Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Minden új regisztráló azzal kezdi, hogy "már régóta olvasgatom a fórumot".Ha letitkosítjátok, akkor senki se fog regisztrálni. Nemcsak hogy unalmasabb lesz, de idővel meg is döglik. Nézzetek vissza az első oldalakra, 2005-ből. Azok közűl nem sokan vannak már itt.

Ez csak az én szerény véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Minden új regisztráló azzal kezdi, hogy "már régóta olvasgatom a fórumot".Ha letitkosítjátok, akkor senki se fog regisztrálni. Nemcsak hogy unalmasabb lesz, de idővel meg is döglik. Nézzetek vissza az első oldalakra, 2005-ből. Azok közűl nem sokan vannak már itt.

Ez csak az én szerény véleményem.

ezért van a szavazás :D

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz szekérpark a Tied. :D

Ha megöblögeted a boxert (de szép hangja tud lenni!), mennyi csúszik le a torkán?

A görbékből látszik, hogy igencsak kitolódott a használható fordulatszámtartomány is.

Köszi!

hát hogy mennyire miből csúszik ki az relatív... eleve turbós autó, amikről köztudott, hogy alul amíg nem tölt addig buták... ez velejárója...

11 licivel már el lehet járni, de az úgy gondolom, hogy nem ennek az autónak való... legyen mondjuk 15 lici normálisan elrugdosva de nem állat módjára...

Link to comment
Megosztás:

Minden új regisztráló azzal kezdi, hogy "már régóta olvasgatom a fórumot".Ha letitkosítjátok, akkor senki se fog regisztrálni. Nemcsak hogy unalmasabb lesz, de idővel meg is döglik. Nézzetek vissza az első oldalakra, 2005-ből. Azok közűl nem sokan vannak már itt.

Ez csak az én szerény véleményem.

Én meg azt mondom, hogy eleve az szavazhasson csak aki bármit is tesz ennek a fórumnak a létezéséért!!! Mert ugyebár a tagok finanszírozzák ennek is a fenntartási költségeit... :D

Link to comment
Megosztás:

Minden új regisztráló azzal kezdi, hogy "már régóta olvasgatom a fórumot".Ha letitkosítjátok, akkor senki se fog regisztrálni. Nemcsak hogy unalmasabb lesz, de idővel meg is döglik. Nézzetek vissza az első oldalakra, 2005-ből. Azok közűl nem sokan vannak már itt.

Ez csak az én szerény véleményem.

Én itt vagyok!

Igaz nem túl sokat szólok hozzá, de ha tudok akkor segítek! :)

A "Ki kicsoda" topicba csak azért nem mutatkozom be mert a KBH előszeretettel olvasgatja a netet és a munkám miatt ez hátrányosan érintene. :D

Link to comment
Megosztás:

Minden új regisztráló azzal kezdi, hogy "már régóta olvasgatom a fórumot".Ha letitkosítjátok, akkor senki se fog regisztrálni. Nemcsak hogy unalmasabb lesz, de idővel meg is döglik. Nézzetek vissza az első oldalakra, 2005-ből. Azok közűl nem sokan vannak már itt.

Ez csak az én szerény véleményem.

Én pl. itt vok :D

Link to comment
Megosztás:

Az első opció az hogyan értendő?

Mert ha csak a már regisztráltak olvashatják az EGÉSZ ASTRA G-t, akkor az érdeklődők miből tudják, hogy milyen baró kis hely ez, és érdemes regisztrálni? Ezután az aktívabb fórumlátogatók csak egymást láthatnák el tanáccsal, no meg belassulna pl. az olajos topik is... :D

Ez szerintem túlzás, nem is erre szavaztam. Hiányoznának a fórumot színesítők (Livik :) ).

Legalább a munkatársaknak nem kell nyomozni az opelforumon, mert tudják, hogy van egy beépített emberük. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem ebben a topicban már feltehetem a kérdésemet.

Merre található a neten G Astra szerelési útmutató? Sajnos ezügyben a Google nem volt segítségemre.

Tud valaki segíteni?

Köszönöm!

Használd a keresés funkciót, többször volt már linkelve.

Link to comment
Megosztás:

Szavazáshoz: olyan opció nem elképzelhető, hogy csak regisztráltak láthassák a ki-kicsodát?

Amíg valaki nem regel, addig nem is tudna ennek a létezéséről. Ha meg regel, akkor valószínűleg azért teszi, mert talán hosszabb távon akarja élvezni a fórum nyújtotta előnyöket, és akkor pedig lehet, hogy ő is írna a ki-kicsodába előbb-utóbb.

Ez csak egy ötlet persze.

Link to comment
Megosztás:

Szavazáshoz: olyan opció nem elképzelhető, hogy csak regisztráltak láthassák a ki-kicsodát?

Amíg valaki nem regel, addig nem is tudna ennek a létezéséről. Ha meg regel, akkor valószínűleg azért teszi, mert talán hosszabb távon akarja élvezni a fórum nyújtotta előnyöket, és akkor pedig lehet, hogy ő is írna a ki-kicsodába előbb-utóbb.

Ez csak egy ötlet persze.

Te is regelve vagy, látod, és olvashatsz is benne, meg írhatsz is.

Nem inkább a klubtagra gondoltál?

Amúgy van egy G astra chat topik, meg egy egész rész G astra szekciós rész, tökre kihalva.

Ja, hogy az nem a technikai részen van, hanem a MOTE klubok alatt? Sebaj, oda is lehet minden regisztráltnak írnia.

Link to comment
Megosztás:

Ha meg regel, akkor valószínűleg azért teszi, mert talán hosszabb távon akarja élvezni a fórum nyújtotta előnyöket...

Ebben ne legyél biztos, volt már rá példa hogy fórumon szerzett információk alapján loptak el autót... gondolod hogy az akihez az egész köthető volt, az megjelent még egyszer ugyanazon a fórumon?

Link to comment
Megosztás:

Gratula! Fegyverzettel milyen vagány és jól manőverezhető még a MI8 is, a MI24 formája meg örök.

(Boldogult katonakoromban csak hadgyakorlaton lehetett látni őket közelebbről. A nyomorult R140-ünkből csak irigykedtünk...)

Hát igen,még régebben ilyenek mentették az embereket nálunk is,ezek repültek,mindegy milyen idő volt.Manapság meg az új szupermodern EC 135 T2,meg társaik,elbújhatnak a nagy elődök árnyékába.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.