Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

áááá ez túl csajos <_<

inkább ez:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/signu..._z20net-3338792

Meg ez játszani:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/kadet...gsi_16v-4478849

És még marad is 100-as nyáéra!! :)

nekem elég volt a játékból a corsa-val... :D

a signum....nagyon szép...de nem merném megvenni.

ez legalább akkora csábítás mint B-corsa-ból a caravan... egyszerűen imádni való...de szinte nincs alkatrész hozzá.

a signumból azért lehet kapni de nem sok van belőle.. na nem mintha opc corsa sok lenne :D

Link to comment
Megosztás:

Mélységesen fel vagyok háborodva! <_<

Este jöttem haza melóból, akkor már egy napja esett a hó. Azt már megszoktam, hogy a hozzánk vezető négyszámos utat nem takarítják, de hogy Debrecenben egy méter se legyen letolva, vagy felszórva az gusztustalan. Egy ekkora város főútjain 30-al lehet közlekedni!!! SZÉGYEN!

Na most jól kiadtam magamból.

Tényleg csak itt esik, a tiszántúl?

Link to comment
Megosztás:

Zörög neked is mi?

Elhanyagolható mértékben. Azt sikerült úgy megoldani a másik Astrán, hogy a két felálló széle alá benyomtam vékony papírt, és csöndben van. Inkább az enyémnek a koszossága miatt szeretném kisikálni. Ehhez lenne célszerűbb kivenni.

Link to comment
Megosztás:

Mélységesen fel vagyok háborodva! <_<

Este jöttem haza melóból, akkor már egy napja esett a hó. Azt már megszoktam, hogy a hozzánk vezető négyszámos utat nem takarítják, de hogy Debrecenben egy méter se legyen letolva, vagy felszórva az gusztustalan. Egy ekkora város főútjain 30-al lehet közlekedni!!! SZÉGYEN!

Na most jól kiadtam magamból.

Tényleg csak itt esik, a tiszántúl?

Bp-en semmi nyoma a hónak. Elképzelhetetlen, hogy 200 km-el arrébb közlekedési káoszt okoz a hó, ami 30 cm... :D ...sőt, itt süt a Nap !!!

Link to comment
Megosztás:

Elhanyagolható mértékben. Azt sikerült úgy megoldani a másik Astrán, hogy a két felálló széle alá benyomtam vékony papírt, és csöndben van. Inkább az enyémnek a koszossága miatt szeretném kisikálni. Ehhez lenne célszerűbb kivenni.

Ez engem is érdekel! Az egyik oldal megadta magát és lifeg. Jelenleg pici gumiékkel van leszorítva a szélvédő felőli oldalról. Fekete színű, alig látszik. Előtte PZS volt, na az ronda...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.