Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A termék vagy jelentősebb részének kicserélése esetén a jótállás időtartama a kicserélt termék (annak kicserélt része) tekintetében újra kezdődik.

A termék kicserélése esetén: az a gépkocsi. kocsicsere nem volt.

jelentősebb rész: no, ezt határolja körbe valaki. mi az autó jelentősebb része?

A termék kijavítása esetén a jótállás időtartama meghosszabbodik a hiba közlésének napjától kezdve azzal az idővel, amely alatt a vásárló a terméket a hiba miatt nem használhatta rendeltetésszerűen. Ilyen javítás esetén a szerviz köteles a jótállási jegyen feltüntetni a jótállási idő meghosszabbodott lejáratának napját

no, erről beszéltem én.

és igen ha 1 nappal cserének egy akkut akkor arra 1 nap garanca van. kivéve ha 10 napig állt az autó mert nem volt akku. akkor 11 napig él a gari.

Hát ennyi. akkor igazam volt :devlish:

(10 éve foglalkozom az opel autók garanciális javitásával.... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Hát, akkor így járt a Dom által említett Corsa (is).

Neked van rálátásod az éhezőművész Hondákra is. Ott is így megy?

ez jogszabály, amivel ha akarnak akkor pozitiv irányba bódosithathatnak. szerinted? valaki akar még 10 éves autón garanciában javitani valamit?

dehogyis...

ez mindenhol így megy. akár a tv-dnél is.

Link to comment
Megosztás:

No, van 1 kérdésem, hátha tudtok válaszolni, mielőtt telefonálgatok: a használt akkut megveszik valahol? vettem már akkut úgy, hogy a régit beszámították, az megvenné tőlem 500HUF-ért... Gondoltam, előbb megkérdelek titeket, hátha adott már el valaki akkut, meg ugye az ember körbekérdez, mielőtt csinál valamit... Láttam a neten méh-telepeket, meg hirdetéseket is, de előbb itt megkérdem...

Link to comment
Megosztás:

No, van 1 kérdésem, hátha tudtok válaszolni, mielőtt telefonálgatok: a használt akkut megveszik valahol? vettem már akkut úgy, hogy a régit beszámították, az megvenné tőlem 500HUF-ért... Gondoltam, előbb megkérdelek titeket, hátha adott már el valaki akkut, meg ugye az ember körbekérdez, mielőtt csinál valamit... Láttam a neten méh-telepeket, meg hirdetéseket is, de előbb itt megkérdem...

Megvenni ritkán szokták, viszont mivel veszélyes hulladéknak számít, ingyen átveszik erre mifelénk a kommunális szolgáltató telephelyén illetve egyes benzinkutaknál.

Link to comment
Megosztás:

Megvenni ritkán szokták, viszont mivel veszélyes hulladéknak számít, ingyen átveszik erre mifelénk a kommunális szolgáltató telephelyén illetve egyes benzinkutaknál.

Leadni tudom, hogy le lehet ingyen, itt zuglóban hétfőn például veszélyeshulladék-gyűjtés lesz, viszem is oda a festékeket, stb., de tudom, hogy pénzt is adnak érte (mondom, 500at már ajánlottak érte), mivel fel tudják dolgozni a benne lévő ólmot. Elsősorban nem e miatt az egy akku miatt keresgélek, hanem mert majd több is lesz kidobandó, így megpróbálom megkeresni, hol adnak érte a legtöbbet, mert többnél azért már jobban megéri keresgetni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megmondaná valaki, hogy mekkora ablaktörlő jár a G Astrára? Az enyémen összevissza van és nem tudom hogy 50cm....51cm....???? És hát igencsak le kellene cserélnem ilyen esős időszakokra.

Köszi

Nekem 2 db 52-es van rajta, egyik kicsit bemegy a másik alá, meg az anyósnál a perem alá, de szép nagyot töröl :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megmondaná valaki, hogy mekkora ablaktörlő jár a G Astrára? Az enyémen összevissza van és nem tudom hogy 50cm....51cm....???? És hát igencsak le kellene cserélnem ilyen esős időszakokra.

Köszi

Szeritem, ha nem túl drága és jó ablaktörlőt akarsz, menj be egy márkakereskedésbe és 4000-ért munkadíjjal együtt lecserélni. Nekem több évet kibírt és mások is dicsérik.

Link to comment
Megosztás:

Szeritem, ha nem túl drága és jó ablaktörlőt akarsz, menj be egy márkakereskedésbe és 4000-ért munkadíjjal együtt lecserélni. Nekem több évet kibírt és mások is dicsérik.

Hmmm..... azért egy ablaktörlő csere csak megy egyedül. Nem túl drága? 4000 alatt lehet venni bárhol mondjuk Boshct is pölö.

Link to comment
Megosztás:

7700 szokott lenni a vetárán párban az aero twin, de 4000ért 1 dbot kapsz csak . A valeo szokott olcsóbban lenni.

Mondjuk az intersparban van astra g-re sima bosch 3700ért párban.Most láttam.

Nekem a Borán aeoro van és azt mondták hogy kb 8000/pár levettem, széthúztam éa tettem bele Valeó gumit és láss csodát tökéletesen működik jah és csak 1500FT volt...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megmondaná valaki, hogy mekkora ablaktörlő jár a G Astrára? Az enyémen összevissza van és nem tudom hogy 50cm....51cm....???? És hát igencsak le kellene cserélnem ilyen esős időszakokra.

Köszi

2darab 52es 2x1500ért az ósanból sterilre törli az ablakot... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megmondaná valaki, hogy mekkora ablaktörlő jár a G Astrára? Az enyémen összevissza van és nem tudom hogy 50cm....51cm....???? És hát igencsak le kellene cserélnem ilyen esős időszakokra.

Köszi

51/48-vezető/anyós, osanba vettem kínai gumirozottat, 1250/db.

Link to comment
Megosztás:

Tele van a t..öm már ezzel a fos idővel, egész nap ömlik az eső, még holnapra is ilyen szutyok időt jósoltak.

Ráadásul holnap rallye lesz nálunk, az utcákban mindenfele és emiatt nem nagyon tudok menni semerresem kocsival.

Egy "hasznom" van a dologból, pont előttünk lesz a rajt, így majd esernyő alól sasolom a vörsönygépeket a kapuból!

Link to comment
Megosztás:

Tele van a t..öm már ezzel a fos idővel, egész nap ömlik az eső, még holnapra is ilyen szutyok időt jósoltak.

Ráadásul holnap rallye lesz nálunk, az utcákban mindenfele és emiatt nem nagyon tudok menni semerresem kocsival.

Egy "hasznom" van a dologból, pont előttünk lesz a rajt, így majd esernyő alól sasolom a vörsönygépeket a kapuból!

Alapot akartam kitűzni. Ez a terv "elúszott". :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.