Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tudom, hogy csak ezekben a színekben van, de nem létezik olyan, hogy én azt mondom nekem zöld kell és akkor zöldre festik..??

Igazából nem tartana semmiből.

Megveszed a vadi új autót,e lviszed egy festőhöz és szépen (vagy kevésbé szépen) átfesti és egyedi autód lesz. Ahogy néztem ez az autó elég olcsó, csak a beltere borzalmas.

Link to comment
Megosztás:

Megveszed a vadi új autót,e lviszed egy festőhöz és szépen (vagy kevésbé szépen) átfesti és egyedi autód lesz. Ahogy néztem ez az autó elég olcsó, csak a beltere borzalmas.

De ahhoz képest, hogy egy új Lada Niva 1.7i, 3.300.000ft, szerintem nem rossz.

Link to comment
Megosztás:

azért a níva már bizonyított mint terepjáró.

a dácia meg csak most jött ki.

az egyik suv a másik terepjáró.

amúgy nem akarok kötekedni de írtad, hogy vadászni kell.

akkor meg egy zsír új verdát belevezetni a susnyásba ami szétkarcolja az egészet.

ilyenre valami használt níva, g merci, defender stb. vesznek.

de ti tudjátok.

esetleg keresd meg agressor-t a fórumon ő árul spéci műanyag festéket amit bármire bárhol lehet használni.

http://www.plastidip.de/hu/

persze zöld nincs

Link to comment
Megosztás:

azért a níva már bizonyított mint terepjáró.

a dácia meg csak most jött ki.

az egyik suv a másik terepjáró.

amúgy nem akarok kötekedni de írtad, hogy vadászni kell.

akkor meg egy zsír új verdát belevezetni a susnyásba ami szétkarcolja az egészet.

ilyenre valami használt níva, g merci, defender stb. vesznek.

de ti tudjátok.

esetleg keresd meg agressor-t a fórumon ő árul spéci műanyag festéket amit bármire bárhol lehet használni.

http://www.plastidip.de/hu/

persze zöld nincs

Hát igen, mondjuk egy Niva, vagy egy Samuraj vígan elmegy ott, ahol ezek nem. Erre még nem is gondoltam, de ha tényleg vadászatra kell, akkor nem sok boldogsága lesz ebben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Pár hete vettünk egy 2005-ös g astrát 1.4-eset. Nem tudom volt-e már valakinek hasonló problémája, de mivel legtöbbet városban használom, és mondjuk előttem mennek folyamatosan, tartják az 50-et, én pedig haladok mögötte ugyanebben a tempóban, 1-2 perc után ha végig egy adott fordulatszámon tartom a motort érzem hogy a motor elgyengül, a gázpedált is visszanyomja valami, majd felgyullad az sárga kisautó villáskulcs ikon a műszerfalon, átnyomja magát tartalék üzemmódba, kibaszott sokat eszik és egyáltalán nem megy(50-nél tovább nem akar gyorsulni kettesben). Az autóban garantált 39000 km van, és a megvétele előtt átnézettük szakszervízben (apám jó barátja) átnézték a kocsit tetőtől talpig és mindent rendben találtak. A kiskönyv szerint ez a kis hibalámpa a motor elektromos vezérlésének a hibájára utal. A szervízben ennyit tudtak mondani hogy szarul vezetek és pörgetnem kéne a motort. Azóta pörgetem is a motort, és városba 3.-nál (!!!!) feljebb nem kapcsolok, de a hiba ugyanúgy előjön ha folyamatosan tartok egy bizonyos sebességet, egy bizonyos fordulatszámon. Ja és még az első héten amikor megvettük és előjött a hiba, a szervízben kiolvasták, kiiktatták, nemtom hogyan megy ez, de újra előjött. Ha valakinek volt hasonló gondja, esetleg tud rá megoldást kérem szóljon. Válaszotokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Pár hete vettünk egy 2005-ös g astrát 1.4-eset. Nem tudom volt-e már valakinek hasonló problémája, de mivel legtöbbet városban használom, és mondjuk előttem mennek folyamatosan, tartják az 50-et, én pedig haladok mögötte ugyanebben a tempóban, 1-2 perc után ha végig egy adott fordulatszámon tartom a motort érzem hogy a motor elgyengül, a gázpedált is visszanyomja valami, majd felgyullad az sárga kisautó villáskulcs ikon a műszerfalon, átnyomja magát tartalék üzemmódba, kibaszott sokat eszik és egyáltalán nem megy(50-nél tovább nem akar gyorsulni kettesben). Az autóban garantált 39000 km van, és a megvétele előtt átnézettük szakszervízben (apám jó barátja) átnézték a kocsit tetőtől talpig és mindent rendben találtak. A kiskönyv szerint ez a kis hibalámpa a motor elektromos vezérlésének a hibájára utal. A szervízben ennyit tudtak mondani hogy szarul vezetek és pörgetnem kéne a motort. Azóta pörgetem is a motort, és városba 3.-nál (!!!!) feljebb nem kapcsolok, de a hiba ugyanúgy előjön ha folyamatosan tartok egy bizonyos sebességet, egy bizonyos fordulatszámon. Ja és még az első héten amikor megvettük és előjött a hiba, a szervízben kiolvasták, kiiktatták, nemtom hogyan megy ez, de újra előjött. Ha valakinek volt hasonló gondja, esetleg tud rá megoldást kérem szóljon. Válaszotokat előre is köszönöm.

