Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia!

Ha vigasztal, nem egyedi a problémád. Többek között én sem tudom beállítani normálisan.

Annyiban vigasztal hogy akkor nem én vagyok a béna. Kis optimistán azt hittem hogy hátsóablakmosónak tették fel nem pedig ablakszegély mosónak de akkor bele kell nyugodnom. <_< :wacko: :( ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

értem,

de csak van valami elképzelés :(

:wacko:

Áááá,biztos lövése sincs róla.Majd jön ide utána, hogy jajj segítsetek világít a sárga

lámpa meg hol lehet leengedni az olajat ,rángat 2500 -as fordulatnál,csiszorog valami az első keréknél,

a motorháztetőre veri a vizet az ablakmosó,kinőtt a fű a lábtörlő alól,

meg ilyesmi..... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg valaki TV-t akarna venni.

Szerintem jó ;)

Dráááágaaaaaaaa :wacko: ha nem fontos a márka akkor go Expressz.hu :( rengeteg hasonló márka van 82cm 65 - 70 kavicsért! némelyik 2 év garival! Lehet a márkák nem lesznek ismerősek ;) de némelyiknél van fénykép a szétkapott tv-ről, hogy samsung meg LG display van benne :o szerintem érdemes mazsolázni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Dráááágaaaaaaaa :wacko: ha nem fontos a márka akkor go Expressz.hu :( rengeteg hasonló márka van 82cm 65 - 70 kavicsért! némelyik 2 év garival! Lehet a márkák nem lesznek ismerősek ;) de némelyiknél van fénykép a szétkapott tv-ről, hogy samsung meg LG display van benne ;) szerintem érdemes mazsolázni. <_<

Ha jó a panel, az egy dolog, de ha az elektronika gagyi, akkor...

Link to comment
Megosztás:

Ha jó a panel, az egy dolog, de ha az elektronika gagyi, akkor...

franc se tudja, bár szerintem a márkás tv-ket sem 10-15 évre csináljék mint a régi crt-ket. de az tény, hogy van hogy 40.000 ft különbség van a no name meg a márkás közt. nem hiszem, hogy annyira gagyi lenne. még ha pl 5-6 év alatt ráköltöd azt a 40 ropit még akkor is jobban jár az ember mintha drágát venne és ne adj isten az romlana el. mondjuk ez szubjektív. Nekem van egy 7 éves Panda DVD lejátszóm <_< még a zsíroskenyeret is lejátsza :wacko: túl van vagy 1000 lemezen, 7 év alatt egy 1500 ft os javítást kellett rajta végezni. Fater 40.000 ft os Thomson DVD, je meg 3 év után leadta a rendszámot kb 10 filmet ha megnézett rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.