Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Esetleg valaki nem tudja 1.4 xep-n milyen öninditó van,vagy hogy ez nem e jo hozzá?

...

9130838

Ez a számsor egy GM cikkszám. Ez alapján ez az önindító elég sokféle típushoz jó, jelesül:

Corsa C (Z12XE,Z12XEP,Z14XE,Z14XEP,Z16SE)

Meriva A (Z16SE)

Vectra C (Z16XE)

Agila A (Z12XE)

Vectra A (14NV, 16SV,E16NZ,C16NZ,X16SZ)

Vectra B (X16SZR,X16XEL,Y16XE,Z16XE)

Astra F/Classic I (X14NZ,X16SZR,X16XEL)

Corsa A (12S,12ST,12N,12NC,12NV,E12GV,C12NZ,13S,13NB,13SB,C13N,14NV,C14SE,C14NZ,E16SE,C1

6SE,C16NZ)

Corsa B/Tigra A (12NZ,C12NZ,X12SZ,X12XE,C14NZ,X14SZ, C14SE,C14SEL,X14XE,C16SEL,C16XE, X16XE)

Kadett E (12SOHC,12STOHC,12SOHV,12SCOHV,13N,13NB,13S,C13N,14NV,C14NZ,16SV,E16NZ,C16LZ,C16

NZ)

Pont Astra G-t ugyan nem írja, de mivel az általad említett motorhoz (ugyan Corsa C-nél, de) jó, sztem nagy bajt nem csinálsz ha felrakod.

Link to comment
Megosztás:

Csak aztán vigyázz, nehogy ismétlésbe ess, mert az már gubancos lehet.

Ajjajj...

És ha nekem (ugyan kisebb mértékű, de) egy héten belül két ilyen szabálysértésem is volt, az már gáz? Egyszer 77, egyszer meg 71km/h, mindkettő 50-es táblánál, a közigbirsag.police.hu szerint mindkettő 30e-t ér... :D Ezen az oldalon egyébként a rólad készült fotót is meg lehet tekinteni, a határozatszám meg a rendszám kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Kösz, én már érzem, annyi sört vettek a kollégák :D nyugi, bringával vagyok. Tom, az is tilos, de kisebb tilos ^_^

Szerk: Mc-elek, s atöbbiek: azt a bizonyos zuglói sörözést megejthetnénk vmikor :P

Szerk2: nem tudom, ez-e a jó fórum az ilyen össznépi sörözésnek - már ha ebben érdekelt vki - vagy van más hely is ennek - páran benne lennénk, az erről-arról meg megfelelő fórumnak tűnik ehhez...

Én benne vagyok ;)

Iszok egy helynekemet az egészségedre ;)

Link to comment
Megosztás:

Adott egy Omega. Nem tudom mikori milyen fajta stb, de egy ismerős mondta, hogy amikor lezárta az autót (távirányítóval) régebben akkor az felhúzta az ablakokat. Most meg állítólag már nem húzza fel. Olyan van hogy elfelejt valami programot az autó és utána nem húzza fel? Vagy mit lehet vele csinálni, hogy ismét felhúzz? Újra kell neki tanitani? :D

Link to comment
Megosztás:

Más téma:

Na nekem is sikerült beleszaladnom a jóba! :D

Lakott terület, 84km/ó, 45 píz lesz.

Egy dolgot még nem tudok, vajon a jogsim ugrik-é?

Jogsid marad. Csak pénzbehajtás az egész rendszer. Kirívó esetekben foglalkoznak csak a vez.eng. elvételével.

Link to comment
Megosztás:

alkoholista.... ^_^

(én fröccsöt iszom...)

Pff ,ne is mond

Holnap László napja lesz.

A rám ruházott hatalommal visszaélve ,közöltem a László kolegával ,hogy mi megtartjuk a névnapot és szülinapot .

Erre Ő erre hozott féllityi házibarackot ,ami isteni.

Mert ma meg kellet kóstolni ,de tényleg csak kóstolni :P

Melóba nem vedelünk :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a számsor egy GM cikkszám. Ez alapján ez az önindító elég sokféle típushoz jó, jelesül:

Corsa C (Z12XE,Z12XEP,Z14XE,Z14XEP,Z16SE)

Meriva A (Z16SE)

Vectra C (Z16XE)

Agila A (Z12XE)

Vectra A (14NV, 16SV,E16NZ,C16NZ,X16SZ)

Vectra B (X16SZR,X16XEL,Y16XE,Z16XE)

Astra F/Classic I (X14NZ,X16SZR,X16XEL)

Corsa A (12S,12ST,12N,12NC,12NV,E12GV,C12NZ,13S,13NB,13SB,C13N,14NV,C14SE,C14NZ,E16SE,C1

6SE,C16NZ)

Corsa B/Tigra A (12NZ,C12NZ,X12SZ,X12XE,C14NZ,X14SZ, C14SE,C14SEL,X14XE,C16SEL,C16XE, X16XE)

Kadett E (12SOHC,12STOHC,12SOHV,12SCOHV,13N,13NB,13S,C13N,14NV,C14NZ,16SV,E16NZ,C16LZ,C16

NZ)

Pont Astra G-t ugyan nem írja, de mivel az általad említett motorhoz (ugyan Corsa C-nél, de) jó, sztem nagy bajt nem csinálsz ha felrakod.

