Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A led világit mikor nyomom a nyitás - zárást :lol:

Látom már megoldódott. De ha az elemtartó engedett el és forrasztani kellene, akkor tökmindegy, hogy világít-e a led amikor megnyomod, mert amikor nem nyomod, akkor elenged nincs táp, olyan mint amikor kiveszed az elemet és szépen elfelejti a dolgát. Szóval ha holnap reggel mégse nyit, akkor lehet keresni a forrasztópákát.

Link to comment
Megosztás:

Látom már megoldódott. De ha az elemtartó engedett el és forrasztani kellene, akkor tökmindegy, hogy világít-e a led amikor megnyomod, mert amikor nem nyomod, akkor elenged nincs táp, olyan mint amikor kiveszed az elemet és szépen elfelejti a dolgát. Szóval ha holnap reggel mégse nyit, akkor lehet keresni a forrasztópákát.

De pár réteg papírdadarab behelyezése az elem alá is hozhat akár tartós megoldást!

Link to comment
Megosztás:

De pár réteg papírdadarab behelyezése az elem alá is hozhat akár tartós megoldást!

Karórámba megadta magát egy csavar. Beletört minden szó nélkül. (A kis szemét.) Pont ez a megoldás jutott eszembe, de aztán inkább blue tape lett odagyömöszkölve. Kókányolás rulez. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akarok usb aljzatot szerelni a kocsiba...töltés céljából

szerintetek hova ?

gondoltam a kijelzőnél ,az ülésfűtéses kapcsoló helyére,vagy a kis tároló rekeszbe...

szerintetek?

Nem járnál jobban egy szivargyújtó-USB átalakítóval? Ma vettem egyet C.ra-ban, 990-ért. Én is töltési céllal vettem.

Okostel. zabálja a delejt rendesen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.