Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Senki nem kérdezte akarsz-e megszületni, a távozásról is más fog dönteni, de a közte lévő idő a te kezedben van, használd ki okosan!!!!! BOLDOG SZÜLINAPOT Stofl!

Lassan kell egy külön topic születésnapi üdvözleteknek... :D

Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat! <_<

Link to comment
Megosztás:

Van ilyen, csak nem használjátok: társalgó/jókívánságok topic. Bár lehet hogy csak klubtagoknak látható, ezesetben újabb ok a belépésre. :D

Aha, tényleg! De én már ennyifelé nem fórumozok, itt ülhetnék a gépnél egész nap!

De ezért valóban érdemes tagnak lenni, hogy oda is írhassunk! <_<

Link to comment
Megosztás:

Valaki variált már a műszerfal, ill. a középkonzol fényeivel? Konkrétan a ledesitésre gondolok...

Én még csak az égőkotonnal próbálkoztam,az elég jó volt,de csak a 2000-s előttieken,mert ott még nem sárga az átvezető müanyag a műszereknél,hanem fehér.

Link to comment
Megosztás:

Én még csak az égőkotonnal próbálkoztam,az elég jó volt,de csak a 2000-s előttieken,mert ott még nem sárga az átvezető müanyag a műszereknél,hanem fehér.

Szerintem az égő fénye sárga,ugyan is az enyém 2007-es és a fényátvezetők víztiszták.

Én most csináltam meg ezekkel a kotonokkal (piros) és elég jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az égő fénye sárga,ugyan is az enyém 2007-es és a fényátvezetők víztiszták.

Én most csináltam meg ezekkel a kotonokkal (piros) és elég jó lett.

Nekem meg 2003-s,és sárgák az átvezetők,fehér égővel.Mondjuk az tulzás,hogy fehér égő.mert az is alapban sárgás fényt ad ki.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Tudjátok megy ez a Segíts okosan játék.

Ha nincs akire szavazzatok,gondolok itt ismerős mentősre,vagy állomásra,akkor a mi kis állomásunk szívesen vesz minden szavazatot.

Itt lehet szavazni a Gyulai Mentőállomásra.!

Remélem nem baj,hogy kiraktam,és nem minősül reklámnak,ha igen,akkor majd a modik lerendezik.

Köszönöm.

Lipi

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Tudjátok megy ez a Segíts okosan játék.

Ha nincs akire szavazzatok,gondolok itt ismerős mentősre,vagy állomásra,akkor a mi kis állomásunk szívesen vesz minden szavazatot.

Itt lehet szavazni a Gyulai Mentőállomásra.!

Remélem nem baj,hogy kiraktam,és nem minősül reklámnak,ha igen,akkor majd a modik lerendezik.

Köszönöm.

Lipi

1 szavazatotok már biztosan van <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.