Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem ismerem, csak 1x voltam ott 8 éve. De biztos van ott is és free. A Danubiával szerintem az a baj, hogy nem jó helyen van. Közlekedésileg.

Csak azért kérdeztem, mert be akartam nyalni uhu-nak... :wink: Érted? :roll: Egyébként közlekedésileg tényleg szerencsétlen egy helyen van, azt el kell ismerni...

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifülecske!

Beszéltem telefonon az Uraddal, és azt kell mondanom, hogy a hallottak miattr csalódtam benned....

Hát ezt tanulod ezen a fórumon??? Gagyi , utángyárotott alkatrésszel összerakni a vezérlést?? Hát nem is tudom mit mondjak....

:smt010 :smt107

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifülecske!

Beszéltem telefonon az Uraddal, és azt kell mondanom, hogy a hallottak miattr csalódtam benned....

Hát ezt tanulod ezen a fórumon??? Gagyi , utángyárotott alkatrésszel összerakni a vezérlést?? Hát nem is tudom mit mondjak....

:smt010 :smt107

Várjunk még vele, lehet hogy ékszíjat nem cseréltek neki, és akkor még árban vagyunk... talán...

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifülecske!

Beszéltem telefonon az Uraddal, és azt kell mondanom, hogy a hallottak miattr csalódtam benned....

Hát ezt tanulod ezen a fórumon??? Gagyi , utángyárotott alkatrésszel összerakni a vezérlést?? Hát nem is tudom mit mondjak....

:smt010 :smt107

az uram későn szólt hogy vigyem fel a kocsit, de különben meg nem mondtam neki hogy spóroljon az alkatrészen, majd holnap elmondom mi mennyibe, s miért, ne idegesítsetek már, így is tök ideg voltam egész napo.

Link to comment
Megosztás:

na nem hallgatom hogy húztok fel még jobban, rohanok a kocsiért. holnap beszámolok.

sziasztok

OK, holnap számolj be! Nyugodj le picit, remélhetőleg azért nincs akkora vész! Valószínű azért csak nem a vezérlésen spóroltak. Vagy esetleg vhonnan nagyobb kedvezménnyel szerzik az alkatrészt... az is lehet tán.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.