Menj az autóhoz, nyomd tövig a féket és a gázt, adj rá gyújtást (ne indítózz), és figyeld a kisautó villogását. 10 villogás jelenti a nullát, a többi értelemszerűen, és négy számjegyűek a hibakódok. Írd fel, hogy miket villogott ki, és írd be ide, akkor kicsit többet lehet mondani. Nekem így elsőre az EGR szelepre hasonlít a dolog. Ha esetleg nem lenne hibakód (bár kétlem), akkor ha ismét előjön a hiba, akkor azonnal állj félre és villogtasd ki.

Link to comment
Megosztás:

Menj az autóhoz, nyomd tövig a féket és a gázt, adj rá gyújtást (ne indítózz), és figyeld a kisautó villogását. 10 villogás jelenti a nullát, a többi értelemszerűen, és négy számjegyűek a hibakódok. Írd fel, hogy miket villogott ki, és írd be ide, akkor kicsit többet lehet mondani. Nekem így elsőre az EGR szelepre hasonlít a dolog. Ha esetleg nem lenne hibakód (bár kétlem), akkor ha ismét előjön a hiba, akkor azonnal állj félre és villogtasd ki.

Szia! megcsináltam és kijött hogy 1120

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,én új vagyok a fórumon.Van egy 2002-es 1.4 g astram.Az lenne a kérdésem,hogy ha kigyullad az üzemanyag jelző lámpája,akkor kb még hány km-re elegendő benzin van még benne?Illetve,ha elkezd villogni akkor hány km-en belül kell tankolni?Használati könyvem nincs hozzá sajnosKöszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,én új vagyok a fórumon.Van egy 2002-es 1.4 g astram.Az lenne a kérdésem,hogy ha kigyullad az üzemanyag jelző lámpája,akkor kb még hány km-re elegendő benzin van még benne?Illetve,ha elkezd villogni akkor hány km-en belül kell tankolni?Használati könyvem nincs hozzá sajnosKöszi

Ha kigyullad akkor szerintem még 10 l üzemanyag van benne. Ha elkezd villogni én még kb 20-30 km-t el szoktam vele menni, tovább nem mertem kockáztatni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,én új vagyok a fórumon.Van egy 2002-es 1.4 g astram.Az lenne a kérdésem,hogy ha kigyullad az üzemanyag jelző lámpája,akkor kb még hány km-re elegendő benzin van még benne?Illetve,ha elkezd villogni akkor hány km-en belül kell tankolni?Használati könyvem nincs hozzá sajnosKöszi

Ez attól függ mennyit eszik az autód :D

Egyébként 12 liternél kezd világítani ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szerviz 4+ ajánlat

"Az ajánlatok az 1,2 1,4, 1,6 literes benzines Astra G modellekre érvényesek." A többire miért nem?

Gondolom, azok alatt nagyobb fékek vannak, kevesebb fogyott belőlük, így az előállítási költségük db ára magasabb. Ez a 4+ is a nagy tömegnek van (a fenti motorok lefedik az Astrák 90%-át? ) aki meg erős autót vett az fizessen, nekik nincs 4+ sem.

Na jó mindez csak feltételezés, de találkoztunk már olyannal, hogy ugyanaz a cikkszámú alkatrész sokkal drágább ha dieselbe kell, mintha benzinesbe. Valami ilyesmi lehet itt is.

Link to comment
Megosztás:

Freeze!

Ha lesz egy kis időd photoshoppal át tudnád alakítani EZT vadász zöld színűre? Az após ilyet akar venni csak szeretné látni, hogy nézne ki zöldben, ugyanis vadászik az öreg és más szín nem jó csak a zöld.:D

Köszi

Vadászatra szerintem gyenge, meg sérülékeny lenne egy ilyen gép. Valami használt Niva vagy Land Rover inkább...

De ilyesmi lehetne zöldben:

Dacia_Duster_3_z_ld_OK_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.