Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mi a gond az Astrájukkal?

egyszer beindul egyszer nem.....inkább nem

amikor megy nincs vele gond ,majd gondol egyet és sárga lámpával megáll....

sajna az diagom még mindig szerelőnél így nem tudtam megnézni...

a másik hogy obd2 csatis és nem tudtam hogyan kell villogtatni ....most már tudom csak én nem vagyok ott...

tehát olyan kell aki oda tud menni és megnézi

Link to comment
Megosztás:

egyszer beindul egyszer nem.....inkább nem

amikor megy nincs vele gond ,majd gondol egyet és sárga lámpával megáll....

sajna az diagom még mindig szerelőnél így nem tudtam megnézni...

a másik hogy obd2 csatis és nem tudtam hogyan kell villogtatni ....most már tudom csak én nem vagyok ott...

tehát olyan kell aki oda tud menni és megnézi

Sajna ilyen szakit nem tudok.

Link to comment
Megosztás:

hali érdekelne kb mibe fáj egy kuplungozás, ma reggel minden előjel nélkül az m0 áson2500as fordulatnál felpörgött3000 re a motor. először arra gondoltam fel van fagyva lassítottam ,amikor gyorsítani akartam megint csinálta gyanús volt hogy nem hallottam kipörögni a kereket .

aztán még 1x csinálta menet közben nappal hazafele

úgy tűnik néha elveszti a fonalat :excl:

a másik mindenkinek magasabb a szél zaj az anyósoldalon?

olyan mintha nyitva lenne az ablak de nem érezni huzatot.

Link to comment
Megosztás:

hali érdekelne kb mibe fáj egy kuplungozás, ma reggel minden előjel nélkül az m0 áson2500as fordulatnál felpörgött3000 re a motor. először arra gondoltam fel van fagyva lassítottam ,amikor gyorsítani akartam megint csinálta gyanús volt hogy nem hallottam kipörögni a kereket .

aztán még 1x csinálta menet közben nappal hazafele

úgy tűnik néha elveszti a fonalat :excl:

a másik mindenkinek magasabb a szél zaj az anyósoldalon?

olyan mintha nyitva lenne az ablak de nem érezni huzatot.

Nézd meg a tükör felfogatásánál. Ott szokott süvíteni.

Link to comment
Megosztás:

Pénteken voltam előzetes műszaki felmérésen. Szerencsére minden OK, kéziféket kivéve, meg az utánfutó visszajelzőt. Amin csodálkozom, mert a kocsin van vonóhorog, szerintem gyári szerelés, szal kéne lennie visszajelzőnek is. Lehet csak kiégett az izzó a műszerfalba?

Vagy csak be sem kötötték sohasenem.

Link to comment
Megosztás:

Esett nagy hó valakinél ?Itt nálunk nem volt .

Tegnap délután 4kor indultunk Révfülöpről (Balaton északi part) Budapestre szakadó hóesésben. Én még ekkora pelyheket nem láttam... Végig szakadt, az M7 havas volt, csak a keréknyom volt letaposva valamennyire. Végig 80-90nel a belső sávban mentem, kb egyedül, mindenki tömött sorban a szélsőben 60-70nel 2-3autó!! követési távolsággal. Na én ebből nem kértem, inkább havasabb sávon gyorsabban, de nem kitéve magam egy ráfutásos balesetnek. Fehérvárnál már úgy éreztem magam mint Han Solo az Ezeréves Sólyom fedélzetén amikor hiperugrást végeznek, és becsíkozódnak a csillagok. Nagyon zavaró a folyamatos nagypelyhes havazás. Azért örültem amikor hazaértünk egyben...

Ja, volt egy ukrán rendszámos Sprinter aki kivillogott a belsőből, kb 130al ment...

A gumik hibátlanok voltak, nagyon fognak! :excl:

Link to comment
Megosztás:

Esett nagy hó valakinél ?Itt nálunk nem volt .

Sziasztok!

Nálunk Veszprémben és környékén 10 cm körüli mennyiség esett Szombat reggelre,azt hittem romba dönti a disznó vágást,de hála égnek egész Szombaton ragyogóan sütött a nap :excl:

Vasárnap délután megint rá zendített a havazás, aztán estére átváltott esőre,pocsék idő volt :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.