Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

...nem a kecskeméti bankos telepről van? Ott láttam annó egy ilyen színű, ilyen korú XEP-t...

Egy gyáli hölgy volt a gazdája két évig előttem. Nem is járt még Kecskeméten. Most lett benne 20000, én Pesten metrózok, mert nem tudnám hova tenni a városban, parkolni meg gazdasági öngyilkosság.

Link to comment
Megosztás:

Menta-metál, egyáltalán nem sötét. Nem is koszolódik, amikor a többi (fekete, fehér, szürke) már kifejezetten retkes, ezen még alig látszik ! :-B Amúgy lehet rá mondani azt is, hogy türkiz zöld (kék).

http://img193.imageshack.us/img193/3766/p10401871.jpg

Először azt olvastam,hogy :Manta-metál. :D Mondom,mi van??? :)

Érdekes szín,ritka,legalább olyan feltünő mint a narancssárga!Azt is elfogadnám!

Link to comment
Megosztás:

Először azt olvastam,hogy :Manta-metál. :D Mondom,mi van??? :)

Érdekes szín,ritka,legalább olyan feltünő mint a narancssárga!Azt is elfogadnám!

Gyári Opel szín volt, 2008-ban, amikor kétéves korában vettem Kisasszonyt, még benne volt a rendelhető színekben. Egy hónap múlva vették ki a kínálatból, Nem véletlenül, a legtöbb vásárló vitte a megszökött ezüstszínt, meg a fehéret. Én csuklani kezdtem, mikor megtaláltam ezt az autót, aztán a feleségem folytatta a levegő után kapkodást. Ha szép tiszta, élőben lenyűgöző ez a szín. Maximálisan kiemeli a G Astra szép formáit. (Már mikor először írtam róla ide, akkor is mondtam, hogy ez szerelem. Jelentem, máig nem múlik.)

Link to comment
Megosztás:

Gyári Opel szín volt, 2008-ban, amikor kétéves korában vettem Kisasszonyt, még benne volt a rendelhető színekben. Egy hónap múlva vették ki a kínálatból, Nem véletlenül, a legtöbb vásárló vitte a megszökött ezüstszínt, meg a fehéret. Én csuklani kezdtem, mikor megtaláltam ezt az autót, aztán a feleségem folytatta a levegő után kapkodást. Ha szép tiszta, élőben lenyűgöző ez a szín. Maximálisan kiemeli a G Astra szép formáit. (Már mikor először írtam róla ide, akkor is mondtam, hogy ez szerelem. Jelentem, máig nem múlik.)

Őszintén szólva élőben még én sem láttam ilyen színű Astrát. Egyébként így 9 év után is elégedett vagyok a G-formával, szerintem is jól eltalált, letisztult, sallangmentes forma. Aztán mondják unalmasnak is... Mondjuk engem a francia extravaganciától, megoldásoktól úgy külsőleg, mint a belső teret illetően kiver a víz...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hol kérdezzem meg, de hogyan lehet leszedni az oldalsó diszléceket?

Le kellene fújnom őket, mert nagyon csúnyák, de úgy akarnám, ha leszedem őket!

ajtó kárpit le....csavart megkeres...aztán azt hiszem előre (vagy hátra) eltol és már lent is van... :)

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva élőben még én sem láttam ilyen színű Astrát. Egyébként így 9 év után is elégedett vagyok a G-formával, szerintem is jól eltalált, letisztult, sallangmentes forma. Aztán mondják unalmasnak is... Mondjuk engem a francia extravaganciától, megoldásoktól úgy külsőleg, mint a belső teret illetően kiver a víz...

Mióta Kisasszony megvan, kifejezetten figyelem az ilyen színű G Astrákat. Bő két év alatt láttam vagy tíz - tizenkettőt. Legnagyobb szomorúságomra, volt köztük nem éppen kiváló állapotú is. Sajnos, nem mindenki szereti igazán az autóját... Kisasszony négy éves múlt és csodaszép.

Link to comment
Megosztás:

mondják unalmasnak is...

