Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy az Astra Coupénál, meg még néhány jól felszerelt Astránál a fűtésszabályzó rész alatti rekeszben CD-tartó van, vagy az a CD-tár? Jó lenne szereznem, jobban néz ki a középkonzol vele.

CD tartó. Ha van CD-tár akkor az a kesztyűtartóban van gyárilag:

THM_0003652775.jpg

Link to comment
Megosztás:

tiltásig :lol:

Lelked rajta! Az már gyilkolás.

3000 f/p-nél 130 km/h-val halad a szekér. Ennél jobban (4500-5000-ig) meg kell/kéne pörgetni és nem csak 1-2 kilométeren. Lehet választani: vagy megszegsz minden létező sebességhatárt (rám ne hivatkozzon senki :D ), vagy alacsonyabb sebességi fokozatban hagyod a váltót és haladsz tempósan.

Kéz a váltón témához:

A váltón pihentetett disznóláb az álmoskönyv szerint nem sok jót jelent. A mechanika állandó feszítést kap és előbb-utóbb valami engedni fog benne. Olcsóbb egy kartámaszt beszerezni középre 14-16 eFt-ért.

Link to comment
Megosztás:

Lelked rajta! Az már gyilkolás.

3000 f/p-nél 130 km/h-val halad a szekér. Ennél jobban (4500-5000-ig) meg kell/kéne pörgetni és nem csak 1-2 kilométeren. Lehet választani: vagy megszegsz minden létező sebességhatárt (rám ne hivatkozzon senki :lol: ), vagy alacsonyabb sebességi fokozatban hagyod a váltót és haladsz tempósan.

szerinted miért volt a smile a végén?? :D

Link to comment
Megosztás:

Kéz a váltón témához:

A váltón pihentetett disznóláb az álmoskönyv szerint nem sok jót jelent. A mechanika állandó feszítést kap és előbb-utóbb valami engedni fog benne. Olcsóbb egy kartámaszt beszerezni középre 14-16 eFt-ért.

Jogos a 2pont! A kartámasz szerepel az 5 éves tervben. Addig jutottam vele, hogy megkérdeztem az árát. 14000. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lelked rajta! Az már gyilkolás.

3000 f/p-nél 130 km/h-val halad a szekér. Ennél jobban (4500-5000-ig) meg kell/kéne pörgetni és nem csak 1-2 kilométeren. Lehet választani: vagy megszegsz minden létező sebességhatárt (rám ne hivatkozzon senki :lol: ), vagy alacsonyabb sebességi fokozatban hagyod a váltót és haladsz tempósan.

Hu. Hát azt jó sok, nem gondoltam dízelnél. A Benzinest szokták addig. Te így szoktad? Rendszeresen? Nem fáj a szíved olyankor? Vagy bírja a gép simán?

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy féligmeddig igazat adok neked, de ezzel egy csúnya lavinát lehet elinditani....

:lol:

ugyhogy én erre nem ragálok Jó? :D

Jó hát. :D Beszéljünk inkább a prosztata-problémákról, amíg a lányok a hüvelygombával vannak elfoglalva... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.