Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én annó 130-akat mentem a trabival!!!

Az semmi.... úgy 2 hete autópályán 120-nál megelőzött egy trabant... nem hittem a szememnek. Utána vagy 10-20 km-en keresztül előttem ment.....egy idő után megunta, bement a belső sávba és eltűnt a szemem elől........én még mindig 120-al mentem akkor. :)
Link to comment
Megosztás:

Én annó 130-akat mentem a trabival!!!

Akkor a Tiédben benne volt a csiptuning, nekem már 100-nál leszabályzott az elektronika... :)

Mondjuk, 40-50-ig gyorsulásban ki lehetett volna vele állni a többi szoci-technikával szemben..., de igazából a 70-75-öt szerette.

6-7 literes fogyasztással el lehetett járni a kis furnér kasztnissal...

Link to comment
Megosztás:

Már írtam korábban is, hogy valahonnan szereztem vadi új gyári hengert és dugókat.

Én járattam be, még ki kellett összeszerelés előtt mosni belőle a lila festéket.

Nagyon erős motor volt, 3 főtengelyt nyírtam ki vele... mondjuk egyszer a már ismert OMV-s sztori volt az oka.

Akkor a Tiédben benne volt a csiptuning, nekem már 100-nál leszabályzott az elektronika... :)

Mondjuk, 40-50-ig gyorsulásban ki lehetett volna vele állni a többi szoci-technikával szemben..., de igazából a 70-75-öt szerette.

6-7 literes fogyasztással el lehetett járni a kis furnér kasztnissal...

Link to comment
Megosztás:

De sz.r érzés amikor "Csak egy lada" állva hagy,és esélyed sincs utolérni :)

Jók is azok.Nekem is volt egy 21074-es.Gyárilag 1.6-os volt.5-ös váltóval.316-os Gaál tengellyel ,dupla weber karbicsekel.Hát ott nem maradtak otthon a lovak,mint Hugyosbokor-nak :)

Nekem aztán nem szar érzés! :D Attól, hogy utolér meg olyan erős motorja van még nem lesz jobb autó! A lada akkor is lada marad! Nekem is volt lada samarám és nekem is bejött de maradok az opel mellett!

Link to comment
Megosztás:

Ezt a videót néztem meg:

Nagyon megrázó és ezt és ehhez hasonló videókat nézve elgondolkodik az ember, hogy mennyire nyomja azt a gázpedált. Jó tartja a mondás aki közúton közlekedik annak egyik lába bármikor a börtönbe másik pedig a temetőbe van!

Link to comment
Megosztás:

Ezt a videót néztem meg:

Nagyon megrázó és ezt és ehhez hasonló videókat nézve elgondolkodik az ember, hogy mennyire nyomja azt a gázpedált. Jó tartja a mondás aki közúton közlekedik annak egyik lába bármikor a börtönbe másik pedig a temetőbe van!

Jól látom, hogy a Scania a saját sávjától fényévekre van?

Link to comment
Megosztás:

Jól látom, hogy a Scania a saját sávjától fényévekre van?

Hát igen jól látod! Egyébként állitólag a kiscsaj volt a hibás egy enyhe íves kanyart egyenesen akart bevenni,szemből meg jött a kamion. Az egészbe az a szörnyű, hogy még csak 23 éves volt a lány.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen jól látod! Egyébként állitólag a kiscsaj volt a hibás egy enyhe íves kanyart egyenesen akart bevenni,szemből meg jött a kamion. Az egészbe az a szörnyű, hogy még csak 23 éves volt a lány.

mi ilyen törött vasakat csinálunk... jó meló....

Link to comment
Megosztás:

Érdeklödnék az felöl,hogy ezek a astra H motorok,1.4 xep,amelyiknél ugyebár elöfordul a vezérmütengely törés az álltal hogy fellazulnak a felfogato csavarok,hogyha én utánna huzok,vagy nem tudok utánnahuzni mert megvan huzva rendesen, akkor az már nem lazulhat fel,vagy akkor is elöfordulhat hogy valamikor csak csak meglazulhat?

Vagy pedig csak uy fordulhat elö ez a dolog hogy észrevenni hogy lazák,és ha ezeket is meghuzom akkor ezek is már megfelelöek lesznek,vagy van valami inetrvallum aminél esetleg ajánlatos ellenörizni is ezeket?

Link to comment
Megosztás:

Érdeklödnék az felöl,hogy ezek a astra H motorok,1.4 xep,amelyiknél ugyebár elöfordul a vezérmütengely törés az álltal hogy fellazulnak a felfogato csavarok,hogyha én utánna huzok,vagy nem tudok utánnahuzni mert megvan huzva rendesen, akkor az már nem lazulhat fel,vagy akkor is elöfordulhat hogy valamikor csak csak meglazulhat?

Vagy pedig csak uy fordulhat elö ez a dolog hogy észrevenni hogy lazák,és ha ezeket is meghuzom akkor ezek is már megfelelöek lesznek,vagy van valami inetrvallum aminél esetleg ajánlatos ellenörizni is ezeket?

ebben a sorrendben

Link to comment
Megosztás:

Érdeklödnék az felöl,hogy ezek a astra H motorok,1.4 xep,amelyiknél ugyebár elöfordul a vezérmütengely törés az álltal hogy fellazulnak a felfogato csavarok,hogyha én utánna huzok,vagy nem tudok utánnahuzni mert megvan huzva rendesen, akkor az már nem lazulhat fel,vagy akkor is elöfordulhat hogy valamikor csak csak meglazulhat?

Vagy pedig csak uy fordulhat elö ez a dolog hogy észrevenni hogy lazák,és ha ezeket is meghuzom akkor ezek is már megfelelöek lesznek,vagy van valami inetrvallum aminél esetleg ajánlatos ellenörizni is ezeket?

Loctite 234-al bekened a csavarokat és tuti nem lesz többet para.

Link to comment
Megosztás:

Van akit hetente kiengednek egy napra. És akkor fórumozik ezerrel :)

Egy jó ideig én se jöttem fel fórumra, nem tudom meddig volt távol Freeze. Lehet pár hetes (vagy akár napos) börtön is, pl valaki nem fizet és inkább leüli a büntetést.

:)

pár hete hanyagoltam.

Akkor most lebuktam?... na mindegy abba is hagyom mert sietnem kell vissza a börtönbe :D

zöldikét lecseréltem,vettem egy coupe-t z20let,már húzva van...

Mutassááámáá képet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.