ÓÓÓ!!! Amikor a G Astra megjelent, kis híján sokkot kaptam a látványtól. Pedig nem rossz autóm volt, egy full extrás Ascona 1,8 CD. Valami vágyakozás támadt, pedig akkor esélyem nem volt lecserélni a már akkor is régi romot egy új csodaverdára. Két pofára csorgott a nyálam. Aztán eltelt még néhány év és bejött a garázsba az éppen széthullni kezdő járgány helyére (béke poraira) az Astra. Nesze, unalmas autó. ;-)

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy már tavaly eladtuk F-es astrát, önkormányzatnál leadtuk szerződést teljesítmény adó miatt stb.

A kötelezőt is lemondtuk ha jól emléxem, de tegyük fel, hogy nem küldtük el a szerződés másolatát a posta biztosítónak (szvsz faxon át lett küldve), akkor mi van?

Én úgy tudom itt is ha nem fizetünk akkor nemfizetéssel megszűnik a biztosítás aztán kész...

Ennek ellenére azóta is küldik a leveleket, felszólítást a posta biztosítótól, hogy rendezzük a díjat...

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy már tavaly eladtuk F-es astrát, önkormányzatnál leadtuk szerződést teljesítmény adó miatt stb.

A kötelezőt is lemondtuk ha jól emléxem, de tegyük fel, hogy nem küldtük el a szerződés másolatát a posta biztosítónak (szvsz faxon át lett küldve), akkor mi van?

Én úgy tudom itt is ha nem fizetünk akkor nemfizetéssel megszűnik a biztosítás aztán kész...

Ennek ellenére azóta is küldik a leveleket, felszólítást a posta biztosítótól, hogy rendezzük a díjat...

Nekünk uez volt egyszer. Megoldásunk ez volt: AJÁNLOTT levél feladása a biztosítónak az adásvételi másolatával és egy kérvény írásával, h ettől és ettől a naptól lemondjuk érdekmúlás miatt. Azóta nem kaptunk levelet tőlük (1ébként nem a posta bizt volt az,de én uezt tenném most is.)

Mondjuk én időben lemondtam és annak ellenére akartak jogtalanul pénzt. Nálad nem tom, mi a helyzet, a józan eszemre hivatkozva azt mondanám,a díjat addig joguk van beszedni, míg nem mondod le a bizt-et, hiszen honnan tudnák, h eladtad a kocsit! (ugye aszondtad, nem biztos, h elfaxoltad nekik). 1ébként faxon elég a lemondás sztem.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy már tavaly eladtuk F-es astrát, önkormányzatnál leadtuk szerződést teljesítmény adó miatt stb.

A kötelezőt is lemondtuk ha jól emléxem, de tegyük fel, hogy nem küldtük el a szerződés másolatát a posta biztosítónak (szvsz faxon át lett küldve), akkor mi van?

Én úgy tudom itt is ha nem fizetünk akkor nemfizetéssel megszűnik a biztosítás aztán kész...

Ennek ellenére azóta is küldik a leveleket, felszólítást a posta biztosítótól, hogy rendezzük a díjat...

Ha nem fizetsz, akkor is megszűnik a szerződés, viszont nem tudod átvinni az esetleges bonus fokozatodat a másik biztosítóhoz, mert nem adják ki a kártörténeti igazolásodat. Az új biztosítónál az új autóra így A0-ból indulsz csak....

Link to comment
Megosztás:

Ha nem fizetsz, akkor is megszűnik a szerződés, viszont nem tudod átvinni az esetleges bonus fokozatodat a másik biztosítóhoz, mert nem adják ki a kártörténeti igazolásodat. Az új biztosítónál az új autóra így A0-ból indulsz csak....

Nálam is van error.

vissza mondtam a corsáét,mert eladtam.

ennek pár hete

vissza küldték időarányosan a pénzt

erre a héten megkaptam a következő negyedéves csekket...

Pedig én a kártörténeti igazolást vártam...,hogy az astrára át legyen írva a bonus.

Link to comment
Megosztás:

Nálam is van error.

vissza mondtam a corsáét,mert eladtam.

ennek pár hete

vissza küldték időarányosan a pénzt

erre a héten megkaptam a következő negyedéves csekket...

Pedig én a kártörténeti igazolást vártam...,hogy az astrára át legyen írva a bonus.

;) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.