Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ne erőltesd..van egy omega gyűrű az fogja :D

Szuper, na így már gondolom könnyebb lesz... :) hülyének érzem magam, hogy ezt sem tudtam. Legközelebb már tudom.

Köszönöm mindenkinek a flexes javaslatokat! :D Néha gondolok már ilyenekre magam is..., de nem az autón.

Mai nappal túlestem az első olajcserén(Opel szerviz), jobb stabilizátor inga cserén(Opel szerviz), műszerfal világítás cserén, kesztyűtartó világítás javításon,

és még sok apróságon... Alakul a verda. De még sok van hátra. Első autóm!!!! És nagyon szép!

Link to comment
Megosztás:

Szuper, na így már gondolom könnyebb lesz... :) hülyének érzem magam, hogy ezt sem tudtam. Legközelebb már tudom.

Köszönöm mindenkinek a flexes javaslatokat! :D Néha gondolok már ilyenekre magam is..., de nem az autón.

Mai nappal túlestem az első olajcserén(Opel szerviz), jobb stabilizátor inga cserén(Opel szerviz), műszerfal világítás cserén, kesztyűtartó világítás javításon,

és még sok apróságon... Alakul a verda. De még sok van hátra. Első autóm!!!! És nagyon szép!

kitartás :D ,lehet hogy nem fogsz könnyen hozzáférni

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, kisebb a csomagtartó bejáratom mint kéne. Nem férnek bele a kalaptartók.... :-S :)

Nagyon feszül ami benne van, nem is lehet a csomagtérnyitással együtt használni, gondoltam belepróbálok egy másikat.

Az meg eleve 3-4 cm-el szélesebb volt mint a hely. Lehet, hogy ehhez kapcsolódik, de a csomagtérajtó kárpitom borzasztóan

nyikorog menet közben. Minden csavar jól megvan húzva, nem is hiányzik. Tipushiba lenne?

Ragasszam ki mindenhol filccel vagy gumival?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.