Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Megsasoltam! Nemrég még tényleg így volt. Ez - mint írja - febr. 1-től van. <_<

"A program 2011. február 1-től visszavonásig érvényes a részt vevő Opel Márkaszervizekben, a bármely Opel-forgalmazótól 4 évnél régebben vásárolt 1.0, 1.2, 1.4 literes Corsa B, az 1.0, 1.2, 1.3 literes Corsa C, az 1.4, 1.6 literes Astra F, az 1.2, 1.4, 1.6, 1.7 literes Astra G, és az 1.4, 1.6, 1.7 literes Astra H modellek esetén."

Már "csak" az 1.8 és annál nagyobb benzineseket és az 1.7 fölötti dízeleket tagadják ki/le/meg.

Bakker, Uhuhu! Nem szóttál!! :D

az az igazság, hogy láttam hogy van egy szerviz4+os körlevél, de ezt mág en sem olvastam... ergo fogalmam sincs, hogy változott...

szorri...

Link to comment
Megosztás:

http://www.pmt.vasarhely.hu/ycwj.pdf

ja de jó lesz nekem...kisház,szék,kerítés.... <_<

Emléxel, évzárón miről beszélgettünk?

A mi kínai csodánkkal kapcsolatban?

Na most nálunk ott tartunk, hogy "pénz nem számít", de működnie kell...

... mert a másik cég min. fél év alatt szállította volna le a kifejezetten erre a célra tökéletes gépet, ez meg fél év alatt sem lett jó a célra, de még mindig töredékébe kerül...

Link to comment
Megosztás:

Emléxel, évzárón miről beszélgettünk?

A mi kínai csodánkkal kapcsolatban?

Na most nálunk ott tartunk, hogy "pénz nem számít", de működnie kell...

... mert a másik cég min. fél év alatt szállította volna le a kifejezetten erre a célra tökéletes gépet, ez meg fél év alatt sem lett jó a célra, de még mindig töredékébe kerül...

ugyan ez a helyzet a kínai élhajlítóval ,és lemez ollóval...

két nagy darab vas...lom..fostalicska...

olyan hibák vannak a gépeken.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.