Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

kitöltöttem a megbízást,majd sorszám és mentem a pulthoz.

erre közölték h új rendszer van és menjek a géphez,ott pecsételjem le és dobjam be a dobozba....régen nem ez volt.akkor oda is ért a pénz már másnap...... :roll:

Milyen hülye rendszer... Pedig én is így akarnám utalni Soltvadkertet... A net-es OTP rendszer kitiltott még egyszer régen, azóta még nem aktiváltattam újra...

Link to comment
Megosztás:

azért is baromság mert ha mondjul elcseszted a megbízást akkor a pultos kiscsaj észrevette...na most ilyen nincs....de tuti h nem csesztem el.a saját példányom ok......

a faxom bele....szar napom van :lol:

Asszem aktiváltatnom kéne a netes dolgot...

Link to comment
Megosztás:

azt nem próbáltam még....mikor kötöttem a szerződést akkor nem kértem...vagy telefonon kell a direkt-tel.......

Telefonon is lehet? Nem tudtam... Mindegy, a net jó lenne, csak lusta vagyok befáradni az OTP-be, mert ezt állítólag csak személyesen lehet. Majd intézkedek vmit...

Most viszont megyek... A cseverészést a továbbiakban is engedélyezem mindenkinek!

Bye!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

azért ez nem volt szép, hogy ideküldtétek az esőt. :D

a tegnapi napot szerencsére túléltem, úgy gondolom nincs semmi baj a szerelővel meg a munkájával, nem a magam nyugtatására mondom, csak....kérdezősködtem

meg már egyébként is mindegy, a kocsi nálam, megy mint a golyó :wink:

a többit meg majd látom.

azért köszönöm a megmozdulást és a segítséget :wink:

szóval ti két jómadár ma van a nagy traccsparti?????remélem nem hagytok ki :twisted: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

azért ez nem volt szép, hogy ideküldtétek az esőt. :D

a tegnapi napot szerencsére túléltem, úgy gondolom nincs semmi baj a szerelővel meg a munkájával, nem a magam nyugtatására mondom, csak....kérdezősködtem

meg már egyébként is mindegy, a kocsi nálam, megy mint a golyó :wink:

a többit meg majd látom.

azért köszönöm a megmozdulást és a segítséget :wink:

szóval ti két jómadár ma van a nagy traccsparti?????remélem nem hagytok ki :twisted: :lol:

Jó reggelt!

Nyugi, itt is esett... :roll: Aztán lehet, hogy tőlünk kaptátok ti is el... :oops:

Szóval akkor úgy tűnik rendben az autó? Nem akarod nekünk is részletezni a számlát? Vagy az nem publikus?

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek

Most lettem boldog tulajdonosa egy Astra G Classic II 1,4 Twinportnak.

Érdeklődnék van-e tapasztalata valakinek fogyasztásról illetve bármi hasznos infó érdekel.

Köszi a segítséget előre is.

Ajánlom BallaImit.... Neki van ilyen autója... Illetve ajánlom még a Fogyasztás illetve az 1.4 16V G Astra bejáratás topikokat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.