Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Helló mindenkinek,

nekem több kérdésem is lenne. Sajnos a csúszós utak miatt sikeresen összetörtem a kis g astrámat. Elég komoly "műtéten" esett át. Most már megint a régi csak hiányzik róla még ez-az! Kérdésem:

1. nem ugrott ki egy légzsák sem de bejelez a műszerfalon, ez miért lehet illetve mit lehet tenni?

2. a bal oldali biztonsági öv nem húzza vissza magát...?

3. Opel jelet és feliratokat honnan tudnék olcsón venni? Több bontóba voltam de csak angol vouxhall jelek voltak.

4. honnan tudnék 14" dísztárcsákat rendelni? (legyen az utángyártott vagy jó árban eredeti)

Első körbe kb ennyi lenne. Ami nagyon zavar az a légzsákok lámpája és a biztonsági öv, hogy nem húzza vissza magát.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek,

nekem több kérdésem is lenne. Sajnos a csúszós utak miatt sikeresen összetörtem a kis g astrámat. Elég komoly "műtéten" esett át. Most már megint a régi csak hiányzik róla még ez-az! Kérdésem:

1. nem ugrott ki egy légzsák sem de bejelez a műszerfalon, ez miért lehet illetve mit lehet tenni?

2. a bal oldali biztonsági öv nem húzza vissza magát...?

3. Opel jelet és feliratokat honnan tudnék olcsón venni? Több bontóba voltam de csak angol vouxhall jelek voltak.

4. honnan tudnék 14" dísztárcsákat rendelni? (legyen az utángyártott vagy jó árban eredeti)

Első körbe kb ennyi lenne. Ami nagyon zavar az a légzsákok lámpája és a biztonsági öv, hogy nem húzza vissza magát.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Elég egy helyre beírni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek,

nekem több kérdésem is lenne. Sajnos a csúszós utak miatt sikeresen összetörtem a kis g astrámat. Elég komoly "műtéten" esett át. Most már megint a régi csak hiányzik róla még ez-az! Kérdésem:

1. nem ugrott ki egy légzsák sem de bejelez a műszerfalon, ez miért lehet illetve mit lehet tenni?

2. a bal oldali biztonsági öv nem húzza vissza magát...?

3. Opel jelet és feliratokat honnan tudnék olcsón venni? Több bontóba voltam de csak angol vouxhall jelek voltak.

4. honnan tudnék 14" dísztárcsákat rendelni? (legyen az utángyártott vagy jó árban eredeti)

Első körbe kb ennyi lenne. Ami nagyon zavar az a légzsákok lámpája és a biztonsági öv, hogy nem húzza vissza magát.

Előre is köszönöm a válaszokat.

valaki tud a fentiekben segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy astra classic(G) 1.4 twinportba mennyi utólag a tempomat? Ki foglalkozik ilyesmivel?

Wessz fórumtársat keresd, legutóbbi értesüléseim szerint 60.000 Ft. Majd ha 30.000 lesz szóljatok, akkor én is berakatok egyet.

valaki tud a fentiekben segíteni?

Igen, tud. Viccet félretéve egy órája sem kérdezted, és a másik topicban már kaptál is választ, szóval nem értem ezt a türelmetlenséget.

Link to comment
Megosztás:

Wessz fórumtársat keresd, legutóbbi értesüléseim szerint 60.000 Ft. Majd ha 30.000 lesz szóljatok, akkor én is berakatok egyet.

Igen, tud. Viccet félretéve egy órája sem kérdezted, és a másik topicban már kaptál is választ, szóval nem értem ezt a türelmetlenséget.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Erről mit gondoltok?

"...Autoklubot azzal a szándékkal hoztuk létre, hogy egy valós értékeket nyújtó közösséget adjunk a magyarországi autós társadalomnak ..."

Link

Nekem szimpla adathalászatnak tűnik... Agip kutakon (nem mindegyiken) 5-10Ft/liter kedvezmény a naftából. Ez az egy ami miatt végigolvastam a tájékoztatót.

Vicces a gumiabroncsokra 30-50százalékos kedvezmény, pláne hogy piaci átlagárak az itt akciós összegek... :D

Ami kiderült az apró betűből, hogy az adataidat felhasználják, küldhetnek hírlevelet emilben, és postán, stb...

Kérdés, hogy a literenkénti 5-10forint kedvezményért akarom-e hogy a postaládám elduguljon a DirektMarketing küldeményektől, és 1,37 darab fenyő kivágassék a papírért amire ezeket nyomják... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.