Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sajnáljuk, a hozzáférésed fel lett függesztve. A felfüggesztés 2033-08-11 - 16:52 dátummal jár le, csak ezt követően férhetsz hozzá újra a fórumhoz.

Kb. olyan, mintha egy letöltendő börtönbüntetés lenne:), de a vicces az az, hogy a Firefoxxal, nem tudtam belépni a fórumra utána a rendes felhasználóval, (mert a csírából nem enged kilépni... :) ), mind1 innentől kezdve explorerezek...

akkor mindkettőtök kérését teljesitettem..

jujjderendesvagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnáljuk, a hozzáférésed fel lett függesztve. A felfüggesztés 2033-08-11 - 16:52 dátummal jár le, csak ezt követően férhetsz hozzá újra a fórumhoz.

Kb. olyan, mintha egy letöltendő börtönbüntetés lenne:), de a vicces az az, hogy a Firefoxxal, nem tudtam belépni a fórumra utána a rendes felhasználóval, (mert a csírából nem enged kilépni... :) ), mind1 innentől kezdve explorerezek...

Töröld a beállításokból,a mentet jelszavakat,cookikat,utána fog engedni! :D

Link to comment
Megosztás:

Szeva Ogre.Neeeem. enyém kék,oceán kék :D vagy milyen :D

kék a gyerek, arca csupa derű...

( amugy a dieselbe nagyon nehezen van fütés, ugyhogy sokszor 30 percet jár reggelente...)

occsó a benzin, izé a gázolaj is. :D

Sajnáljuk, a hozzáférésed fel lett függesztve. A felfüggesztés 2033-08-11 - 16:52 dátummal jár le, csak ezt követően férhetsz hozzá újra a fórumhoz.

Kb. olyan, mintha egy letöltendő börtönbüntetés lenne:), de a vicces az az, hogy a Firefoxxal, nem tudtam belépni a fórumra utána a rendes felhasználóval, (mert a csírából nem enged kilépni... :) ), mind1 innentől kezdve explorerezek...

Gondoltam beregizem újra Mr. Csírát, de ezek szerint nem fog menni. :D

Link to comment
Megosztás:

Na Uraim!

Ha már annyiszor megnéztük ezt a világörökség részéhez tartozó remekművet, elárulná nekem valaki, hogy a fűtéskezelő fölött, a rádió gyári helyén mi a tö*öm az a két izé, az R betű két oldalán?

Műszerek.

Fekete üveges LED-es valami, aminek a számlapja csak gyújtás ráadása után látszik.

Ilyen mint pl. ez ni:

http://www.rs-shop.hu/OUTLET-STORE-50-80/M...%C5%B1szer.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.