Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szóval ma nem volt senki, aki zavarjon munkával reggel?

tegnap fél hétkor végeztem, talán ma lazíthatok, nem? meg egyébként sem érdekel, ma megyek az interjúra de nem sok reményt fűzök hozzá. meg így nem cseveghetek ma veletek sokáig,

:(

de éretm a célzást, ma hagyjalak békén, mert sok a dolgod, értettem!!! elfoglalom magam :lol:

Link to comment
Megosztás:

tegnap fél hétkor végeztem, talán ma lazíthatok, nem? meg egyébként sem érdekel, ma megyek az interjúra de nem sok reményt fűzök hozzá. meg így nem cseveghetek ma veletek sokáig,

:(

de éretm a célzást, ma hagyjalak békén, mert sok a dolgod, értettem!!! elfoglalom magam :lol:

ha fél hétig dolgoztál, akkor hogyhogy 5 kor leléptél :?: :smt087

Link to comment
Megosztás:

tegnap fél hétkor végeztem, talán ma lazíthatok, nem? meg egyébként sem érdekel, ma megyek az interjúra de nem sok reményt fűzök hozzá. meg így nem cseveghetek ma veletek sokáig,

:(

de éretm a célzást, ma hagyjalak békén, mert sok a dolgod, értettem!!! elfoglalom magam :(

Nem erre céloztam egyáltalán... Meg sem fordult a fejemben. Csak próbálok itten érdeklődni, már azt sem szabad? Teljesen kiforgatod a szavaimat, te lyány! :wink:

Link to comment
Megosztás:

én is itt vagyok ..........

ma sincs kedvem dolgozni, és ezt be is fogom tartani... :oops: 8)

Végre vki! :( Szóval már ketten vagyunk... kettő ellen... :roll:

Na jó, nem akarok háborút, egyezzünk meg... Ma visszaköltözöm a nagyszobába, és azt nézünk a TV-ben, amit akarsz. Ja és nem megyek kocsmába se... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Végre vki! :( Szóval már ketten vagyunk... kettő ellen... :roll:

Na jó, nem akarok háborút, egyezzünk meg... Ma visszaköltözöm a nagyszobába, és azt nézünk a TV-ben, amit akarsz. Ja és nem megyek kocsmába se... :roll:

jobb időtöltést is tudok mint a tv-és, dehát hiába magyarázom én ezt neked. de nem bánom. visszaköltözhetsz :( hamar meggondoltad magad.mondtam én hogy nem fog sokáig tartani. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.