3-at eszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.