Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem azt akartam, most nézd meg.

Nekem Sports Tourer kivitelben sokkal jobban tetszik. Bár ezen is a hátsó ajtóknál a "C" oszlop - szerintem - túlzottan előre dől a sportosság jegyében. Rendesen lefejeltem az ötajtóst a nyílt napon. Aztán utánam ugyanezt megtette egy 60-65 körüli úr amikor a hátsó sorral próbálkozott. Akkor belegondoltam hogyan szállna be a 70 fölötti anyám, aki amúgy is nehezebben mozog.

Meg aztán ismeritek mit mondott Aesopus tanmeséjében a róka, amelyik nem éri fel a kívánatos szőlőfürtöt: úgyis savanyú! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nagyon elgyengültek már a csomagtérajtó teleszkópjaim, valami erősebbet szeretnék a szárny miatt! Neten láttam már Irmscher teleszkópokat, de eladót nem találtam <_< Valami tipp erősebb pálcákra??

Amúgy király ez a 100as nyál, megszűnt az alapjárati ingadozásom is! :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon elgyengültek már a csomagtérajtó teleszkópjaim, valami erősebbet szeretnék a szárny miatt! Neten láttam már Irmscher teleszkópokat, de eladót nem találtam :D Valami tipp erősebb pálcákra??

Amúgy király ez a 100as nyál, megszűnt az alapjárati ingadozásom is! :D

Melyik fajta százas nyállal köpködtetted tele? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nagyon elgyengültek már a csomagtérajtó teleszkópjaim, valami erősebbet szeretnék a szárny miatt! Neten láttam már Irmscher teleszkópokat, de eladót nem találtam <_< Valami tipp erősebb pálcákra??

Amúgy király ez a 100as nyál, megszűnt az alapjárati ingadozásom is! :D

Nem csak a hideg miatt nem tart a teló,?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, ez lett volna a köv. kérdésem, mert szerintem következő tankolásnál ilyet rakok bele... Van Magyarolaj, kagylós, meg öemfau is a közelünkben... Mégis, melyik a legjobb a Z14Xep-be?<_< Olyat akarok, hogy lángoljon a kipufogóm és a zötös bömöst alázni szeretném miközben ez szól a szound blászterből,

meg jó lenne ha a pityu meg lászló sem hagyna le!->

Egyébként komolyan kérdezem:)!

asszem öemfau-t rakott bele...

az én tapasztalatom:

jó mind a három fajta :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, ez lett volna a köv. kérdésem, mert szerintem következő tankolásnál ilyet rakok bele... Van Magyarolaj, kagylós, meg öemfau is a közelünkben... Mégis, melyik a legjobb a Z14Xep-be?<_< Olyat akarok, hogy lángoljon a kipufogóm és a zötös bömöst alázni szeretném miközben ez szól a szound blászterből,
meg jó lenne ha a pityu meg lászló sem hagyna le!->

Egyébként komolyan kérdezem:)!

Akkor neked egy ilyen OPC kell :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, ez lett volna a köv. kérdésem, mert szerintem következő tankolásnál ilyet rakok bele... Van Magyarolaj, kagylós, meg öemfau is a közelünkben... Mégis, melyik a legjobb a Z14Xep-be?<_< Olyat akarok, hogy lángoljon a kipufogóm és a zötös bömöst alázni szeretném miközben ez szól a szound blászterből,
meg jó lenne ha a pityu meg lászló sem hagyna le!->

Egyébként komolyan kérdezem:)!

A második videó nagyon kemény volt! Ej, ha. Hát mik vannak....

Jut eszembe. Van valami gyakorlati jelentősége, hogy 6-os vagy 9-es környezetvédelmi osztályba sorolás szerepel a forgalmiban? Azt tudom, hogy EIII, meg EIV. Csak van-e értelme?

Link to comment
Megosztás:

Ma még nem számít, egyelőre szmogriadó esetén is csak az Euro-II-nél rosszabb környezetvédelmi besorolásúak vannak kitiltva bizonyos övezetekből. Ennek amit te írtál, talán 5-10 év múlva lesz ilyen szempontból jelentősége.

Azért az mindenképpen érdekes, hogy egy 2003-as Z14XE Astra az 6-os, egy 2005-ös Z14XE Astra meg 9-es. Biztos csomó minden más bennük.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, ez lett volna a köv. kérdésem, mert szerintem következő tankolásnál ilyet rakok bele... Van Magyarolaj, kagylós, meg öemfau is a közelünkben... Mégis, melyik a legjobb a Z14Xep-be?<_< Olyat akarok, hogy lángoljon a kipufogóm és a zötös bömöst alázni szeretném miközben ez szól a szound blászterből,
meg jó lenne ha a pityu meg lászló sem hagyna le!->

Egyébként komolyan kérdezem:)!

Nekem is 1.4 -es xep van és a következő tankolásnál (minél jobban kifogyasztva a jelenlegi 95-öst) ÖMV 100-ast teszek bele. Ahogy utána olvastam ez tűnik a legjobbnak. Úgy tudom, hogy ezt Schwechatból hozzák, tehát nem MOL-nyál. De ezt a giotin alatt, vagy bárddal a nyakam felett nem biztos, hogy 100% biztonsággal, fennhangon mondanám.... :D

Link to comment
Megosztás:

GRANDMASTA PETE:)!!!

A 2005-ös szerintem már biztosan csak Twinportos,-> Z14XEP

2005. 02. forgalomba helyezésű Cassic II. Nem Twinportos, az feláras lett volna. Lehetett választani. A gyártás hónapját nem tudom. Teljesen ugyan az a motorja. Ezért nem értem. De hát biztos az évjárat ennyit számít.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.