Köszönöm szépen!

Csak azt furcsáltam hogy a Corsa C-hez van irva hogy 1.4 xep,de Astra-hoz pedig nincs.

Konkrétan akkor az érdekelt volna hogy 1.4 xep-hez jo e,ezek szerint igen,legalábbis a leirtak alapján.

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer.

Amugy egy ilyen gyári Új önönditó árban hogy szok alakulni,újjonan természetesen?

Link to comment
Megosztás:

Ez a számsor egy GM cikkszám. Ez alapján ez az önindító elég sokféle típushoz jó, jelesül:

Pont Astra G-t ugyan nem írja, de mivel az általad említett motorhoz (ugyan Corsa C-nél, de) jó, sztem nagy bajt nem csinálsz ha felrakod.

Katalógus száma:1202172

Astra G-nél a következő motorokat szerelték vele:

x12xe,z12xe,x14xe,z14xe,x16szr,c16sel,x16xel,z16se,z16xe,

De ezek is alvázszám függőek epc szerint.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok....egy korábbi kérdésemre nem tudom ha esetleg valaki nem e tudna válaszolni,segiteni..

Esetleg valaki nem tudja 1.4 xep-n milyen öninditó van,vagy hogy ez nem e jo hozzá?

Egy ismeröstöl kaptam egy öninditót,tiszta uj állapotban,annyit tudott rola hogy Opel,1.4 vagy 1.6 körüli-hez való,de ennél többet semmit nem tud ö sem.

AMi rá van irva az a következö.

Valeo Made is France

21K8 0217 Sm M2

09130838

D6R6162 12 V

Nem tudom ezekböl lehet e valamit kezdeni,hogy mégis milyen tipusra való ez akkor most?

Valaki esetleg ezekböl nem tudna valamit mondani nekem?

Köszönöm elöre is.

Tehát

z14xep-való

Kat.sz. 6202075

GM sz. 9115193

Valeo sz. D6RA93

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek köszönöm a megnyugtató válaszokat, hogy megmarad a jogsim, nélküle nagy szarban lennék. :D

Most már csak a zsetont kell összekaparnom mire jön a csekk.

Egyébként érdekes esetem, beértem egy 40-el vánszorgó kocsisort, majd előzésbe kezdtem, ekkor már messziről kiszúrtam a szokott helyen lévő mérőautót, ekkor satu és be a kocsik mögé, közé.

Erre a képeken ez van:1. kép:72km/ó, 2. kép:nincs sebesség adat, 3.kép:84km/ó!

Na mindegy, ezzel nem akarok takarózni, ezt én kúrtam el, és nem kicsit! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek köszönöm a megnyugtató válaszokat, hogy megmarad a jogsim, nélküle nagy szarban lennék. :D

Most már csak a zsetont kell összekaparnom mire jön a csekk.

Egyébként érdekes esetem, beértem egy 40-el vánszorgó kocsisort, majd előzésbe kezdtem, ekkor már messziről kiszúrtam a szokott helyen lévő mérőautót, ekkor satu és be a kocsik mögé, közé.

Erre a képeken ez van:1. kép:72km/ó, 2. kép:nincs sebesség adat, 3.kép:84km/ó!

Na mindegy, ezzel nem akarok takarózni, ezt én kúrtam el, és nem kicsit! ^_^

Ha nekem csak 1 kép volt a neten akkor mi van? Nem 3-nak kell lennie?

Link to comment
Megosztás:

dsteel, atom, corsIKa, JOhnny és még akiket kihagytam.

heppy borzday. :D

de sok áramszünet lehetett annó október táján.

igen-igen, köszike. De elég már, mert a végén öregnek érzem magam.

Apropó a szülinapokat egyesével nézitek (nem hiszem), vagy mi? van ilyen beállítás, hogy szóljon a rendszer?

Link to comment
Megosztás:

igen-igen, köszike. De elég már, mert a végén öregnek érzem magam.

Apropó a szülinapokat egyesével nézitek (nem hiszem), vagy mi? van ilyen beállítás, hogy szóljon a rendszer?

Rákattintasz itt fenn az "opelfórum-tartalomra" legörgeted a legaljára és ott vannak ilyen és másféle adatok kiírva! :D

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!

Link to comment
Megosztás:

Rákattintasz itt fenn az "opelfórum-tartalomra" legörgeted a legaljára és ott vannak ilyen és másféle adatok kiírva! :P

köki, nézem....

szerk.: na ez van, ha kedvencnek rögtön a g-astra topik van megadva :D egy csomó dologról nem is tudtam eddig. NA DE MAJD MOST ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.